Glivice na nohtih

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

26. feb 2010 20:10

Pozdravljeni, Meni je uspelo z oljem čajevca. lp s.marinka4

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

26. feb 2010 20:21

Mislim,d a se Lamisil krema dobi brez recepta, tablete Lamisil so pa na recept, ker so zelo močne. Pri nas sta jih morali jemati hčerki, ker sta imeli mikrosporijo. Kremo sem pa vmes kupovala sama v lkearni, potem mi je pa zdravnica napisalal recept. Sicer ni draga, ampak vseeno ... Spela

AnaFlis  

član od: 30.10.2011

sporočila: 12

4. mar 2012 23:12

Ninchy25 je napisal/a:

Sem mislila, da sem edina ki ima probleme z glivicami na nohtu. Tudi sama sem šla že k dermatologu in mi je predpisal neke tablete, ki niso nič učinkovale Morala sem jih jesti ne vem koliko časa z velikimi presledki in ker niso prav nič učinkovale sem obupala. Zdaj sem pa zasledila, da se da pozdravit z oljem čajevca. Kaj bi dala, da bi res učinkovala. Ker sem že prav razočarana, da mi noht na palcu skoraj vsako leto popolnoma odstopi in to ravno poleti, ko si seveda obut v japonke. Probat ni greh tako, da bom še danes to preizkusila. Koliko mesecev pa pribilžno rabim, da mi noht ponovno zraste?   Kaj se lahko s čajevcem mažem tudi med prsti. Imam obodbja, ko me med prsti prav srbi, drugič pa nič. Hvala za odgovor in ful sem vesela, da sem našla ta forum. Tako imam še upanje, da si lahko pozdravim nohte.

__________

Na koži je olje čajevca najboljše uporabljati v nekoliko razredčeni obliki z vodo, na nohtih, kjer so glivice pa v nerazredčeni obliki - navodila za uporabo olja čajevca in za kaj vse se lahko uporablja - tukaj.

AnaFlis

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

5. mar 2012 20:34

Kakšne čevlje pa priporočate, če teniske niso priporočljive?

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

5. mar 2012 20:45

obstaja Nailner, ki je super za glivice. Sama jih nimam ampak moja teta prisega nanj, saj jih po kopanju v bazenu vedno stakne (je nanje občuljiva).

Monika7

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

5. okt 2013 19:06

moja mama ime že dve leti glivice na nohtih rok. Bila je pri dermatologu, kateri ji je predpisal tablete lamisil, vendar ne pomagajo. Zanima me, ali na dolenjskem obstaja kakšen kozmetičen salon, kjer se ukvarjajo z boleznimi nohtov. Slišala sem, da obstaja nekakšna fotodinamična terapija za bolezni nohtov, vendar na spletu ne najdem nič dosti o njej, pa me zanima če kdorkoli pozna karkoli kar bi lahko pomagalo k hitrejši ozdravitvi. Vsak nasvet je dobrodošel. Hvala in lep večer vam želim.

kleo

nana06  

član od: 11.12.2011

sporočila: 20

6. okt 2013 7:17

Jaz sem si v Italiji kupila tekočino TROSYD 28% , mazala sem si 1x na dan in po šestih mesecih ni sledu o glivicah.

nana06

anitka89  

član od: 15.4.2022

sporočila: 4

15. apr 2022 13:38

Glede glivic sem imela najbolše izkušnje s kakšnim specializiranim lakom za nohte.

anitka89

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtjohana
Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti