Darilo

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

tema odprta - 1. maj 2006 7:19 | ogledi: 1.486 | odgovori: 3

Moja stara knjiga receptov je za mojo punčko pravi magnet, zato sem se odločila in začela pisati v še en rokovnik. Tako bo z svoj 14. rojstni dan dobila ( upam, da takrat že polno ) knjigo receptov- z ene strani sladice, z druge pa ostale jedi.

Zadnjič mi je nekdo rekel, da bi jih enostavno sprintala- ampak potem to ne bi bilo isto. In tako zdaj vsak večer poiščem kak fin recept na kulinariki in ga dodam ostalim.

Na koncu bom dodala samo še kako lepo posvetilo in upala, da jo bo z veseljem uporabljala- ampak kje je še to...Upam, da sem dala idejo še kateri od vas.

Lep pozdrav!

monro

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

1. maj 2006 8:54

Strašna ideja!!!! Ampak, če bi dala moji punci svojo "knjigo" receptov, kaj pa bi ostalo meni. Ah, si bo morala kar prepisati, kar ji bo všeč. lp, Vanja vanjatajnsek

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

1. maj 2006 10:55

fajn če svoji hčeri pustiš tudi kaj praznega da si bo lahko sama dopisala kak recept ki ji je všeč in ga nebo v knjigi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15825

1. maj 2006 16:30

Ena od deklet s foruma (morda se motim, a mislim, da migla - če ni bila, naj mi oprosti) je pred časom povedala, da je sprinntane recepte s kulinarike, sortirane po zvrsteh, dala speti s spiralo in so nastale nekakšne brošure. Ni slaba ideja, tudi sama se ukvarjam s to idejo. A mi manjka časa za printanje...Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtjohana
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti