Nasveti in triki

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

16. feb 2011 8:00

Drži, funkcije gumbov miške je moč nastaviti, a v splošnem velja zgoraj napisano, saj malokdo sploh ve za te nastavitve, kaj šele da bi jih uporabljal.

Petya je napisal/a:

Jejža je napisal/a:

Pa še ena pri spletnih straneh:

če želite nekaj odpreti v novem zavihku in ste povezavo našli na neki spletni strani, enostavno na povezavo kliknete s sredinskim gumbom na miški (koleščkom). Podobno lahko zapirate zavihke - ni potrebe po iskanju znakca x, le na zavihek se pribiližate z miško in ponovno s srednjim miškinim gumbom (koleščkom) kliknete nanj in zavihek se zapre.


Jejža

 

Jejža, bom samo dopolnila... Ne deluje to pri vseh miškah... Jaz imam tako, kjer sem si lahko sama nastavlala funkcije koleščka (če ga dam levo, desno, ga pritisnem navzdol).

 

Lp,



Petya

Jejža

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. feb 2011 8:28

Punce ne mi zamerit, vendar ta tema je namenjena gospodinjstvu in kuhanju.

Kar zadeva računalništva pa je druga tema: Srfanje po Kulinariki!

lp!

Živi s srcem, ne z glavo.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. feb 2011 13:45

Zrezki stare govedine bodo okusnejši ter mehkejši, če jih bomo delali v ekonom loncu!

Pa-pa

Živi s srcem, ne z glavo.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. feb 2011 13:49

Včeraj sem jedla špagete.... in sem si zaflekala lepo fino bluzico, ker nisem imela slinčka... nakar sem natrosla 2 žlici gladke moke tipa 500, pustila približno 1/2 do 3/4 ure in je madež izginil.

 

lp

 



Živi s srcem, ne z glavo.

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 22. 2011 13:53

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. feb 2011 14:28

hudo JanisJoplin

illusion  

član od: 20.6.2008

sporočila: 81

22. feb 2011 16:24

Sem prebrala prvih 20 strani te teme, pa sem se nekaj spomnila - ima morda kdo nasvet, kako očistiti belo majico, umazano od blata in trave? (je bila že enkrat oprana, a je še vedno zelena)

 

Hvala za pomoč

illusion

Leyla_  

član od: 22.8.2008

sporočila: 164

23. feb 2011 11:22

Jejža je napisal/a:

Pa še ena pri spletnih straneh:

če želite nekaj odpreti v novem zavihku in ste povezavo našli na neki spletni strani, enostavno na povezavo kliknete s sredinskim gumbom na miški (koleščkom). Podobno lahko zapirate zavihke - ni potrebe po iskanju znakca x, le na zavihek se pribiližate z miško in ponovno s srednjim miškinim gumbom (koleščkom) kliknete nanj in zavihek se zapre.

Če pa ste bolj tip, ki več dela s tipkovnico, pa nov zavihek pridobite s kombinacijo tipk Ctrl+T. Nato pa se med vnosnimi polji premikate s tipko Tab.

Jejža
Noro! Hvala! http://ajrina.blogspot.si/

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

24. feb 2011 12:02

Hojla! Mene pa zanima s kakšnimi čistilnimi sredstvi čistite belo sedežno garnituro.Moja je grozna, v Ikei sem kupila eno čistilo pa moram reči da ni prav učinkovito imenuje se ABSORB. Mi lahko daste kak nasvet. L.P. mijamarija

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

3. mar 2011 15:01

Še dobro, da sem zadnjič tu prebrala, da se da prismojeno meso rešit z mlekom - no, tako sem danes rešila rižoto. Hvala! :)

Jejža

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. apr 2011 9:49

Morda pa kdo še ne ve:

Da se puding ne prime skodelic, skodelice najprej zmočimo z mrzlo vodo, nato vlijemo vroč puding. Ko se puding popolnoma ohladi ga z lahkoto zvrnemo.

 

 

Včasih smo rekli: Živel prvi Maj, ker je 5 dni fraj...

Živi s srcem, ne z glavo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti