Kaj beremo?

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

11. jan 2012 19:02

sajovict je napisal/a:

Gianluigi Nuzzi: Vatikan d.d.

jutri grem pa končno po M.Širok: Zadnji rimski cesar



tamara

 

Oboje  !

 

Elizabeth Kostova: Zgodovinarka 

Sem že večkrat, pa me vedno znova prevzame.

 

 

***amy***

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

11. jan 2012 19:25

***amy*** drži, samo je pa Vatikan d.d., brez znanja ekonomije hudičevo težak, tako da mi gre kar počasi.

Potem pa me čaka še druga krnjiga Mojce Širok. Sem dolgo iskala v knjižnicah, potem pa kar rezervirala, izgleda da sta obe izjemno popularni :D

tamara

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

11. jan 2012 19:47

sajovict je napisal/a:

***amy*** drži, samo je pa Vatikan d.d., brez znanja ekonomije hudičevo težak, tako da mi gre kar počasi.

Potem pa me čaka še druga krnjiga Mojce Širok. Sem dolgo iskala v knjižnicah, potem pa kar rezervirala, izgleda da sta obe izjemno popularni :D



tamara

 

A še ena njena je? 

Ta je še zelo dobra:

Paul-Henri Thiry d'Holbach: Razkrito krščanstvo ali pregled načel in učinkov krščanske religije.

Stvar zgrabi za rep in konkretno kritizira Cerkev tam kjer treba.

***amy***

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

12. jan 2012 10:04

Ja, ke še Oblast brez obraza, ki govori o it. mafiji in njenem vzponu :D

U, hvala za namig, preberem takoj ko zaključim tele. A Opus Dei si že prebrala, meni tudi všečna.

(zdej bom pa mogla še kakšno drugo tematiko najt, da ne bo kdo rekel, da sem obsedena : hihi

tamara

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

12. jan 2012 15:43

Tess Gerritsen-Gospa x--srhljivka.napeto!!!

Giorgio Faletti-Jaz sem bog---Odličen triler..

Adele Parks-Večje kot življenje..Zabaven,iskren,ganljiv  roman...

Phillip MargolinPogrebnikova vdova...Hladnokrvni umor,izsiljevanje,,strasti,,prevare...

lp goga

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

12. jan 2012 17:01

gogad je napisal/a:

Tess Gerritsen-Gospa x--srhljivka.napeto!!!

Giorgio Faletti-Jaz sem bog---Odličen triler..

lp goga

 

Jaz sem tudi brala tole od Gerritsenove, pa se mi ni zdelo tolko zanimivo, bolj ko ne nekam dolgočasno. Ampak fantastična njena knjiga je pa TEŽNOST. Si brala? Medicinska negotovost, NASA, virus himere. Malo spominja na Brownovo Ledeno prevaro.

Falettijev roman je pa tudi .

***amy***

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

12. jan 2012 17:04

sajovict je napisal/a:

Ja, ke še Oblast brez obraza, ki govori o it. mafiji in njenem vzponu :D

U, hvala za namig, preberem takoj ko zaključim tele. A Opus Dei si že prebrala, meni tudi všečna.

(zdej bom pa mogla še kakšno drugo tematiko najt, da ne bo kdo rekel, da sem obsedena : hihi



tamara

 

Ne, nisem brala Opusa, če ga pa ne morem dobiti v knjižnici. Pa čakam že celo večnost. 

O, sliši se pravšnje.  Bom si izposodla, hvala.

***amy***

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. jan 2012 17:13

Tito in tovariši. In moram še prekleto dobro razmisliti o vsem in vse prežvečiti. In še kako podobno dobit.

lp

cervus

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

12. jan 2012 22:00

***amy*** je napisal/a:

gogad je napisal/a:

Tess Gerritsen-Gospa x--srhljivka.napeto!!!

Giorgio Faletti-Jaz sem bog---Odličen triler..

lp goga

 

Jaz sem tudi brala tole od Gerritsenove, pa se mi ni zdelo tolko zanimivo, bolj ko ne nekam dolgočasno. Ampak fantastična njena knjiga je pa TEŽNOST. Si brala? Medicinska negotovost, NASA, virus himere. Malo spominja na Brownovo Ledeno prevaro.

Falettijev roman je pa tudi .



***amy***

Brala sem Težnost......če zdaj pomislim ,res spominja na Ledeno prevaro:).skoraj vse njene .nekaj jih imam doma..meni so vse všeč...

lp goga

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

15. jan 2012 9:06

Pozdravljene, dolgo se že nisem nič javila, sedaj pa bi rabila vašo pomoč. Iščem namreč knjigo Šampanjec, sreča sveta, ki jo je napisal Drago Medved. Je starejša (1999) kar sem spraševala po knjigarnah, jo imajo samo v Mladinski , mislim da v Novem mestu, ampak je precej v slabem stanju, take knjige pa res ne morem podariti za rojstni dan.

Vsake informacije bom vesela.

 

lp Andreja

andreja č.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti