Kaj beremo?

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. jan 2010 20:36

Ma tiho jade, da me ne pošinejo, saj veš, da se delam, da bom videti čim bolj učeno, upam, da me ne bodo pogruntali.

Kako si me pogruntala ( španščina in študenti ), jaz sem šel na španščino zaradi unga plesa ( matr, sedaj se ne spomnem kako se mu reče, ko s peto ženske neki udarjajo po tleh)  imajo sicer dolge kikle, dekolteje pa tudi. 

ežoj

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

27. jan 2010 7:56

ežoj je napisal/a:

jaz sem šel na španščino zaradi unga plesa ( matr, sedaj se ne spomnem kako se mu reče, ko s peto ženske neki udarjajo po tleh) imajo sicer dolge kikle, dekolteje pa tudi.

ežoj
Tisti ples plešejo tudi moški, da o dekoltejih ne govorimo... lp, proxima (ki ji na tem mestu močno manjka smeško za mokre sanje...:))))))), se bojim, da ga bo kar težko narisat :)))))))

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

27. jan 2010 14:50

V kratkem prebrala: Trije razlogi (lušna, opisuje mamico dveh malčkov in njihov vsakdan), Vdovec ( opisuje vdovca, ki išče samega sebe in ponovno najde ljubezen pri hčerki in nato še novi ženski) Pohabljena (zgodba afriške deklice in kasneje ženske, obrezovanje pri sedmih letih, prisilna poroka pri trinajstih, življenje v Franciji ... Nikjer v Afriki (življenje judovske družine, ki pobegne iz Nemčije pred Hitlerjevo oblastjo in si najde dom v Keniji. buča

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. jan 2010 15:36

Ežoj, morebiti veš, ampak bom vseeno napisala - Ferfila ima celo zbirko Svet na dlani, med njimi je izšla tudi knjiga o Eskimih pa še pet drugih - imajo jih pa v knjižnici doma Svobode in ne v centralni stavbi.

Zdaj pa berem od Miljenka Jergovića Zgodovinska čitanka I in II - mi je všeč - šestdeseta, sedemdeseta in osemdeseta leta v Sloveniji sem dobro poznala, v Bosni pa skoraj nič - zato berem s toliko večjim zanimanjem.

lp

cervus

Atataska  

član od: 6.12.2009

sporočila: 31

28. jan 2010 13:59

Ravno prebrala: Naomi Moriyama: Zakaj so pa Japonke lahko vitke in vedno mladostne Priporočam vsem, ki bi se radi seznanili z eksotično japonsko kulinariko. Slikovito je opisan odnos Japoncev do hrane, njene priprave in postrežbe, obrazložene so nam malo manj znane surovine in osnovne jedi (daši, miso, soba itd.). Navedenih je tudi nekaj receptov. Atataska

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

29. jan 2010 11:30

Ravnokar sem prebrala od Maeve Binchy: Hiša na Tary, knjigo sem kar požirala..res priporočam. Naslednja ki sem jo že začela brati je njena Pri Quentinu,bežno omenjene so v njej tudi osebe iz knjige Hiša na tari. kordelina

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

29. jan 2010 13:50

¸Zadetek v polno (seksi in nadvse vihrava zgodba o nezvestobi, neplodnosti, jagodah in smetani). Priporočam! buča

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

30. jan 2010 13:08

Kordelina ... vse njene knjige so take, da jih požiraš... ti priporočam kar vse... se pa osebe ( koliko se spomnim) pojavljajo enake (več ali manj) v vseh njenih knjigah ... Petya

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

30. jan 2010 20:32

Zmoto in Zmago srca sem prebrala. Druga mi je bila bolj všeč - čeprav me njen "stil" zavlačevanja odnosov že malo moti. V vseh knjigah enako. V teh dneh prebrala 2 knjigi: Susan Phillips: Lov na nevesto (Amanda Quick je napisla: Nezaslišno berljiva, nagajiva in čutna. Obožujem jo!). No ja, meni so Amandine knjige veliko bolj všeč. Zelo pa priporočam Polnočna ura- Jacquie Dalessandro - lahkotno branje - nadvse šaljiv opis rojevanja ljubezni in odkrivanje telesnih radosti. Zelo izvirni dialogi. Zadnji 2 knjigi pa sem iz naše knjižnice vzela prva, saj sem še čakala, da so ju opremili. Veronika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti