Kaj beremo?

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. dec 2009 14:59

Espanol para todos, precej utrujajoče branje, gre zelo počasi.

ežoj

lomboi  

član od: 10.6.2009

sporočila: 6

6. dec 2009 17:58

Miro Simič: Tito brez maske (mk 2007) - lomboi

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

6. dec 2009 19:12

ežoj je napisal/a:

Espanol para todos, precej utrujajoče branje, gre zelo počasi.

ežoj
Aha, potem te taka mozahistična tendenca usmerja pri čtivu...čeprav včasih so zatežene knjige najboljše;) terakota

pandora  

član od: 18.11.2006

sporočila: 114

6. dec 2009 19:51

Ojla! Pravkar sem prebrala ali dobesedno "požrla", Papežinja Ivana Donne Woolfolk Cross. Super zgodovinski roman, z odličnim epilogom in kronologijo zgodovinskih dogodkov in oseb za zaključek. Tako bi lahko malo znana Papežinja Ivana resnično obstajala, bi pa bilo možno, da jo je lastna Cerkev kot institucija zatajila in izbrisala. Priporočam ljubiteljem zgodovinskih romanov. Lp, Pandora pandora

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

6. dec 2009 20:22

Ravno začela brat Trinajsta zgodba Predtem prebrala Padli angeli-Nora Roberts tatam

l e a  

član od: 30.6.2008

sporočila: 193

7. dec 2009 7:23

Nujno moram prebrat James Patterson: Londonski mostovi in pa knjigo Žena popotnika v času. l e a

Jasna82  

član od: 26.11.2009

sporočila: 38

7. dec 2009 8:11

Goran Vojnović: Čefurji raus Jasna82

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

7. dec 2009 8:28

l e a je napisal/a:
Nujno moram prebrat James Patterson: Londonski mostovi in pa knjigo Žena popotnika v času. l e a
Ko sem iskala knjigo za nekoga, ki ima rad kriminalke/trilarje sem naletela na ime Patterson, sama sem sicer čisto bosa na tem področju, je potem ok? Katera je njegova najboljša knjiga? Sicer sem gledlala še Pravilo štirih...glede na recenzije se mi zdi zelo v redu... hvala! terakota

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

7. dec 2009 11:09

terakota je napisal/a:
l e a je napisal/a:
Nujno moram prebrat James Patterson: Londonski mostovi in pa knjigo Žena popotnika v času. l e a
Ko sem iskala knjigo za nekoga, ki ima rad kriminalke/trilarje sem naletela na ime Patterson, sama sem sicer čisto bosa na tem področju, je potem ok? Katera je njegova najboljša knjiga? Sicer sem gledlala še Pravilo štirih...glede na recenzije se mi zdi zelo v redu... hvala! terakota
Pattersona sem nekaj že prebrala, prva mi je bila še zelo všeč (pa ne vem več naslova, jih je preveč), druga že veliko manj, tretja ... Potem sem ugotovila, da gre vse po istem kopitu in sem ga opustila, še posebej po tem, ko sem prebrala, da je priznal, da ima ekipo, ki mu "pomaga" pisati. Ne mislim sicer, da je edini, ki to počne (na sumu imam še nekaj multiproduktivnih avtorjev), ampak se res močno ponavlja. Lep pozdrav sonci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti