Kaj beremo?

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

13. okt 2009 21:16

Moycaa je napisal/a:
Vanja, a je to "ta nova" od Dana Browna? Nadaljevanje Da Vincijeve šifre? Če je, kakšna je?Prebrala - Šanghajska konkubina - zanimivaTrenutno pa berem Imperatur - v Italiji so jo prepovedali.Lp!Moycaa

 

Prav v redu!!! Komaj čakam, da bi film v kinodvorani.

Vanja

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

14. okt 2009 9:52

Ežoj, kam natančno jo boš pa mahnil? Kar počez in naokrog ali kaj bolj detaljnega (če nisem preveč radovedna). Japaja, pred spanjem je treba počet kaj drugega, kot pa brat sanjske (ali katerikoli druge) knjige! Toplo pa priporočam še Za vsako rešitev se najde težava (avtorico - Nemko - sem pa pozabila). Super knjiga za sprostitev! Lep pozdrav sonci

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

21. okt 2009 15:53

Prebrala Barentičevega Osmega poverjenika (končno sem se dokopala do njega). In zdaj sem v dilemi - ali mi je všeč ali ne . Nikar se ne smejte - tako nenavadna knjiga mi redko zaide v roke.

lp

cervus

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

21. okt 2009 16:56

Trenutno življenjsko zgodbo: The time of my life: Patrick Swayze and Lisa Niemi, naslednja, ki čaka na vrsto je Dan Brown: The lost symbol Lizzie

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

21. okt 2009 17:05

Aksinja Kermauner: Berenikini kodri  - čeprav je malo pretiravanja v eno in drugo stran, se mi zdi, ampak vseeno kar ok - za najstnike.

lp

cervus

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

25. okt 2009 18:59

Ta forum mi je všeč, včasih si sposodim katero od priporočanih knjig in pri tem ugotavljam kako različnih okusov smo. Vsaka ima rada svoj žanr, svoje pisatelje in predvsem zahtevnost knjige. Zato mislim, da bi bilo prav, če katera predstavi knjigo, da vsaj v grobem opiše vsebino. Tako se lažje odločiš, če bi si jo izposodil ali ne.

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

25. okt 2009 19:04

Da dopolnim zgornji komentar. Ne maram namreč fantazijskih knjig, pretežkih knjig, prelahkih knjig. Rada imam knjige, ki me poleg zgodbe še kaj naučijo, da mi prikažejo skozi zgodbo življenje v raznih delih sveta. Mislim, da nas je takih kar veliko, zato bi bilo lepo, ko bi si dopisovalci tega foruma vzeli malo več časa in o vsebini priporočane knjige kaj več napisali.

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

25. okt 2009 20:00

Khaled Hosseini:Tisoč veličastnih sonc Opisuje življenje dveh žensk,ki sta si zelo različni obe pa živita v Afganistanu.Opisuje obdobja od sedemdesetih let do današnjih dni. Super knjiga priporočam,zdaj pa bom poskusila dobit njegovo prvo knjigo Tek za zmajem. slavi77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti