Kaj beremo?

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

6. jul 2009 20:52

Prebrala Tašča Azre Širovnik, zdaj pa Gran Canaria Igorja Karlovška (slednja je suuuuper!).

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

6. jul 2009 20:59

Balenka je napisal/a:
Pravkar držim v roki knjigo Nore Roberts Modra dalija, ki je zelo primerna knjiga za počitniško branje. Balenka

Ja, se mi zdi, da j etrilogija (ali so celo štiri), imenovane po rastlinah: ena vrtnica in lilija sta v naslovih, se mi zdi. Ja, o treh ženskah.....vsaka predvsem o eni. lahkotno, a ne plehko branje, bi rekla.

rimljanka - zasebno mnenje

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

6. jul 2009 21:46

Golla, če hočeš pogledati v zakulisje da Vincijeve šifre in prebrati knjigo, na kateri temelji, priporočam Sveta kri in sveti gral. Ni pa to knjiga, ki jo prebereš na dušek, ampak gre za poljudno in berljivo zgodovinsko knjigo. Drugače pa predlagam tole: Ruiz Zafón, Carlos: Senca vetra mimika

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

6. jul 2009 21:52

Nolla, še nekaj: Pearl, Matthew : Dantejev klub mimika

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. jul 2009 22:20

Dantejev klub,ena najbolj dolgočasnih knjig ,vsaj zame.

lp goga

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

7. jul 2009 20:36

Pravkar prebrala Ko se boš prebudila v dveh delih. Kar dobra za na počitnice. Pripoveduje o študentki, ki pri dvajsetih izve, da je njena starejša sestra pravzaprav njena mama. buča

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

8. jul 2009 8:48

Prebrano na morju: Ekstra deviško (Annie Hawes) - odlično za to okolje Zbogom Columbus (Phillip Roth) - ok Plesalec (Colum McCann) - roman o Rudolfu Nurejevu; zanimivo, na trenutke presenetljivo drugačno branje veverica

l e a  

član od: 30.6.2008

sporočila: 193

8. jul 2009 16:31

Jaz pa trenutno berem Kocka je padla od genialnega Jamesa Paterssona. Čaka me še veliko njegovih knjig, ker sem si naredila kar mini rezervo, saj ga je v naši knjižnici med počitnicami in dopusti skoraj nemogoče dobiti. Je očitno zelo zelo bran:). LP l e a

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

8. jul 2009 18:10

Na podstrešju našla knjigo švedskega pisatelja Henninga Mankella, Pes, ki je potoval k zvezdi - prebrala v enem dnevu (mladinski roman, ki ga morajo prebrati tudi odrasli) Še ena mladinska Zeleno jezero (Louis Sachar) prebrala že drugič Začela Jerome Klapka, Trije možje v čolnu, da o psu niti ne govorimo, in končala na peti strani. Raje bi kopala jarke kot se prebijala čez ta kup nakladanja in neprebavljivega humorja. Haruki Murakami - Južno od meje zahodno od sonca. Ko pomislim na Harukija se spomnim Crisa Rea http://www.youtube.com/watch?v=1EBw_da7BZk. Ima tak glas, da bi lahko pel o kupa dreka pa bi se stopil zraven. No Haruki pa bi lahko pisal o kupu dreka pa bi ga lahko brala do neskončnosti. Prebrala tudi Pijevo življenje, ki je že večkrat omenjen na temu forumu - očarana. Vrhunec počitnic pa doživela s knjigo Sreča -prvi roman kanadskega pisatelja Willa Fergusona. (več ne povem - v knjižnico) Skoraj pozabila: Unamuno de, M. Tragično občutje življenja (filozofska, čutna, tragična, komična, diši po Don kihotu) Pišuka rada berem. Suzi Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 08. 2009 20:27

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

14. jul 2009 16:30

Kalipso Vesne Milek

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti