Kaj beremo?

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

19. jun 2009 15:09

Zenska v rdecih cevljih - Joanne Harris Ce vam je bil vsec roman Cokolada, to je njegovo nadaljevanje. LP, R.

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

23. jun 2009 16:25

Philip Roth: Človeški madež Več kot odlična knjiga, ki se na zelo intimen in zaostren način loti vprašanja človekove identitete. Toplo priporočam! magnolija

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

23. jun 2009 18:47

Pravkar sem do konca prebrala knjigo avtoric Celeste in Kristine Jones in Juliane Buhring z naslovom Ne brez moje sestre. Knjiga je pravzaprav avtobiografija treh sester in njihovega življenje v sekti Božji otroci ( The children of God), ki jo je ustanovil napol nori David Berg. Njihov oče se je sekti pridružil skupaj z ženo, Celestino in Kristinino mamo. V dolgih letih življenja v sekti se je potem poročil še z nekaj ženskami in imel otroke z njimi. Opisi življenje v sekti so grozljivi, otroke so odrasli člani zlorabljali seksualno in psihično. Zares grozljiva zgodba, še vedno pa ne razumem, kako je mogoče, da odrasel človek prav nič ne misli s svojo glavo ( njihov oče), verjame pa tisto, kar mu sugerira do konca zblojeni vodja sekte. rosie

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

23. jun 2009 19:14

Čefurji, raus! - Goran Vojnović Ukradeno angelom - Brian Dullaghan Omerta - Mario Puzo Ledena prevara - Dan Brown Petya

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. jun 2009 20:08

Me je izzval sončikin komentar http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1861  in sem ročno zavila v knjižnico in si izposodila knjigo dr. Glasserja Vsak učenec je lahko uspešen in bila nad njo precej razočarana. Me spominja na knjige v stilu Kurja juhica za človeško dušo in mi je malce preveč ocvetličena in ameriško naravnana. Nekaj stvari iz knjige pa uporablja večina učiteljev, se mi zdi.

lp

cervus

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

24. jun 2009 0:08

Zadnja prebrana: Benka Pulko - Pocestnica. Zelo, zelo priporočam, saj ženska poleg vsega ostalega, zna tudi zelo dobro pisat. karlinka

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

24. jun 2009 0:17

Aarto Paasilina: Dedu za petami - prebrano na dušek Haruki Murakami: Ljubi moj sputnik Schlink: Vrnitev domov Nekaj časa pa se bom izogibala vseh del Susan Brown, ki so dobre za na plažo, če res ni drugega. V branju: Živa zažgana Na polici v pripravi na branje: Majada, Šepetalec vetra, Ohranila sem ponos, Dolgo življenje Marianne Ucria, ...

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

30. jun 2009 13:58

V pripravah na potovanje na Daljni vzhod: Šogun. Zelo priporočam ljubiteljem historical fiction. Ponovno se bom lotila S strahospoštovanjem in Metafizika cevi. Če ima kdo kaj japonskega v glavi, naj mi prosim zaupa. Murakamija sem že v celoti prebrala. mimika

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

30. jun 2009 14:51

Zapiski iz trebuščka - zabavna zgodbica nosečnice. buča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti