Kaj beremo?

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. avg 2006 13:44

Suzanaz: jaz sem jo imela enkrat izposojeno, pa mi ni potegnila nikamor. Naslednjic sem pa brskala po njej v antikvariatu in me je ornk zagrabila, tako da sem jo potem prebrala na dusek, kmalu po njej pa se ostale Irvingove knjige, ki so mi prisle pod roke (Garpov svet, Setting Free the Bears, The Fourth Hand, sicer so se mi zdele malo kopitarske, ampak se vseeno dobre; Until I Find You in Cider House Rules pa se cakam). Kaksen je pa film? lp, proxima

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

1. avg 2006 14:12

Cider House Rules je bil res dober. M. Caine je praktičen, Spiderman pa kot vedno enkraten v svoji vlogi. Nekak tako kot v Seabiscuit. Knjige pa še nisem brala.Until I find u pa ne poznam. Barbara Bradford Taylor:Angel... Imam občutek, da sem jo že brala. Katere od Nore Roberts se splača brat? Rosamunde Pilcher pa je takoooo dolgočasna za brat, da te niti veliki tisk v knjigi ne reši pred padcem v komo.... LP juhica

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

1. avg 2006 14:22

Film je bil posnet že leta 2004 in sicer z naslovom The Door in The floor. (Če se spomniš je tako v knjigi naslovljena pravljica, ki jo je napisal Ted) Film je precej dolg opisuje pa samo 1/3 knjige in sicer do odhoda Marion. (ko je bila Ruth še čisto majčkena) Marion igra Kim Basinger, Teda pa Jeff Bridges. Gleda na to da sem čisto po naklučju naleteal na film, zgleda, da ni imel posebnega uspeha. Jaz sem ga pa kar požirala. Suzi

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

1. avg 2006 14:22

Od Nore Roberts so vse knjige zelo, zelo dobre za brat in komaj čakam da še kakšna izide. Včeraj sem začela ob 9 zvečer brat knjigo in je bila tako zanimiva, da sem jo brala do 2 zjutraj - prebrala sem celo. Naslov je Cecelia Ahern: P.S.Ljubim te. Priporočam vsem ki se ubadate z majhnimi razprtijami v zakonu - za zamislit se. ariella

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. avg 2006 14:32

Jajaja, sem si sla vmes ze gledat IMDB - malo me sicer moti, da je posneta samo prva tretjina knjige, po drugi strani sem pa fanica od Jeffa Bridgesa. Bom napregla Mulo, ce bo kaj uspeha, hvala za namig. lp, proxima

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

1. avg 2006 15:18

Saj Garpov svet naj bi bil tudi posnet ampak ga nikjer ne izvoham. Cider House Rules si pa sigurno že gledala, je bil pred kratkim na rtv-ju. Suzi

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

1. avg 2006 19:01

Proxima, če ti bo uspelo z mule naložit film al pa knjigo, mi prosim sporoči način iskanja. Zadnje čase imam tako xxx srečo, da človek ne more verjeti. Tudi ice age in pirati s karibov obstajajo v tej različici.... Mogoče se pa tako hočejo znebiti nas, ki si sposojamo filme na bolj hkm....nelegalen način...hehehehe lp juhica

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. avg 2006 19:27

Cider House Rules se mi je zdel dober film, ko ga bom dobila na kaksni DVD razprodaji, ga bom prav gotovo kupila. Sicer sem pa ravno v fazi menjave operacijskega sistema, tko da do linuxove verzije Mule se nisem prisla, (ben bom kmalu, moj guru jo silno hvali), za linux sem se pa odlocila, ker sem - najbrz prav zaradi Mule - pokasirala silnega trojanca. (ni da bi zaradi tega ravno stradala filmov, se posebno, ker jih zaradi Mule kupim kvecjemu vec, ne manj - prav zdaj cakam precejsnjo posiljko z Amazona, v kateri bo med drugim BBCjeva verzija Jane Eyre, ki sem jo gledala kot otrok in se mi je silno vtisnila v spomin). XXX verzije so pac nadlega, oznacim, da ne bi se kdo nasedel, nato pobrisem in grem naprej, ni da bi se zaradi tega sekiral. lp, proxima

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

1. avg 2006 20:08

alexis je napisal/a:
Dalsi, a si prebrala tudi knjigi Samo mrtev moški je dober moški in Iščem impotentnega moža? A sta knjigi primerni za poletno branje? alexis
Prebrala sem ob knjigi, Iščem impotentnega moža je zelo duhovita, sproščujoča, zanimiva in vskekaor za poletno branje, ravno tako tudi Laž v postelji, manj všeč mi je bila Samo mrtev moški je dober moški. Pri tej knjigi na koncu pravzaprav sploh nisem vedela, kaj je pisateljica želela povedati. Vse se je dogajalo nekako nedorečeno tako, kot neka vrsta kriminalke vendar zgrešena verzija, če sem iskrena, meni ni prav potegnila. Vsekakor pa ti priporočam ostali dve, včasih sem se tako od srca nasmejala, kar je pri meni že skoraj čudež. LP Marjana Marjana

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

1. avg 2006 20:13

juhica101 je napisal/a:
Cider House Rules je bil res dober. M. Caine je praktičen, Spiderman pa kot vedno enkraten v svoji vlogi. Nekak tako kot v Seabiscuit. Knjige pa še nisem brala.Until I find u pa ne poznam. Barbara Bradford Taylor:Angel... Imam občutek, da sem jo že brala. Katere od Nore Roberts se splača brat? Rosamunde Pilcher pa je takoooo dolgočasna za brat, da te niti veliki tisk v knjigi ne reši pred padcem v komo.... LP juhica
Od Barbare Bradford Taylor je bila meni zelo všeč knjiga Ženske njegovega življenja, kar pa se tiče Nore Roberts os mi vse njene knjige zelo pri srcu, sedaj berem njeno kriminalko Veličastne v smrti. Marjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti