Kaj beremo?

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

11. jul 2006 14:30

Tudi jaz pri treh otrocih, službi in delu v in okoli hiše ne najdem časa za branje, ker potem tudi pri meni ne bi bilo nič narejenega, preberem pa edino ene štiri knjige na morju in to samo sproščujoče romane. Čakam na stara leta, ko bodo otroci odšli, mož ne bo več tako zahteven, pa bom tudi jaz spet brala. Kot najstnica sem lahko brala vse noči, sem pač potem v šoli malo pokinkala, pa je bilo. MALČICA

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

11. jul 2006 15:32

Priporočam Elizabeth Berg, Reci, kdaj. LP Marjana

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

11. jul 2006 15:52

Močno priporočam Franjo Frančič: Sovraštvo. Ko sem prebrala to knjigo (na dušek, ker gre za kratek roman), sem bila tako paf, v šoku, da nisem spravila iz sebe niti solze, tako močan vtis je naredil name konec-poplnoma nepričakovan. Nato sem jo dala prebrat fantu, bil je navdušen, nato pa sta jo prebrala še njegova mama in ata. Vsi na dušek! Aleš Čar: Igra angelov in netopirjev, Andrej Skubic: Grenki med... Jooj, same dobre sodobne pisce romanov imamo v Sloveniji!!! Tamči

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

11. jul 2006 18:47

Za popestritev dopustniških dni malo pustolovščine ne škodi! "DIVJAKINJE" Shirley Conran (noro!!!!!) kobra 1

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

24. jul 2006 9:48

Po vašem priporočilu sem prebrala Sveče so dogorele in Sanje v megli. Obe ocenjujem z oceno odlično, prvo zaradi sloga pisanja, drugo zaradi vsebine. Sedaj dokončujem Obalo moskitov. mimika

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

24. jul 2006 9:53

Berem Materino darilo. Res dobra življenska zgodba. Sicer mladinska ampak je res dobra. tamalaursa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

24. jul 2006 10:07

Se stinjam z dalsi. Elisabeth Berg: Reci, kdaj rimljanka

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

24. jul 2006 10:18

Dopust je mimo, prebrala Bralca (navdušena), Tomšič: Grenko morje (stil pisanja mi ni po godu, me je pa ganila vsebina), Tuleči mlinar, še zadnja knjiga Paasilinne, me je malo razočarala, ostale so veliko boljše, Alice Walker: Skrivnost radosti, me je pretresla. Letos sem dobro izbrala. Suzi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

24. jul 2006 11:57

A ste brale Pravljice za mojo ženo (s odnaslovom In druge zgodbe, ki jih možje pripovedujejo ženam, ko pridejo prepozno domov? Avtor Evgen Jurič...nasmejala sem se do solz, ko sem prepoznavala !"može" v skorajda vsaki zgodbici... Veselo, sproščeno poletno branje...Mamamia mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. jul 2006 12:39

Taisha Abelar: Prehod vračev. ( Glede na to, da se navezuje na šamanstvo, podobno kot pri Castanedi). Celestinaska prerokba, (Sem jo komaj prebrala. Se mi zdi kot instant kava...) Celo poletje že berem Castanedo. Aktivno stran neskončnosti, Učenje pri Don Juanu, Bitka za neznano. ( Delam povzetek, kar mi vzame kar nekaj časa). Pa o zdravilnih zeliščih in zdravi hrani; teh je bilo kar nekaj... Marjetka Jeršek: Kandelar; (seznam vilinskih simbolov). Kandelar2. Za več nimam časa, vmes pa šivam, barvam, kuham in sem mama.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti