Kaj beremo?

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

10. maj 2006 17:20

Atlantic Shift, Emily Barr, simpatičen romanček o čelistki, ki se še malo išče. Pa še angleščino treniraš. kuharica Mici

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

10. maj 2006 17:20

Jude Deveraux: Enchanted Land(romantični kavboj roman) in še od iste avtorice Holly. Hej, pomald še ni mimo in utrujenost je treba nekako prevetriti.... LP juhica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. maj 2006 18:51

Sidney Sheldon: Nebo se podira - malo za lase privlečeno, ampak se kar prebere - tako, v pojstli, za zaspat. LP cervus

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

11. maj 2006 12:13

Jaz trenutno prebiram knjige slovenskih avtoric. Ravno sem prebrala roman ČE od Vesne Milek. Knjiga mi je bila zelo zanimiva, na poseben način opisuje rušenje ljubezenskega odnosa pri dveh parih, vzporedno pa tudi dobro orisuje odtujenost, ki jo prinaša življenje v sodobnem svetu. Branje, ki te pritegne. Prve knjige te avtorice (Kalipso, o kateri se je veliko govorilo), pa še nisem brala. Ali jo je kdo bral in kako mu je bila knjiga všeč? Pred tem pa sem prebrala OPERACIJA DIREKT od Ane Jud. Ne vem, kaj naj rečem, nekako me njeno pisanje ni kaj dosti prepričalo - nasprotno, puščalo mi je slab okus. Zdelo se mi je, da se je avtorica spustila v svojem pisanju na isti nivo, kot ga v knjigi očita drugim. Nasploh mi niso v nobenem oziru všeč medsebojna obračunavanja na nekem nizkem osebnem nivoju. Ne vem, morda je knjiga bolj zanimiva tistim, ki berejo časopis Direkt in so na tekočem, kaj v njem pišejo. Zdaj se bom lotila še knjige Panika od D. Muck, do katere mi je v knjižnici šele zdaj uspelo priti. Poleg te me čaka na polici še knjiga Lepotica s pomarančami.

Ivi  

član od: 17.6.2005

sporočila: 31

12. maj 2006 8:19

Rada bi povedala, da sem iz vašega seznama prebrala že kar nekaj dobrih knjig. BRALKE in BRALCI, kar utihnili ste, ali ne berete več??? Rada imam knjige o gradovih, srednji vek. Le preveč govora o zgodovini mi ne potegne. Sem ljubiteljica gradov in si pridno ogledujem, fotkam, delam svoj fascikel o Slovenskih gradovih. TRENUTNO berem knjigo: GRAJSKE GOSPE-Marie Louise Fisher. Malce se lovim pri dooolgih imenih, politiko pa kar preskočim, haha. Lep pozdrav od knjižnega mola ZVEZDE. Ivi

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

17. maj 2006 15:00

Prebrala sem Paniko od Dese Muck. Nekoliko me je razočarala. Saj ne, da ne bi bila solidno branje za prosti čas, pač pa zato, ker sem glede na famo okoli nje in izjemno branost knjige pač pričakovala "nekaj več". V bistvu je pa le knjiga kot mnooooge druge. Od takšnih lažjih knjig za razvedrilo sem prebrala že veliko precej bolj zanimivih od te, tudi od naših avtorjev, ne le od tujih. sila

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

17. maj 2006 20:01

James Peterson-V pajkovi mreži in Zbogom dekleta,tako sta me navdušili da sem jih prebrala na mah,še dobro da sem bila v toplicah,drugače naši nebi jedli cel dan. lp goga

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

17. maj 2006 21:45

Johannes Jorgensen: Sveti Frančišek Asiški Je že kdo bral? Vrana

mara12  

član od: 7.12.2005

sporočila: 88

17. maj 2006 22:43

Sidney Sheldom "Nič ni večno".Šekar prijetna knjiga lp marta mara12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti