Kaj beremo?

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

20. maj 2013 17:30

Erin Morgenstern - Nocni cirkus - se ena lustna fantazijska zgodba

"Stressed is desserts spelled backwards!"

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

20. maj 2013 19:40

Tudi jaz sem se vrgla v fantazijske. Prebrala sem prvi del trilogije Igre lakote, Arena smrti- Suzanne Collins. Men je bila ful všeč. Naostale dela bom pa morala še čakat.

Na kraj sem dala Umberta Eca- Praško pokopališče, ker mi je šlo zelo počasi.

katti

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

20. maj 2013 23:32

Nadaljujem z Victoria Holt maratonom :)...Čarovnica z morja...Philipa Carr..

lp goga

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

23. maj 2013 8:44

Končala Nadomestne volitve (J. K. Rowling), ki je zelo dobra knjiga. Samo konec...., ne bom preveč napisala, da kaj ne izdam. Se pa splača prebrati.

 

Zdaj pa me že čaka Rojena iz tvojega življenja od Jodi Picoult.

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

23. maj 2013 10:55

Christos Tsiolkas: Klofuta

"Stressed is desserts spelled backwards!"

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

23. maj 2013 19:53

Ali je kdo prebral Prestol morske deklice? Ne vem ali imam jaz čuden okus za knjige ali so ljudje tako prizanesljivi, da jo lahko označijo kot čudovito, excellent. Slog je popolnoma neberljiv, dialogi otročji, kot bi prišli  izpod peresa nezrele ženske, ki še nikoli ni bila zaljubljena. Opis njenega sanjskega moškega zgolj to, da je črnolas in nosi kuto. Njene kolegice so tako bedne, da je na njih celo knjigo besna, ampak jim odpusti. Zgodba nerealna, dolgočasna, osebe nejasne. Pa še kar ne neham jo brati - ne vem kar pričakujem , da je pisateljica začela pisati pri 13 letih (čeprav s tem žalim trinajsletnice- ker se spomnim nekaterih spisov prebranih pred celim razredom in so ti jemali sapo) in upam, da jo je končala pri 50 in da je do takrat spoznala, kaj je ljubezen in kako jo opišeš.

 

Prebrala Pošto (Bukowski) in si res vesel, da obstajajo ljudje, ki znajo pisat knjige!

Morali bi še obstajati ljudje, ki znajo brati.

 

 

Suzi

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

24. maj 2013 11:21

mojezlato je napisal/a:

Zdaj pa me že čaka Rojena iz tvojega življenja od Jodi Picoult.



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

Ta je tudi dobra. Mimogrede, tako po tej knjigi kot po Preprosti resnici sta narejena filma - sta za videt, ampak saj vemo, kako je s tem običajno. Od Picoultove bi izpostavila še Nineteen Minutes  in Change of Heart (ju še ni v slo, kolikor vem).

 

 

rag_doll

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

24. maj 2013 12:35

50 odtenkov - vse 3 knjige

Ebonlass

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. maj 2013 6:45

Sem BRUNNETIJEVA senca
Tokrat PETI primer, ker je ČETRTI izposojen. Bom koj rezerviral, ko pridem čez polovico tega primera. NAPETO KO ŠUS!!!

Zraven pa še prebiram SAM PROTI PALERMU ter MILOST od Toni Morrison-a. Slednja pa je za knjižni klub. 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

25. maj 2013 10:08

MBrando je napisal/a:

Sem BRUNNETIJEVA senca
Tokrat PETI primer, ker je ČETRTI izposojen. Bom koj rezerviral, ko pridem čez polovico tega primera. NAPETO KO ŠUS!!!

Zraven pa še prebiram SAM PROTI PALERMU ter MILOST od Toni Morrison-a. Slednja pa je za knjižni klub. 



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

Dragi MBrando, Toni Morrison je Ona (ženska). Morda, če ne bi brali za druge (knjižni klubi) ampak zase, bi se knjige lotili drugače. Pa tudi posti od prebranih knjig tukaj bi morda bili drugačni. Ne samo hvale tega koliko preberete ampak kaj preberete.

Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti