Kaj beremo?

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

4. jan 2007 22:13

Med prazniki sem si privoščila "knjižno pojedino" - super se počutim, pa še zredila se nisem Na meniju so bile Pijevo življenje, Očarljivi skupinski samomor in Zofijin svet . Se še ne spomnim, kdaj bi v tako kratkem času eno za drugo prebrala tri tako imenitne knjige. Prav vse priporočam. maja

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

5. jan 2007 9:27

Ej, Klavdija. Ravno ta knjiga je na mojem spisku. Danes jo gre sin iskat. Mislim, da ga bom kar kmalu "poterala" v knjižnico, kajti današnji dan bom preživela še na kavču.. Tina

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

6. jan 2007 17:20

frina je napisal/a:
POjasnilo: sploh nisem vedela, da jo imam gor. Pa taka gužva, zato me je zanimalo, kaj je to za eno čtivo. frina
Tudi meni jo je potegnilo dol, ko sem brskala za kuharskimi knjigami....Prebrala sem si edino recept za koktajl Molotov, pa ni nič posebnega ...Rajši ostanem pri čokoladi... In še vedno pri Jamesu Pattersonu ter Mačke in miš (ali je obratno?), to je sicer četrti del in ne vem ravno, kako si naj predstavljam seksi 40 letnega črnca z obrazom Morgana Freemana? Saj ne pravim, da ni šarmanten, ampakkkkk.... A ja, pa Portret v sepiji od Allendejeve... LP juhica

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

10. jan 2007 12:06

Imam vprašanje. Pozna kdo kakšno literaturo o Majih in Jukatanu? Ne mislim literature v stilu Dežele in ljudje, ampak kakšno leposlovje, zgodovinski roman ali kaj podobnega. Prihodnji mesec odhajava v Mehiko in bi se rada natančneje seznanila z majevsko kulturo. mimika

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. jan 2007 12:34

Mimika, ne bom ti priporočila filma Apokalipto, ki prav zdaj igra v kinu in govori o Majih, ker sem sama po 20 min zapustila dvorano... razen če si ekstremna ljubiteljica krvavih prizorov? Preberi Celestinsko prerokbo, ni zgodovinski roman, ampak vseeno pritegne z mističnostjo... jasna

NANA  

član od: 28.9.2001

sporočila: 145

11. jan 2007 14:12

Ravnokar prebrala ZOYA - Danielle Steel Čudovita knjiga, pred kratkim je bil tudi film v dneh nedeljskih popoldnevih, vendar je knjiga še boljša Nana

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

11. jan 2007 14:16

Anne Shirley-Lucy M. Montgomery(ali Anne iz Zelenih poljan andreja č.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

11. jan 2007 14:27

F. Lainšček, PETELINJI ZAJTRK, obetaven začetek... Pred kratkim so posneli tudi film. Prebrala sem tudi H. Fielding, PREBUJNA DOMIŠLJIJA OLIVIE JOULES, zanimivo branje. Odlična pa mi je bila: Allison PEARSON, Le kako ji to uspe?! Pripoveduje o prezaposleni angleški mamici, katera je razpeta med kariero in družino. Lepo pomlad vam želim! K

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

11. jan 2007 15:16

andreja č. je napisal/a:
Anne Shirley-Lucy M. Montgomery(ali Anne iz Zelenih poljan andreja č.
Andreja pa ti je bila všeč? Men je to tak lepa knjiga! Maš pa potem še več nadaljevanj. vanya

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti