Kaj beremo?

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

22. dec 2006 21:46

Ja, pa v knjižnico najbrž ne bo več šel! jasna

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. jan 2007 18:13

Pavel Kunaver: Pastir v Zlatorogovem kraljestvu - na božično-novoletne praznike se prileže malce nostalgije..... LP cervus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

3. jan 2007 19:31

andreja č. je napisal/a:
A ste že prebrale knjigo IZPOVED IZ HAREMA je od ene punce iz Beograda,ki so jo odpeljali v Dubaj pod pod pretvezo da bo delala v tujini za eno firmo,nato pa je morala živeti v haremu andreja č.
Sem jo prebrala pred letom ali dvema, kar v originaliu(srbščina). Zanimivo branje, za moj okus nekoliko premalo poglobljeno, preveč poročevalsko, kot da je ženska izklopila vsa čustva....Sicer po tem, kar je preživela, nič čudnega, to je tudi res. Za relaksacijo pa sem znova prebirala odlomke iz Munthejevega San Michele in pa dele knjige Moulin Rouge, biografije Henryja de Toulouse Lautreca. Pa Rodinova biografija, Nag sem prišel, me tudi vedno znova navduši...Bi človek kar šel spet v Pariz malo občudovat njegove kipe... Mamamia mamamia

mmbrlan  

član od: 17.4.2005

sporočila: 109

3. jan 2007 21:12

Končno sem prišla do Bele Masajke! Nisem mogla verjet, da sem jo po par mesecih čakanja na prosto v knjižnici, zagledala pri mami na domači knjižni polici!?! Lp mmbrlan

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

3. jan 2007 21:30

mmbrlan, svetujem ti, da si takoj rezerviraš še drugi in tretji del knjige o Beli Masajki.Vse jih boš "požrla".Veliko bralnih užitkov... londonska rezina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. jan 2007 21:38

Odštekonomija - ena boljših knjig zadnje čase. Malo drugačen pogled na svet, samo primer za pokušino: kaj je za vašega otroka nevarnejše: pištola ali bazen? Veri

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

3. jan 2007 21:52

Ravnokar prebrana:Paul Auster-Orakeljska noč sedaj je pa na vrsti:Franček Rudolf-Mladenič andreja č.

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

3. jan 2007 21:59

Na sreco se je nehala peka piskotov, ob kateri se ni, na zalost poleg sluzbe, dalo delati nic drugega (vsaj jaz nisem zmogla). Med prazniki sem si kupila knjigo "The Science of Evolution and The Myth of Creationism" Knowing What’s Real—and Why it Matters by Ardea Skybreak (http://rwor.org/s/evolution_e.htm), kar pa ravno ni poljudno branje. Na zalost jih v Ameriki kar malo prevec verjame v kreacionizem, kar pa za Evropejce is se biologe sploh ni sprejemljivo. Treba je o tem izvedeti malo vec, da ves kako se braniti kreacionistov ... Jerneja USA

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. jan 2007 22:24

Odkar sem uporabljam hiro branje, mi je proza velika muka, ker preskakujem pomembno. Trenutno pa berem: Bojan Štih : To ni nobena pesem, to je ena sam ljubezen. ( utrinki iz življenjepisa), Evelyn Waugh, Vnovič v Bridesheadu (roman). Moram pa ponovno pričeti z branjem Aleksandra Bajta, Bergmanov dosje ( kritika partizanskega vojskovanja). Sem pa obljubila, da bom prebrala vsaj prvih 20 slovenskih najboljših romanov po izboru strokovnjakov. Dve sem že ! frina

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

3. jan 2007 22:50

Jaz bi potrebovala pa nasvet, punce. A ima katera kak moški seznam knjig? Moj mož zelo rad bere, za knjige in knjižnico sem "zadolžena" jaz, a kaj, ko nimam več idej!!! Prebral je že vse živo: Grishama (ki mu je bil sprva všeč, potem pa čedalje manj), Sidneya Sheldona, Kirsta, Paasilino - skratka kar pester izbor avtorjev... Rad ima dinamične knjige, ne ravno šund, ampak kljub temu nekaj za sprostitev. Če ima katera kakšno idejo, na plan z njo...prosiiiim. jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti