Kaj beremo?

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

14. okt 2010 17:19

Sandra Brown Zrcalna podoba (fajn knjiga, ki te vleče). buča

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

15. okt 2010 12:13

tatam je napisal/a:
Pirati srca-Jane Johnson Prebrala sem še Nevesta od Garwoodove in Načrtovana ljubezen od Sherry Tomas Hčerki pa sem iz knjižnice prinesla Deček v črtasti pižami,potem pa sem jo sama brala tatam
Tudi jaz sem bila navdušena nad Dečkom. To je knjiga za vse generacije! Pravkar prebiram tretji del Mileniuma Stiega Larssona. Prva dva dela sta že prevedena v slovenščino, tretji mislim, da še ne, vendar bo zagotovo kmalu. Prvi del je tipična kriminalka, drugi in tretji del pa si veliko dasta opraviti tudi s tem, kako lahko fizično močnejši človek, ali pa tak, ki ima v rokah politično, institucionalno, ... moč, manipulira s šibkejšimi. Lep pozdrav sonci

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

16. okt 2010 8:09

Starejšim prijateljem Kulinarike in tistim, ki mislijo, da so v brezizhodnem položaju, toplo priporočam drobno knjigo Ženici.V uvodu piše, da je to aljaška legenda o izdajstvu, pogumu in preživetju. Pisateljica pravi, da jo je zgodba naučila, da človeška sposobnost, doseči tisto, kar mora, nima meja - zagotovo pa ne zaradi let. V vsakem posamezniku na tem širnem in zapletenem svetu se skriva osupljiva možnost veličine. Vendar se le redko zgodi, da bi se ti skriti darovi razkrili, če tako ne nanese usoda. Knjigo je napisala eskimska pisateljica Velma Wallis, v originalu ima naslov Two old Women.

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

18. okt 2010 13:11

trenutno berem Generacija trapastih, ki pa ni roman. Ce bi bila zgodba izmisljena bi bila krasna humoreska, tako pa...

citiram:

Opis knjige

Niklas misli, da je sklepni račun olimpijska disciplina.Latoya pozna tri skandinavske dežele: Švedsko, Nizozemsko in severni tečaj.Hans je prepričan, da je rimski bog vojne, ki nosi isto ime kot znana čokoladna paličica, Snickers.To nikakor niso osamljeni primeri. Zdi se, da je celotna generacija postala bedasta. Javni tožilec iz soseščine svoje otroke vzgaja z igralno konzolo. Kariera pop zvezdnika se zdi pekarskemu vajencu vabljivejša kot solidno vajeništvo.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Jannaa  

član od: 29.11.2009

sporočila: 508

18. okt 2010 16:13

Prebrala Ljubezen kot voda od Meme McDonald. Jannaa

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

19. okt 2010 7:05

Lov na nevesto - Susan Elizabeth Phillips breskva

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

19. okt 2010 8:30

Samotnost praštevil Sedaj pa Sanje o beli poroki -Nora Roberts tatam

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

19. okt 2010 9:13

tatam je napisal/a:
Samotnost praštevil Sedaj pa Sanje o beli poroki -Nora Roberts tatam

 

Prebrala na mah, priporočam za sproščeno branje.

 

lp

Marjana

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

19. okt 2010 9:14

Azra Širovnik, Tašča.

biba

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

21. okt 2010 18:25

Ne vem,če je že ta knjiga zapisana Ken Follett-Noč nad vodo. Tudi moja 21 letna hči jo je prebrala na mah tako kot jaz. dari

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti