Kaj beremo?

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. nov 2009 11:18

soncica69, sem na istem kot ti. In mi je knjižničarka porinila v roke Brino Svit - Odveč srce. Zaenkrat sem zelo zadovoljna. Lahkotno, a ne šund.

jasna

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. nov 2009 16:14

Sem se oborožila s težko artilerijo, hehehe.

Zdenka Zalokar Divjak: Vzgajati z ljubeznijo; Sue Cowley: Kako krotiti mularijo; Dušica Kunaver: Učim se poučevati - prvo priporočam tudi vsem staršem, drugi dve pa predvsem učiteljem (in učiteljicam, da se razumemo ).

In potem še malo zabavne literature: Jacqueline Wilson: Punce držijo skupaj; Jared Diamond: Propad civilizacij - kako družbe izberejo pot do uspeha ali propada; druga me ni tako zelo pritegnila od začetka, tam proti koncu sem pa kar uspešno not padla.

lp

 

cervus

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

10. nov 2009 21:23

Jaz pa se mučim s Simmlom-Upanje je vse.Sem brala nekje da je to en zelo bran avtor,ampak meni nekak ne "potegne".Zaj pa ne vem al je samo ta knjiga tak bolj al so tudi druge take?? Medtem pa sem si prinesla domov Grobnico -Kate Mosse in že komaj čakam da jo začnem brat! tatam Sporočilo je spremenil(a) tatam dne 10.nov 2009 21:23

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

10. nov 2009 21:37

Simmla tudi jaz nikol nisn mogla brat. Trenutno uživam ob avtobiografiji Erica Claptona, poleg pa si sučem njegovo muziko. tumpika

soncica69  

član od: 9.11.2009

sporočila: 27

11. nov 2009 8:33

Ojla, hvala za nasvet, zdaj pa pot pod noge pa v knjižnico, si jih grem kar isposodit. Tudi sama sem, ko so bili otroci ša majhni prebirala: od Zdenke Zalokar Divjak Vzgajati z ljubeznijo, pa pravtako njeno knjigo Jaz in ti (Medosebni odnosi v sodobnem času)-dobra gradiva.Pa prebirala sem še Jane Nelsen in Lynn Lott Pozitivna disciplina in Roger W. Mclntir Najstniki in starši-priporočljiva gradiva za starše z odraščajočimi otroci. Lp, Sončica soncica69

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

11. nov 2009 9:00

Deček v črtastasti pižami - namenjena sicer mladim bralcem, a še kako pretresljiva za odraslega. Posnet tudi film, ki si ga še nisem ogledala.

silven  

član od: 26.8.2009

sporočila: 130

12. nov 2009 0:36

Meni je bila od Simmla najboljša : Hura, še smo živi. Res se jo splača prebrati. Pri njegovih drugih pa me včasih zbode občutek, kot bi bilo vse v življenju zaman. Skoraj vedno nesrečen konec. silven

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

12. nov 2009 8:26

Trenutno berem Kate Mosse: Grobnica Moycaa

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

13. nov 2009 10:11

andrejka, jaz sem pa ravno včeraj gledala DVD film Deček v črtasi pižami. Z eno besedo - pretresljivo. Ob prvi priliki si bom v knjižnica sposodila še knjigo. lp

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

22. nov 2009 18:47

Ko že debatiramo o knjigah me zanima kako vi berete. Sama imam namreč navado, da berem po nekaj listov, največ zjutraj ob kavi, ali zveče v bani. Drugače pa po listih, ko imam čas. Če me knjiga "potegne" je tega časa več in pogosteje. Rada tudi berem več knjig hkrati. Kadar bi si rada samo spočila živce je lepo, če imam pri roki kakšno lažjo knjigo, ko potrebujem duševno hrano, mi pride prav kakšna tovrstna knjiga. Ko pa si zaželim kaj izvedeti si pa tudi znam poiskati v naši knjižnici knjigo z zaželeno temo. Berem precej počasi, ker ne maram preskakovati stavkov ali odstavkov, če me knjiga zanima preberem vse. Kako pa vi berete?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti