Ločevanje živil 90. dni - 5. del

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

3. mar 2014 16:34

marjja je napisal/a:

Nekih drastičnih viškov kg pa ti res nimaš?  No, ja, ti že veš! 

marjja

In to pravi oseba s konfekcijsko številko 36-38

lp

mzm

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

3. mar 2014 18:11

Pa kaj zdaj spet komu ni jasno?

Kaj hočeš povedati, no? Da sem jaz blazno suha ali debela, ali je ona... kaj?  Pa kaj res nimate drugih tem dovolj?

marjja

bršljanka  

član od: 13.11.2011

sporočila: 82

3. mar 2014 20:13

No, pa je spet tu vodni dan, drugi po vrsti in to jutri. Prepričana sem, da me bo najbolj "gor držala" trma in želja, da "pregovorim" tehtnico, da bo malo bolj popustila. V času od prvega vodnega dneva pa do danes sem namreč uspela izgubiti le nekaj več kot kilogram teže.

Razveseljuje me pa dejstvo, da sem dokaj opazno izgubila na obsegu telesa in mi je že skoraj polovica oblačil v omari postalo prevelikih. Sedaj mi je malo žal, da sem pred časom nepremišljeno oddala nekaj lepih oblačil, misleč, da jih nikdar ne bom mogla več obleči.

 

 

bršljanka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

5. mar 2014 5:21

Ponesrečen sadni dan (z veliko šmorna) rešujem z današnjim vodnim, pravzaprav bolj čajnimm dnem . Pa da vidimo....

marjja

Staša_  

član od: 5.10.2013

sporočila: 10

5. mar 2014 15:30

Evo danes peti dan diete. Razen včerajšnjega grešenja na sadni dan, ko sem jedla solato in kos kruha zraven, se kar pridno držim;)Upam da bo šlo tako tudi naprej.

Danes pa sem za kosilo imela pečene bučke,paradižnik in piščanca s curryjem+skleda solate;)

 

Marjja,hvala za poslano gradivo!Je zelo uporabno.

 

Pa lep dan punce;)

Staša_

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

5. mar 2014 17:31

Saj gre,  saj gre.... še 5 ur, pa grem spat.

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

6. mar 2014 17:14

Prespala,oz. preživela sem vodni dan, danes se najedla safalade in kuhane zelenjave, ter se pregrešila z zadnjim pustnim krofom. Pa še jutri me čaka abrahamska večerja, ki se ji ne morem izogniti.

Ampak, OK, še 31 dni.

Kile stojijo!!!

 

A ste obupale?

marjja

Staša_  

član od: 5.10.2013

sporočila: 10

7. mar 2014 14:28

Mene pa samo zanima po kolkem času se je vam poznalo na teži?Meni po enem tednu ni šlo niti 1gram dol;)Sprašujem čisto informativno,mi je jasno da ne gre takoj,pa vseeno....

 

Pa lep dan!;)

Staša_

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

7. mar 2014 16:18

Potrpljenje, Staša, potrpljenje!! Tam nelje sredi 3. tedna boš zagotovo že zgubila 2 kili, brez skrbi.

Kaj pa jaz, ki sem že 3 tedne na -6 kg, pa nikamor ne gre več??? Pa ki bom zdaj čez vikend precej grešila in pridobila kako kilco?

Prerd mano je še 30 dni in dostojanstveno jih bom oddelala. Sicer sem že zdaj čisto OK, kljub temu bi rada imela malo "rezerve" za vzdrževanje.

 

Netty, Emelie, kje ste, Bršljanka?

marjja

NETTY  

član od: 26.9.2010

sporočila: 49

8. mar 2014 14:51

Lepo pozdravljene. Danes OH dan, za kosilo so bile polnozrnate testenine in "moja" omaka po vrhu, za večerjo pa bosta dva kosa peciva šahovnica in to bo to. A kaj, ko sem še vedno na 71 kg že kar nekaj časa . Pa vendar zaradi tega ne pomislim na to, da bi menjala ali nadomestila kateri drugi dan! Ker lepo piše v knjigi receptov, da to ni dovoljeno. V ponedeljek bo na vrsti 2.vodni dan, nato pa poročam, kako in kaj. Bom pa morala več delati na mišični masi, ker sem pač v teh letih, ko koža ni ravno elastična. Pa po dolgem času sem si privoščila kak kozarec refoška, pa vem, da ne bi smela. A do 12.4. bom ja uspela še 3 kg skenslat, ni vrag. Torej, dekleta in žene, ne obupajmo, veselo naprej in sama grem malo na vrt pogledat, kaj se dogaja, čeprav kar piha, a bo treba začeti. Pa čeprav je dan žena...nihče nekaterih stvari namesto nas ne postori, a ne? Lep ločevalni pozdrav in napišite še kaj, vedno rada preberem, kako kateri kaj uspe. 

NETTY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti