Ločevanje živil 90. dni - 5. del

muši13  

član od: 14.2.2009

sporočila: 54

1. mar 2013 19:49

OH

zajtrk:jabolko

kosilo:makaroni z drobtinami

večerja:krof

muši13

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

2. mar 2013 16:37

Danes: pečen krap v kosih, blitva. Kuhali so drugi, zato ni slikice.

 

Migla

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

2. mar 2013 17:06

Ne grešiti na pregrešno lepem smučanju bi bil greh: pečenka, pire, velika solata, brezalkoholno pivo. (belj. dan). No, ja, nadomestila z intenzivnim 4 urnim dričanjem po čudovitih Golteh.

Večerja bo zelo skromna- 1 hrenovka, solata.

marjja

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

3. mar 2013 15:00

Danes pri meni škrobni dan,

zajtrk, jagode in ananas

Malici - pomaranča

Kosilo - solata, špinača, pečen krompir brez kapljice maščobe

desert - indijski oreščki

večerja - kuhan krompir in paradižnik

marec

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

3. mar 2013 15:10

Pečen krompir in popečena zelenjava, mešana solata.

Za večerjo 1/2 kosila.

marjja

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

3. mar 2013 19:00

Marjja koliko dni diete je že za vami? Pa rezultati? Jaz načeloma nisem pretežka vendar bi rada izgubila 5 kg. Začela sem pred 14 dnevi z 64,5kg. Ne upam si še stopiti na tehtnico. Po oblačilih vidim napredek. Vendar si želim doseči teh -5-6kg. Za to dieto sem se pa tudi odločila zaradi rednih in zdravih obrokov. Prej sem imela obupno prehrano, tako, da mi je ta način prehrane zelo všeč in sem vesela, da končno jem 5 obrokov na dan po pameti.

 

Danes sem grešila z oreščki na škrobni dan. Drugače se strogo držim jedilnikov.

 

Jutri pa zame OH dan in komaj čakam pico. Tudi mojemu dragemu je všeč, tako, da bova oba zmazala pico z gobami in paradižnikom. Popoldan pa tek na sončku. Komaj čakam jutri.

marec

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

3. mar 2013 19:13

Danes sem zasledila da se jutri začne SLIM § FIT ločevalna dieta 90 dni pa me zanima če se je katera prijavila preko facebooka.

Mislim da bo kar zanimivo.

 

 

-pika

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

3. mar 2013 20:05

No punce, vidim da se ene lepo držite ločevalne, druge pa nekaj zamešate. Fižol se ne je k mesu, ker je škrob, niti koruza in grajščič....vse to je škrob. Jaz sem ponovno en teden na ločevalni, pridna kot le kaj, nikoli nisem lačna...ker ne smeš biti lačen...do kosila vedno sadje ali zelenjavo, na vsaki dve uri....ne smeš biti lačen in seveda vooooooddooo....kosilo in večerjo vedno po ločevalno...sem bila skoraj 2 leti na vzdrževanju...zdaj pa bi še nekaj kg rada dol spravila in sem začela....

 To je pač prehranjevalna navada...ni težko, ker vse je samo v naši glavi....

Zato punce, kar pogumno in veselo naprej, korak za korakom...ker z malo volje in pozitivnim razmišljanjem se vedno daleč pride...pa seveda malo miganja, ko si vzameš čas...

Danes sem bila na škrobu...do kosila jabolko, pa 3 mandarine in pozneje avokado.....za kosilo pa zelenjavno rižoto in seveda moje domače vložene kumare, gor pa popola veeelikoooo skodelico vročega zelenega čaja...za večerjo pa manjšo porcijo ostankov rižote....jutri pa sen na OH...in bo verjetno za kosilo doma pečena pica iz pirine moke z kupom zelenjave gor in seveda brez sira...za večerjo pa še kakšen košček....pa seveda sadni čaj po kosilu....

 

no sem se razpisala...lepo bodite še naprej pridne in se še kaj pišemo...nasmejimo in poveselimo, če ne kje drugje pa tukaj...

 

 

Kyara

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

3. mar 2013 21:26

Danes končujem 10. dan, torej je 1/9 že za mano.. Načeloma imam od 30. leta dalje 60-62 kg, torej 16let enako, vmes mi je zanihalo gore-dole, ampak v povprečju je to moja ciljna teža. Čez zimo sem imela malo zdravstvenih problemov (lakotitis požrešnitis), posledično sem premalo športala. tako sem v pol leta zlezla na 70 kg, zdaj sem na 68, ciljam na 62, pa da tam ostanem. Če se kaj pregrešim, se ne sekiram, živjenje je prelepo in prekratko.

(pa zdaj ne rabim nobenih pametnih nasvetov, hvala).

 

Tako da, marec, jutri sva na OH, pri meni bodo verjetno peresniki po toskansko (Jamie), zvečer pa jabolčna pita, ki sem jo danes samo spekla in vohala.

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti