Ločevanje živil 90. dni - 5. del

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

24. sep 2010 17:50

Jaz pa sem danes jedla vitkega soma in zeleno solato.Zraven sem si privoščila še nekaj pečenih krompirčkov.

Tudi v Celju je zaenkrat še lep jesenski dan upam,da tako tudi ostane.

 

Vsem lep pozdrav,Marna tebi pa veliko trdne volje jutri na poroki.

kriznana

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

28. sep 2010 12:13

Hja, zdaj pa je mene zdravlje "pustilo" na cedilu ... Boli me v prsih in grlo me boli, kot da bi pogoltnila kostanjevo ježico ... praska da je kaj ... pijem ogromne količine čaja, prsnega in vseh ostalih ... Sem že nabavla Imunal, Neo angin, po potrebi Coldrex in upam na čimhitrejše okrevanje... nimam ravno apetita, ker me boli grlo pri požiranju, zato si bom danes na moj Š dan privoščila špinačo s krompirjem ...

Lep dan vsem in čimveč zdravja,

SINDY

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

28. sep 2010 12:49

Sindy ,kaj si ti bila mogoče kje v moji bližini?Tudi sama sem taka kot ,da me je povozil vlak.Druga kot piti mi sploh ne paše.

 

Aja pa dol sem dala mal manj ko dve kilce.Super zame.

 

Čimprej okrevaj.

kriznana

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

29. sep 2010 10:14

Kriznana, zgleda da bo nekaj v zraku ...  Ko pojem Coldrex sem kot prerojena ... nič več ne praska po grlu in ne poka  po ušesih, ko požrem slino... ko pa Coldrex popusti pa "jovo na novo".

Pa saj bo bolje, če ne danes pa mogoče jutri ... važno da zunaj sije sonce. Danes imam OH dan, pa nič nevem kaj mi bo še zapasalo.

Kriznana, jaz se vztrajno držim -3 kg ... hčera pa opaža, da so mi hlače "malo velike"

SINDY

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

1. okt 2010 14:12

alo, alo! :) Poroka je za nami ... jedlo se je - nič nisem pazila :P Vagi se je sicer naslednji dan sfuzlalo, ampak potem pa je v naslednjih dnevih hitro padalo. Tako da sem danes vsega skupaj za 3,8 kg lažja kot ob začetku diete. Meni se ne zdi slabo, glede na to, da je bilo nekaj pregreh vmes. In zdaj komaj čakam, da tehtnica prvič po dolgiiiih letih spet pokaže pod 70 kg. Danes imam OH - skuhala sem s slastne testenine z zelenjavo. mmmmm Marna http://marnino-veselje.blogspot.com/ Sporočilo je spremenil(a) Marna dne 01.okt 2010 14:13

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

4. okt 2010 8:23

Ojla, Jaz tudi še kar vztrajam, včeraj je bil moj OH dan, ki se je sprva dobro začel, z enim piškotom pa se je sprožla verižna reakcija, ki je za sabo potegnila preveeeeeč piškotov. Danes je sadje in zelenjava, v glavnem bom bolj na solati. Je pa moj 20 dan. Dol moram spraviti tam okrog 5 kg in upam, da mi bo v 70 dneh uspelo. Kako pa se ve držite diete, koliko obrokov imate in kaj in koliko jeste, ko ste v službi. Jaz jih imam 5, Z:sadje (ob 6.30) M: sadje ali zelenjava + meso, če je dan B; odvisno, kaj tisti dan lahko jem (9.30) M: sadje (13) K: kar je tisti dan dovoljeno V: solata ali sadje+ kako meso, puding... Lep dan vam vsem, (ste verjetno bolj pridne kot pa jaz). s.marinka4

Elča  

član od: 4.10.2010

sporočila: 19

4. okt 2010 19:17

Pozdravček :D Sem nova tukaj :P Že dlje časa pa hodim na to stran pa ta forum pa berem o vaših uspehih. Prav lepo je prebrat, da vam tak uspeva. Tud jaz sem na tej dieti in sicer ze 20. dan zapored, do zdaj mi je uspelo izgubit 4 kg, čeprav je zdaj že nekaj dni isto :/in se ne premakne, ne gor in ne dol. To mi je sicer malo voljo vzelo, ampak še vztrajam... čaka me še vsaj 10 oz 15 kg dela :P Lep pozdrav ;) Elča

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

5. okt 2010 7:42

Ojla, Elča pol sva pa midve na istem, bova ena drugo bodrile. Jaz sem pa zgubila tam okrog 1 kg. Torej še ene 5 kg. Da bi stradala in se odrekala hrani, tega ne mislim delati, jem normalno 5 obrokov , gledam pa da jem tisto, kar je tisti dan po planu. lep dan vsem lp s.marinka4

Elča  

član od: 4.10.2010

sporočila: 19

5. okt 2010 20:40

Heicek :D No, me veseli, da mam eno zraven. Do zdaj sem sama hujšala in je blo že kr kriza, kr je dragi izbircn in mu moram posebej skoz pripravljat, jaz pa pol žalostno polek gledam kak se on "fino" prehranjuje. Jaz tud ne mislim stradat, mam pet obrokov, pa še toti so bol mali...sej nikol nisem dost pojedla, sam kile pa so vseeno prisle. Uzivajte, papa Elča

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

5. okt 2010 21:29

Pozdravljene,

moj "prehlad" počasi, ampak zelo počasi izgublja svojo moč. Vračam se počasi na "stare tire". Sem pa prešpricala 29. vodni dan. Tudi sama imam 4-5 obrokov na dan. Zjutraj obvezno sadje, za malico sledi ponavadi solata ali sadmo-zelenjavni sok, za kosilo (odvisno od vrste B,Š,OH ali vitaminski), za večerjo pa približno polovico manj kot za kosilo; nikoli pa za večerjo (razen na vitaminski dan) ne jem sadja. Nekje sem brala, da ni primerno za zvečer. Še vedno popijem premalo tekočine, pa tudi rekreacija je malo na stranskem tiru ...

No zdaj pa spet juriš na kilograme ...

Jutri je moj Š dan. Privoščila si bom pečene kostanje.

Lep večer še naprej,

SINDY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti