Ločevanje živil 90. dni - 5. del

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

25. feb 2009 10:29

S seboj v službi imam jabolka za do 4. popoldne, pa nalila sem se do roba z različnimi čaji: beli-granatno jabolko, Teekane Fit-slim in Mandljev piškotek-ta je pa sadni. Si mislim, da če ne bom kaj konkretnega jedla, se pa pocrkljam z različnimi čaji in sadjem, pa bo! Povejte mi, kakšno sadje si v tem času nabavljate? Nimam kaj domišljije v zvezi s tem. Verjetno poleg jabolk še kakšne mandarine in pomaranče, potem se pa že neha, a ne? Priznam, da sem tudi precej zasedena (v tem smislu, da nič ne migam), kar pa bo treba spremenit. Da bi šla sama hodit mi ne diši, pa še kakšne primerne šuhe bi si mogla kupit. Imam sobno kolo in orbitrek, pa mi ta zadnji tudi ne diši, zato se bom morala kar na kolo-sobno skobacat.... Je pa težko začet. Hvala za pozdrave! juma

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

25. feb 2009 11:41

Juma, dobrodošla med nami. Sem vesela vsake nove članice. Tocka, razpredelnica je na strani 991. Ureja jo petardica. Jaz danes jem sadje. Tri jabolka so že končala v mojem želodčku. V načrtu imam še hruške in rdečo papriko. Sadni dnevi mi nikoli ne delajo problemov. Sem pa že navsezgodaj dobila žalostno novico o smrti v širšem krogu družine. sabina69

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

25. feb 2009 14:07

Ojla punce in fant, pozdrv tudi Jumi, danes torej voda, jutri sadje. Ker odhajamo na smučanje do nedelje se ne bom mogla tehtati. Tako, da komaj v ponedeljek zjutraj. Upam, da ne bom preveč grešila, se bom potrudila imeti zaporedne dneve diete tudi na dopustu. Juma jaz jem na sadni dan jabolka, hruške pomaračne, grenivke, banano, kivi, kaki. Od zenenjave pa ponavadi si skuham kar zmrznjeno zelenjavo od ete. Lp mial

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

25. feb 2009 14:18

Lep prisrčen pozdrav tudi z moje strani Juma. Jaz zaenkrat uspešno preživljam vodni dan. Spila sicer nisem dosti, komaj 6 dcl zelenega čaja. Sem pa spila tudi eno kavo z mlekom- brez tega ne gre, ker drugače me boli glava. Bom pa danes še verjetno spila en sladkan čaj, drugače pa se držim. Upam, da mi bo uspelo in upam, da bo tudi vsem ostalim. Torta je uspela, samo ne vem še če je dobrega okusa. To bota ocenla ata in mama zvečer. Upam, da je dobra, saj sem to delala prvič. Pri nas v Mariboru tako lepo sonček sije, ampak še vedno ni tako toplo, da bi me privablo na daljpi spehod. Petardica še dodaš mene prosim na seznam: tocka 67kg, 156cm, 23let, začetek 2.2.2009. Izgubo kg do sedaj pa ti sporočim jutri (mogoče bo pokazalo kaj manj po vodnem dnevu lp tocka Sporočilo je spremenil(a) tocka dne 25. feb 2009 14:22:10

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

25. feb 2009 17:05

evo skor cel dan mi je šlo fino zdej sem pa lačna kot volk zato sem šla kar na komp da prebrodim še nekaj ur in bo polne lune konec.No mislim da bom šla danes kmalu spat.

Jutri pa si privoščim skledo solate mmmmmmmmmmmmm kok bo dober

-pika

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

25. feb 2009 18:41

Ojla!! Po dolgem času se spet oglašam,sem vas redno brala ampak nič napisala.Se mi je zdelo ,da se preveč ponavljam.Še vedno pridno vztrajam in sem ful ponosna,ko marsikdo opazi,da sem shujšala. Danes imam vodni dan zaradi lune,drugače bi ga mogla imet v petek.Trenutno imam ful krizo,sem ful lačna,zebe me in sem čisto brez energije.Upam,da mi bo uspelo zdržat. gardelin

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

25. feb 2009 19:12

Gardelin zdrži še to malo, pa idi raje prej spat. Jaz imam tudi luno danes, pa me zebe, pa brez energije sem. Res pa je,da sem se pregrešila danes, saj sem spila 2 kakava Drugače pa sem se držala. Upam, da nam bo vsem jutri na tehtnici pisalo manj. tocka Sporočilo je spremenil(a) tocka dne 25. feb 2009 19:12:18

gardelin  

član od: 8.1.2009

sporočila: 73

25. feb 2009 21:37

Zdaj grem pa res spat,me je kriza minila.Nočko! gardelin

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

26. feb 2009 10:49

joj punce,zdaj se pa sploh ne najdem več.4 dni se lepo držim,potem spet 2-3 dni grešim,pa se spet držim...ampak mi zmanjkuje volje do konca.morala bi vsaj še 6 kg shujšati,za kar je v 45 dneh diete realno,če se bom držala,ampak ne morem.Včasih imam do konca dober občutek,drugič pa tako kot danes.Saj sem pridna,vsaj zaenkrat,ampak kaj bo zvečer je pa drugo.Sploh ne vem,kako naprej antaja

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

26. feb 2009 11:06

Anataja NE OBUPAT!Polovico si že dala skozi, daj še drugo polovico zdrži. Če pa ti res gre tako težko, pa vsaj ločuj hrani in probaj zvečer ne jest. Ne nam obupat no. Ko te zgrabi panika nam raje piši. Petardica, če me boš dodala na seznam, ti sporočam, da imam sedaj 64kg (tako, da je -3kg odkar sem začela). Ni dosti, je pa nekaj, če bom naprej vztrajala, bom do rojstnega dne maja zgubila vse skup 7kg. Vsem želim lep dan, anataja ti pa se le drži, spomni se na nas, da nisi edina. tocka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti