Ločevanje živil 90. dni - 5. del

muši13  

član od: 14.2.2009

sporočila: 54

29. mar 2013 6:34

včerajšnji škrobni dan;

zajtrk.jabolko

kosilo:juhica kurja :(

večerja:zelenjavna rižota in solata

muši13

Katarina80  

član od: 16.4.2012

sporočila: 66

29. mar 2013 10:03

Včeraj je bil mesni dan:

zajtrk: 2 jabolki

kosilo pečen brancin s paradižniki in kaprami, zelena solata

večerja: malo sem grešila. Samo pečeni paradižniki, ki so ostali od kosila, zraven pa malo sveže pečenega kruha (če je bilo pa tako dobro)

 

Danes pa škrob, o kosilu še premišljujem.

Zajtrk: jabolko

 

Lp

Katarina80

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

29. mar 2013 10:54

Čisto se mi je zmešalo včeraj, pravo požrtijo smo imeli.

Danes se kaznujem s sadnim dnevom, ne vem pa, kaj bo čez praznike, joj, joj.

 

Moram se zresniti, če ne, bom spet na začetku.

marjja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

29. mar 2013 12:52

No punce, malo greha je dovoljeno...preveč pa ne...včeraj sem malo zamenjala dneve in sem imela OH dan, zato pa dane pečen krompir in skleda solate, pa zelenjavna vroča juhica za povrh.

Za zajtrk je bilo danes veliko jabolko, za malico 2 manjši pomaranči, druga malica banana in mandarina...ker pridem domov kasneje bo kosilo pač kasneje in čez 4 ure večerja z rižoto v pečeni zelenjavi....ker bo krompir seveda zmanjal in ne bo časa za spečti drugega za večerjo...

Kilce polzijo dol, jaz pa se režim, ker me včasih eni čudno gledajo kaj jem...

Saj pa vsak je kaj mu prija in kaj telo zahteva...shujšala kar nekaj kilc...točno pa vam povem kako  in koliko ob koncu diete, ko bom nadaljevala v vzdrževanju...

Kar pogumno gremo naprej....

Kyara

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

29. mar 2013 14:40

Katarina80 je napisal/a:

Včeraj je bil mesni dan:

zajtrk: 2 jabolki

 

Lp



Katarina80

 

Punce, bolj kot vas berem, bolj sem zbegana, kaj pravzaprav počnete: Nisem vedela, da sta jabolki meso. 

Sama se sicer tega sistema ne morem držati, bi bila vesela linka. Sem ga neuspešno iskala. 

Vanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

29. mar 2013 17:02

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Katarina80 je napisal/a:

Včeraj je bil mesni dan:

zajtrk: 2 jabolki

 

Lp



Katarina80

 

Punce, bolj kot vas berem, bolj sem zbegana, kaj pravzaprav počnete: Nisem vedela, da sta jabolki meso. 

Sama se sicer tega sistema ne morem držati, bi bila vesela linka. Sem ga neuspešno iskala. 



Vanja

 

Pri tej 90-dnevni ločevalni dieti je vsak dan, ne glede na to, kaj ješ za kosilo in večerjo, do kosila dovoljeno le sadje, ampak ne banane, razen na sadni dan, ko ješ samo sadje in malo oreškov (lahko pa zamenjaš in imaš zelenjavni dan). Potem je pa še mesni dan, škrobni in oh dan.

JJ

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

29. mar 2013 19:22

JanisJoplin je napisal/a:

 Potem je pa še mesni dan, škrobni in oh dan.



JJ

 

Aja, tole me tudi bega, ker ko sem še jaz hodila v šolo je bil škrob = OH.

 

Vanja

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

29. mar 2013 20:22

Jaz pojem kakšno jabolko tudi popoldan, res da gredo kilce bolj poočasi dol, ampak, za zajtrk pojem sadje, za malico kuhano zelenjavo in solat, nato jabolko dve.

Ptem pa kosilo in vmes kak jabolk ter večerja,

 

Zdaj že 3 dni vztrajam na zelenjavi, sadju oreščkih, saj bo sedaj na vrsti kruh in šunka

Še sreča, da se zadržim ob potici, klobasah in jajcih, ker mi to ne tekne.

 

Lepe praznike vsem.

marec

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

30. mar 2013 9:27

Sploh ne vem, kja naj napišem čez praznike, danes gremo k svakinji, jutri k mami, pojutrišnjem k bratu... A naj jim jaz težim z mojo dieto'? Če se pa vidimo 4x na leto. Bom se potrudila vsaj manj jesti, kaj naj....

 

marjja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

30. mar 2013 9:55

Praznik ni vsak dan, zato si opravičena ločevanja. Potem pa spet zmerno naprej. Nikar imeti slabe vesti. Živimo samo enkrat. Če pa se res tudi bolj malo družite, pa sploh ni kaj misliti. Hrana je ljubezen in veselje. Samo koristilo ti bo, verjemi.

Vsem želim lepe praznike, pisane pirhe, dobro potičko...

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti