Ločevanje živil 90. dni - 5. del

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

26. mar 2013 8:56

 Oh punce moje, nič se sekirat, saj bo šlo dol, meni se je tudi včeraj popoldan prilimal čokoladni maffin,

pa kaj potem. Vadbo smo pa tud izpustil k je mož ostal  bolnici in bo operiran, tko, da mi je čokolada prov pršla za živce mirit. Čeprav je bil škrobni dan.

 

Danes pa 2 dni sadna dneva zaporedoma, ker sem itak sama doma

zajtrk - pomaranča in kivi

malica pomaranča jabolko

kosilo jabolko

večerja pečeno sadje.

marec

Katarina80  

član od: 16.4.2012

sporočila: 66

26. mar 2013 14:54

Pozdravljene,

 

oglašam se še jaz. Na ločevalni dieti sem sedaj že tri teden in se jo pridno držim. Sem povratnica in tako pridno se je še nisem držala.

Opažam, pa da mi gredo sedaj kile najbolj počasi dol. Res je, da je gibanje bolj tako, ampak vseeno.

Je mogoče to opazila še katera. Do sedaj sem uspela izgubit malo več kot dve kili. Tako kaže tehtnica, hlače so ohlapne okoli stegen, spopast se bom morala s trebuhom.

Zadala sem si, da se udeležim dm-ovega teka in ga uspešno premagam. Trenirat bo treba začet :)

 

Lp,

Katarina80

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

26. mar 2013 16:49

Pozdravljena, Katarina80, v naši "grešni" družbi. Če si brala zadnjih par strani, lahko vidiš, da smo bolj ali manj pridne, kilce pa zgubljamo pač temu primerno. Sama vidim, da je gibanje še bolj pomembno, kot pa dieta, prve 3 tedne sem bolj gibala in izgubila 3 kg, zdaj lenarim in se ne premakne kaj prida, 1 kg goredole.

 

Danes namesto vodnega dne sadni dan s pečenimi jabolki, ter porovo juho (+ 3 kocke krompirja), do večera pa še vroč čaj in kake rozine.

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

27. mar 2013 7:54

Do solz smo se nasmejali, ko smo po rekreaciji praznovali rojstni dan in sem pojedla 3 breskvice- pecivo, saj imam vendar sadni dan!

Danes pečene piščančje prsi, kuhana zelenjava, solata, večerja pol kosila.

marjja

Umi  

član od: 16.10.2006

sporočila: 32

27. mar 2013 9:09

Ah, presrečna!

Za mano pravkar 58. dan oz drugi VODNI dan. Preživela lep dan in se polno zaposlila in je tako hitro minil, da sem samo za večerjo popila čisto juho, ostalo pa samo čaj. 

 

In zakaj pišem? Da se malo pohvalim! Eto, - 7 kg. mogoče malo za koga, a ogromno zame, ki mi prej nikakor ni šlo dol. In sedaj -7 v dveh mesecih!!!

 

In danes me čaka proteinski dan in se mi že dolgo lušta rib in to ne katerih koli. Vse za konzervo zelenjavnih rib. In to bo danes moje kosilo! Komaj čakam!

Umi

muši13  

član od: 14.2.2009

sporočila: 54

27. mar 2013 10:24

včeraj je sadno zelenjavni dan minil brez prevelikih pregreh,razen belih kav, ki pa se jim nisem odpovedala.

danes pa beljakovine

zajtrk:jabolko

kosilo:pražene jetrce in kislo zelje

večerja: verjetno tunina solata

muši13

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

27. mar 2013 17:42

Danes sadno-zelenjavni dan:

Najprej gaznje snega v hrib 1,5 ure,banana,topel kompot.

Spust s hriba inkuhano jabolko iz kompota s sesekljanimi lešniki in orehi.

Kosilo: bučna juha,da se pogreje želodček.

malica: študentska hrana

Večerja: 3 kivi.

Ne vem,kaj me danes kar nekaj lakota preganja,naj bo hitro ura 19,ker potem sem trmasta in ne jem več.

linolina

Katarina80  

član od: 16.4.2012

sporočila: 66

28. mar 2013 8:24

Jutro,

 

jaz sem včeraj imela sadno-zelenjavni dan. Sem se ga pridno držala pa še na jogo zvečer šibala.

Danes pa neprej.

 

Lep dan,

Katarina80

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

28. mar 2013 9:04

Jaz nepričakovano na nočni smuki jedla pizzo in pila. Ah, kaj čem, grešnica sem in bom ostala.

Ampak počasi leze kazalec na tehtnici v levo, 4-5 kilc v 5 tednih.

Danes sploh nimam ideje, nekaj mineštrastega se obeta.

marjja

Teta Slaščičarka  

član od: 13.4.2010

sporočila: 3

28. mar 2013 23:34

Pozdravljeni! A ima še kdo shranjen jedilnik v PDF verziji, ki se nahaja na tej strani čistona koncu? http://www.mojrecept.net/hitradieta/dieta.asp?Naslov=D Moj-planet je bil namreč odstranjen in ni več mogoče dobiti tega jedilnika, drugega 90-dnevnega v pdf pa nisem našla. ČE bilokdo ima jedilnik naj mi piše v zasebca, da mu/ji dam e-mail naslov Hvala, Lp. Sporočilo je spremenil(a) Teta Slaščičarka dne 28. 2013 23:35

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti