Ločevanje živil 90. dni - 5. del

f0rk  

član od: 3.11.2011

sporočila: 68

27. jul 2012 16:00

Se oglaša še ena za moralno podporo

Glede diet se strinjam, da niso zdrave in jih ni priporočljivo (večinoma) izvajati daljši čas. Meni je ta dieta pomagala, da sem si uredila prehranjevanje. To pomeni 3,4,5 obrokov na dan v zmernih količinah in ne 2 taka, da sem komaj vstala izza mize. Sedaj jem vse, v zmernih količinah in držim težo. In pitja med obrokom sem se odvadila.

f0rk

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

1. avg 2012 19:42

No naj vas pozdravim in zaželim čim uspešnejše na vseh področjih. Jaz sem že več kot eno leto na vzdrževanju  in naj vam zaupam, da mi gre zelo dobro. Vse je samo v glavi. Ko se za nekaj človek odloči, pa naj bo to gradnja hiše, nakup avta, barvanje stanovanja ali ta ločevalna dieta....vse je možno, odločitev pa je najvažnejša.

Mene osebno več ne premami nič...ma čisto nič...ker sem se tako odločila. Pa naj grem na piknik, poroko ali pa kar tako v gostilno, vedno sama izberem, kaj bom dala v usta.

Vendar nikoli več ne zmeljem vsega skupaj! Če mi diši meso, potem jem meso in zelenjavo na vse možne načine...ali pa mi zadiši krompir, potem pa njega pojem z zelenjavo oziroma solato....prav tako makarone in še vse drugo. teža stoji že več kot eno leto na -23kg in tako je prav. Migam svojemu telesu primerno...jem pa od 4-5 obrokov na dan.

No za v jeseni pa sem se odločila, da želim izgubiti še nekaj kilc in jih tudi bom, ker bom vzrtajala na ločevalni. Zdaj pa sem pač na vzdrževanju in naj vam povem, v začetku ni bilo enostavno in lahko. Ampak če narediš klik v glavi in se za nekaj odločiš, potem to gre in gre in gre...potem pa dobiš taki zanos in elan, da se je vredno potruditi in vztrajati.

Zato punce...katera se je odločila ali pa še premišljuje kaj in kako...gremo v jeseni v akcijo!!!

Kyara

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

2. avg 2012 8:10

Jaaaaz!

Razmišljam tam nekje 1. septembra, ko se zaćne moj "resni šiht" in je prav fajn dan za  začetek. Sem spomladi naredila 48 dni/90 in shujšala 6 kg, pa sem jih zdaj čez poletje že pridobila 3 nazaj, pa nič zato, to je bilo bolj za probo. ampak počutila sem se fino, migam pa itak že vse življenje in mi ni problem, saj mi je hrbtenica zelo hvaležna. ortoped mi je tudi svetoval, naj pazim na težo in res čutim vsak odvečen kilogram, nabirajo se pa seveda okrog "osrednjega dela". Tako da moram spet začeti delati na prehrani. Poletje je pri meni itak  problematično, ker sem 6 tednov na dopustu in imam čas za kuhanje, pečenje, in kar moji moški ne pojedo, pojem jaz. Grda navada, vem, ampak tako pač je!!!  Nobodys Perfect!

Kyara, smo na vezi!!!

 



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 02. 2012 08:12

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

16. avg 2012 8:58

no pa zaničnimo - vsaj jaz danes 1.dan bomo pa videli kako bo šlo

cilj - 6 kg ( 68kg - 62kg )

 

 

javim kako
 bo

priv

priv

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

16. avg 2012 18:58

Pozdravljena, Priv1

Čisto moje mere imaš, pa tudi moj cilj je tam nekje. Zaćnem 23. avgusta, 1. delovni dan , torej bova 8 dni narazen.  Upam, da nama bo uspelo! 

Javi, kako gre.

 

 

marjja

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

17. avg 2012 10:37

Pozdravljeni obe!

 

Jaz sem začela 30.7. z čisto 70 . Danes zjutraj mi je že pokazalo 66,5kg cilj mi je pa tudi 62. To pot mislim vztrajat celih 90 dni, da vidim, če se mi res spremeni presnova! Upam, da se bomo še kaj ,,bodrile,,.

j04

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

20. avg 2012 9:00

marjja oj!

 

malo sem se izneverila - preveč peke peciva čez vikend tako, da sem danes zastavila - ampak čisto zares.

 

 

javi če kako si začela

 

 

priv

priv

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

20. avg 2012 9:01

pozdrav j04!

 

tudi tebi veliko uspehov in smo na vezia kako smo pridne - ti vidim da si že.

ali kaj grešiš?

 

priv

priv

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

20. avg 2012 11:27

Hoj priv in vse ostale!

 

Ne nisem ŠE grešila. Včeraj sem celo prestala predčasni vodni dan. Ampak gre zelo počasi dol. Morala bi mogoče še v fitnes, pa trenutno nimam časa. KAR KORAJŽNO! Če nas bo več, bo lažje!

j04

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

20. avg 2012 13:37

Hoj! Pridne!

Jaz še veselo nabiram zadnje deke, ker sem se zaobljubila na 1. septembra. Ni pa ta dieta tako drastična, se sploh ne bojim, kak dan je težje, pa tudi malo pogrešiš, nič zato, pač drugi dan malo zategneš pri porciji (ali pa tudi ne, ni važno). jaz sem si pač dotupila, da so grehi dovoljeni, samo ne prepogosto. 

Skratka, pesti držim, kile se topijo, kmalu se pridružim tudi jaz.

 

Srečno!

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti