Ločevanje živil 90. dni - 5. del

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

4. feb 2010 8:30

no smo kar pridne pa mislim da je še bolj pregledno kje je katera,danes je pri meni meso , včeraj pa so bile hude greške ampak samo včeraj veliko užitkov priv priv

kiw  

član od: 4.2.2010

sporočila: 5

4. feb 2010 9:53

Pozdravljene vse ločevalke :) Nisem vas brala nazaj, ker je reeees preveč vsega. Tako, da danes od tukaj začnem z branjem :) in z mojim ločevanjem živil. Tako je, today is my day ONE. Upam,da se lahko na vas obrnem, ko ne bo več idej za kosila,večerje in ko bo kruta čokolada želela, da si jo privoščim :) Ja, sem kiw in sem odvisnica od čokolade, hehe ;) lep pozdrav, kiw

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

4. feb 2010 11:12

pozdravljena kiw, seveda da se lahko obrneš na nas ko bo zmanjkovalo idej,.. jaz imam danes OH, dan in že celo dopoldne tuhtam kaj bom jedla za kosilo in kruli mi že kot noro! nisem si pa skuhala nobenih testenin, ali pa kake slabo obložene pice. najboljša ideja danes je črn kruh in namaz iz paprike (eta) tisti v kozarcu, ki je kot ajvar... večerja na oh dan pa itak ni nikoli dilema! tehtat se pa vsak dan pozabi, tako da se bom stehtala med vikendom! sporočim rezultat,... 1katka1

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

4. feb 2010 12:12

No pa je za mano tudi vodni dan.Ta mesec res nisem bila pridna in sem dosti grešila.Ampak sem vseeno izgubila 3,2 kg.Vem ,da bi lahko bilo več ampak sem vsaj zaenkrat zadovolnja. Moram pa čestitat barby in sonic za res lepo število izgubljenih kg. Moram pa vam tudi povedati ,da sem se letos zopet prijavila na akcijo hujšajmo skupaj z novim tednikom,upam,da mi letos uspe in da bom izžrebana. kriznana

Edija  

član od: 28.3.2009

sporočila: 26

4. feb 2010 12:37

Ola! Jaz sem začela 1.2.2010 Tehtala se bom čez en mesec. upam na najbolš. Čestitke vsem za izgubljene kilograme!!!!!! Jst mam danes sadni dan. Zaenkrat kr gre...včeraj sm si privošla mal sladkega...je pasal!!!! Sem pa danes na bolniški, je mali (2) zbolu pa delam od doma. Je ktera tukaj z malim otročkom? Edija

kiw  

član od: 4.2.2010

sporočila: 5

4. feb 2010 13:53

1katka1 hvala za dobrodošlico :) jaz pa sem začela z mesnim sirom in zeleno solato, pa še brez kruha.. :) Danes grem na Goro Oljko, tako da jutri bo zelo veselo jutro, ko bom stopla na tehnico.. hehe :) Lep dan želim, kiw

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

4. feb 2010 18:45

sonic je napisal/a:
sonic 33 180cm začetek 04.01.2010 -10,5Kg sonic
Težo pred hujšanjem,si pozabil napisat.Številka 33 je starost? renata69 http://renata69.moj-album.com/

kiw  

član od: 4.2.2010

sporočila: 5

6. feb 2010 10:16

Pozdravljene/i ,... Zanima me kako se odvrnete od skušnjav..? Danes je moj tretji dan in je tako težko, da ..joj.. Upam,da ko enkrat notr padeš,da gre lažje.. Danes imam na jedilniku zelenjavno pico z jajčevci in zeleno solato :) Potem pa pade ena vlllllka čokolada, k ma sam 3 rebre :) hehe.. Sam k poštudiram, da bom jutr na sadju/zelenjavi.. hm? Kakšen dobr predlog za kosilo jutri? Ja ne morm vrjet, da že za jutri študiram kaj bo za kosilo. :) ni kaj.. LAČNA!!! :)) Lepo soboto želim, izkoristite jo še zame.. jaz grem za knjige :))) lp, kiw

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

6. feb 2010 13:16

Še 4 dni in potem vodni dan. Že zdaj me je strah kako bom vzdržala. barbay

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

8. feb 2010 10:44

Pozdravljene že parkrat sem začela s to shujševalno, vendar sem samo v prvo prišla do konca. Takrat sem se oklestila za okoli 15kg. Vsi nadaljni poiskusi mi niso uspeli, so vendar samo začasno. Res bi rada izgubila ene 10kg, vendar sploh ne vem kako začeti. Prej sem bila v službi do 16ih in ko sem prišla domov sem na hitro nekaj pojedla, sedaj imam pa delavnik do 17ih in se sploh ne znam organizirat. Kako se znajdete ostale? Komaj čakam, da bo malo topleje, da spet začnem tečt ali pa v hrib lep pozdrav andreja č.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti