Ločevanje živil 90. dni - 5. del

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

21. jan 2010 13:41

katka, tudi pri meni je bilo tako, da ko sem se učila da bi ful padel sladkor in sem morala pojesti kaj sladkega. tako da ne vem kaj boš naredila tisti dan. mogoče bi bilo bolj, da si ga prestaviš na naslednji dan, ker drugače ti lahko pade koncentracija na izpitu pa še pop ga imaš priv priv

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

21. jan 2010 13:41

si mislite pozabila sem na vodni dan in sem že lepo splanirala da mi na nedeljo ko bomo imeli r.d. pride meso. Pa nič zato bom pa v ponedeljek imela vodni dan. Po teh kombinacijah hrane sem prišla do spoznanja da mi sploh ni težko biti cel dan na vodi samo ne smem v kakšno restavracijo ali pizzerijo. gercar

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

22. jan 2010 8:12

Ja verjetno bom res vodni dan zamenjala z mesnim dnem in potem naslednji dan samo vodo! Pol pa seveda normalno naprej! Danes pa spet sladko!! No za kosilo pa bom en velik kos kruha (domač z semeni) namesto ciabate! Popoldne pa bom pekla rulado, pa verjetno še lunce,... če bo kaj koristnega ratalo pošljem kako fotko! Pa vikend je pred vrati,... 1katka1

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

22. jan 2010 9:01

blagor se tebi katka da si na sladkem jaz imam danes meso priv priv

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

22. jan 2010 14:40

Danes zjutraj sem se stehtala. 10 dan 73kg. Sicer voljo imam, grešila še nisem, ampak me tako mika sladko-vsak dan, da moram kar bežati, da kaj ne poizkusim. barbay

Urlica  

član od: 23.1.2010

sporočila: 17

23. jan 2010 22:31

Živjo, sm nova na kulinariki, pa malce brskam po forumih,.. upam da se ne vsiljujem, ampak vidim da imate ločevalno dieto. Pridne. Tud jaz sem šla čez njo in sm si rekla, da moram nekaj napisati. Zadeva je super če tudi po zaključku ješ še naprej tko, ali podobno,se pri tem kontroliraš in kdaj kakšen dan tudi postiš. Jaz sem začela z 120 kg, padla sem na 92 kg, zdaj jih imam pa 100 že kake 3 leta (pravjo da je treba počas hujšat) :), vmes sm začela najprej hodit potem pa sem začela tudi tečti. Morm rečt da mi počas ratuje zgublat in obdržat kg, ne pa da jih samo nazaj nalagam :) . Je pa res, da se kaj hitro lahko spozabiš ob vseh teh dobrotah, človek potrbuje veliko samokontrole, motivacije in podpore okolice. Fino je da te podpira partner ali cela družina in se ti tudi prilagodijo. Vidim da imate nekatre težave z vodnim dnem. Verjmite, da bo to samo dobro za vas, meni je še vedno ostalo da na dan spijem 1.5 l vode in se enostavno ne počutim dobro če je ne pijem. Meni je vedno težavo delala služba, delam po 12 ur tudi ponoči (pa se zamislite kako je nič jesti 12 ali več ur ponoči), tako da enostavno rabiš še več energije da se ukvarjaš s svojo prehrano,.. ampak kot sem rekla, če so možgančki prepričani v nekaj in imate tak cilj, vam tudi telo ne more do živega. Dlje časa kot bo preteklo, lažje vam bo. Čestitam in kar tako naprej! LP Urlica Urlica

aloe  

član od: 6.11.2009

sporočila: 29

24. jan 2010 0:23

barbay čestitke za izgubljene kilograme Počasi a zanesljivo napredujemo proti zastavljenemu cilju!!!! Jaz se diete še vedno ne držim preveč strogo telovadim pa redno vsaki dan.... Tudi eno uro hitre hoje si privoščim kljub mrazu. Lep pozdrav vsem mojim sotrpinkam aloe

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

25. jan 2010 11:15

vikend je mimo medtem se je veliko zgodilo tehtnici sem 4x obljubila da jo bom skozi okno vrgla ne gre in ne gre dol tako da se že spopadam z mislijo na novo dieto verjetno mesno katero bom potem nadaljevala s saunth beach. gercar

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

25. jan 2010 12:33

gercar saj bo ..............samo naj te ne mine priv priv

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

25. jan 2010 15:02

Gercar le pogumni, tako kot pravi priv naj te ne mine! Počasi pa bo,... Tudi jaz sem imela za sabo bolj slabši vikend, v soboto ko je bil sadni dan sem grešila 100na uro! Za zajtrk sem se še držala, za kosilo pa smo šli v kitajsko restavracijo,...groza tako sem se najedla da mi je bilo celo popoldne slabo in sem do večera dežurala na školjki! Zvečer pa sem bila čisto izmučena in dehidrirana, sem pa popila en čajček in pojedla krof! Grrrr! Grešila že drugič! V nedeljo pa je šlo po ustaljenih tirih! Meso,... Danes pa zelenjavna rižota!! Njami, je bila zelo dobra! 1katka1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti