1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

17. okt 2005 8:38

Lep pozdrav vsem! Žal me zraven ne bo, ker imamo v vrtcu kjer je moj sinek, organiziran planinski pohod in mama ne sme manjkati. Bom pa zagotovo z veseljem in velikim pričakovanjem prebrala poročilo s srečanja. V mislih bom z vami in vam želim veselo druženje. Vse pohvale mamamii za pobudo! Lp Palma

Atieno  

član od: 20.9.2005

sporočila: 17

17. okt 2005 12:58

Evo tud js potrjujem svojo udeležbo na prvem srečanju.Upam da ni nič narobe ker se prijavljam kar prek foruma. Se že veselim. Atieno

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. okt 2005 14:35

Prav stara in pozabljiva sem. Žal na srečanju me ne bo.Tako sem se ga veselila, no pa nič ne de,bo še prložnosti za žurat. Želim vam prijetno druženje, mislila bom na vas. Vsem lep pozdrav, pa vse čestitke Mamamiji za organizacijo. Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 17. okt 2005 17:27:25

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8837

17. okt 2005 14:37

Če te nekaj časa ni v službi, potem nimaš časa za nič. Od torka sem bila odsotna. Od doma sem brala forum, za kaj drugega ni bilo časa. V glavnem je bila priprava za soboto - fešta uspela. Slikice bom poskušala dat gor. Poleg taprave torte sem dobila tudi torto iz papirja. Jupi, pa tudi kotliček za kuhanje na ognju, pa aparat za peko kruha..., pa masažo v Atlantisu... Za naše srečanje še ne vem... Pozdravček!

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

17. okt 2005 14:53

Zelo rada bi se vam pridružila,vendar mi biznis ne dopušča.Med drugim oskrbujemo z robo tudi vrtnarije in cvetličarne,prazniki pa so pred vrati. Imejte se skrajno lepo. Mamamia,tebi pa vso pohvalo za pobudio in organizacijo. l.p. Vesna Leben

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

18. okt 2005 11:36

Drage moje forumovke, z Galjo vas obveščava, da so znane še nekatere podrobnosti našega sobotnega srečanja: Torej, dobimo se v soboto, 22. oktobra, ob 13. uri v Mariboru, v gostilni Kostanj. Lokacijo sva z Galjo izbrali tako, da se ne bo potrebno voziti skozi mesto in ne ne vem kako iskati, do gostilne se z vpadnic iz Lj in ptujske smeri pripeljete "v dveh ovinkih". Opis poti še sledi. Prijavljenih je dvajset forumovcev (sama se zelo veselim enega še čisto mičkenega, ki ga mamica pripelje s seboj - saj veste, na mladih svet stoji...), od tega sta dva še pod vprašajem. Torej je potrjenih 18 udeležencev. Glede hrane: nekaj jih je že sporočilo, da ne jedo mesa, in v lokalu sem se dogovorila, da jim bodo pripravili temu primerno kosilo oziroma kot bodo naročili. Za ostale, ker nihče ni sporočil kakšne posebne zahteve, sem se odločila za zlato klasiko. Goveja in gobova juha, mešane plošče (ocvrt piščanec, telečja pečenka, svinjski zrezki po pariško) in tri vrste prilog pa seveda solata. Seveda je to mogoče še spreminjati, a neko osnovo smo morali doreči - zato prosim, da mi pošljete morebitne pripombe (in pri tem upoštevate, da se vendarle ne poznamo in tako tudi ne vem, kaj komu ustreza in kaj ne; od tudi odločitev za klasiko). Je pa tudi možnost, da se odločite za kak klasičen meni. Za hrano bi račun znesel okoli 2700 tolarjev, pijača pa po izbiri. Sladico "častiva" medve z Galjo, sva le gostiteljici. Zdaj bi pa jaz znaštela prijavljene udeležence in prosim, če sem koga izpustila s seznama ali ga dodala, pa ne namerava priti, naj mi to sporoči. Prihod so napovedali: tjas, majuska, loni, lisicka, riba-ribica, vilmaS, biba, mperhaj, vemves,siba, mišika, dolores,mcmaya, sara, atieno, zima, pa Galja in jaz, mamamia. Dragička je še pod vprašajem, pa Bojan tudi. Lep pozdrav vsem, pa se še kaj "slišimo", Mamamia mamamia

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

18. okt 2005 19:51

Mamamia, hvala! Upam, da nas bo še več. Priponko sta mi fanta že sprintala. Pozdrav vsem! riba-ribica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

18. okt 2005 20:15

Mamamia, da še jaz pristavim svoj "lonček". Tako pozno se oglašam zato, ker nisem vedel kako bom z zdravjem in nisem mogel ne potrditi ne ovreči. Ideja je res fajn in lepo, da si se spravila srečanje organizirati, vse pohvale. Meni žal nekaj zdravje nagaja, jutri bom imel verjetno manjši operacijski poseg, tako da žalostno ugotavljam, da bomo mi trije (bi imeli še enega 8 mesečnika) lahko prišli. Moja mama tudi ne more, ker je precej bolna, iz bolnice doma in čaka na operacijo. Čast KulSlo bo lahko tako zgleda rešil le Bojan, če mu bo zdravje dopuščalo. Zdravstveno torej precej slab trenutek za nas. Tebi pa še enkrat vse pohvale in če ne bom mogel priti, mi prosim ne zamerite. V mislih bom z vami, saj bi tudi jaz rad spoznal "svoje" člane Lep pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

18. okt 2005 20:47

Mamamia, jaz pridem, ženi sem pa obljubil še Ikeo v Grazu, tako da prideva dva Bojan

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

18. okt 2005 22:35

Hja, moj mali je tako iz sebe, da je danes mesil lončke, s kuhalnico seveda. Se vidimo! Kar se tiče prionke. Imam le črnobel printer....kaj mi ga lahko ena sprinta. Mamamia..? Lepo prosim, Lp veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti