Vegetarijanska kosila

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

13. jul 2006 22:11

Ooo, super, Veri! Hvala, jih bom že jutri naredila - kar oboje, ker me tako zanima kakšni so Ne obljubim sicer, da bodo vroči že ob 5h bodo pa! Hvala še enkrat in mirno noč lunacka

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

14. jul 2006 15:01

Kumarično krompirjeva solata in pečene sardelice .LP Aki

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. jul 2006 2:05

v petek za malico so bili bučkino-korenčkovi mafini z rjavim sladkorjem, za kosilo pa tortilje s prilogami: korenček, narezan na tanke rezinice, paradižniki in pelati narezani na krhlje in kolutke, rukola in nariban sir (hlebček zdravo življenje) (in eno mesno prilogo, ne bom tu pisala) in solata: rukola plus češnjevi paradižnički, za posladek pa par vrst sladoledov in rabarbarina pita. Danes me je kar malo sram, ker nisem nič pametnega skuhala, ampak nama ni pasalo nič resnega jest, tako da sva cel dan tolkla sladoled (no, razen zjutraj sendvič in sadje) in potem kokice in jajca na oko:) Se zgodi:) Sem pa zato naredila 5 vrst sladoleda:) Kavino granito, čokoladni sorbet, karamelno-figov sladoled, figov semifredo in čokoladno-mascarponejev semifredo:) To je pa tudi nekaj, a ne?;) Zdaj bi še kaj, pa mi zmanjkuje oz. bolje rečeno je že zdavnaj zmanjkalo prostora v zmrzovalniku:( Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. jul 2006 13:30

Aja, no bil je pa domač kruh včeraj, da se malo ven zmažem:) Danes bo verjetno paradižnikova juha, po vsej verjetnosti tudi jutri, ko ne bo časa. In pica, domača, seveda:) in zelenjavna, ker nimam nič drugega za gor dat. Sicer je bil danes bolj zanimiv zajtrk, tak zelo pozni: hrustljavi vaflji s sladoledom (figov semifredo, karamelno-figov sladoled, kavin sladoled, pisatcijev sladoled, sladoled iz zelenega čaja in ingverja, čokoladni sorbet...), smetano in prelivi, pa nastrgano čokolado, za zraven pa kavina kupa s kavino granito in smetano:) Zraven pa še en čokoladni maskarponejev semifredo v modelčku slončku:) Kdo je največji otrok, hehe?;) Za prvo silo bo, a ne?;) Veri

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. jul 2006 7:51

Popečeni melancani na rukoli z mozarello. Danes bo pečen krompirček in dušeno zelje. Zvečer pa posteljica iz rukole, črne olive in parmezan...

bela  

član od: 2.12.2005

sporočila: 91

18. jul 2006 8:31

včeraj: riževi rezanci s špinačo v jogurtovi omaki predvčerajšnjim: prosena kaša s stročjim fižolom lep dan bela

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

20. jul 2006 9:51

včeraj ene hecne ribe, mlad krompir, paprika (rdeča in rumena) in koromač (janeževo "steblo"), vse pečeno v pečici, za čez pa sladoledne kupe (kavina in čokoladno-figova). Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

20. jul 2006 11:18

danes pirini vaflji s sladoledom in smetano tudi taki dnevi morajo bit:) Veri

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. jul 2006 11:22

Včeraj: Drobnjakovi štruklji in zeljna solata s fižolom. Ker smo jedli zunja, so si ostali štruklje naročili z gobovo in gorgonzolno omako. Jaz sem se trudila biti pridna in vzdržna... Danes: kumarična solata, pečen krompir.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

21. jul 2006 17:46

Špageti s pesto omako. Bazilika mi je tako lepo naredila da jo je treba porabit. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti