Vegetarijanska kosila

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

19. okt 2007 10:31

V torek sva jedla kremno juho iz brokolija ter zelenjavni zavitek, v sredo sva otvorila sezono kislega zelja, pripravila sem dušeno zelje, pire krompir in neke vegetarijanske hrenovke. Včeraj: golaž s sojinim mesom, polenta Vanilija

dome  

član od: 7.4.2004

sporočila: 341

19. okt 2007 12:45

včeraj: ocvrt ribji zrezek (ostriž), tržaška omaka, zabeljen krompir z oljčnim oljem in peteršiljem, zelena solata danes: skodrani rezanci s paradižnikovo omako in parmezanom, zelena solata jutri: ričet (iz skrinje), carski praženec v nedeljo bo koruzna juha, široki rezanci s tartufovo omako in siri, solata. Za popoldne bo kvašen jaboljčni štrudel Lp dome

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

19. okt 2007 16:59

Evo blažkaa, meni se še da pisat. Danes sem jedla skutne šrukle in mešano solato- bi verjetno kaj sladkega bolj pasalo zraven, ampak... včeraj pa zelenjavna pica, sreda - cvetačna juha, sir za žar, kuhan brokoli in zelena solata s koruzo katti

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

20. okt 2007 20:13

danes smo jedli orado, so imeli danes v ribarnici une taprave-ne gojene, se takoj opazi razlika v kvaliteti mesa in zraven kuhan krompir z blitvo, danes ko sem šla iz službe enostavno nisem mogla mimo slaščičarne tako da smo imeli še precej sladkega po kosilu (kremne rezine, gibanica in višnjev zavitek) za jutri se še odločam, mislim pa da bom spacala kakšne zelenjavne kanelone, pa zelene solate nisem že dolgo jedla,jutri pa nič sladkega , je bilo danes preveč lep pozdrav andreja č.

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

21. okt 2007 11:47

moja kosila v zadnjih dneh: pečen krompir z rožmarinom, mešana solata enolončnica s stročnicami, jabolčni muffini zelenjavna lazanja "pospravi hladilnik" solata iz treh vrst solate, paradižnika, trdo kuhanega jajca, oliv, koruze in sira popečen dimljen losos, kruh, solata iz paradižnika, fete in črnih oliv njoki (kupljeni) z omako iz treviškega radiča, solata iz radiča skutna štruca z gobovo omako, zelena solata danes bodo pa verjetno taščine ribe (iz baze), zelena solata in bananino-čokoladni muffini maja

dome  

član od: 7.4.2004

sporočila: 341

22. okt 2007 12:40

pražen krompir, pesina solata, skutina krema s slivo in nastrgano pomarančno lupino lp dome

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. okt 2007 8:48

Polnozrnata rižota z bučkami in paradižnikom, začinjena s klinčki - nekaj novega zame, mešana solata - kristalka, radič in rukola.

 

Loni Makaroni

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

23. okt 2007 8:58

Juha z zdrobovimi žličniki, ocvrt sir, mešana zelenjava in solata. Za poobedek pa sadna torta blažkaa

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

23. okt 2007 14:17

včeraj: repa v omaki in pire krompir danes pa: prebranec po moje in zraven domače lepinje... pa solatka... za posladek bom pa mogoče scoprala palačinke...:) lep dan. hruškabanana

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

24. okt 2007 13:59

spet jst... danes imamo zelo preprosto zeljne krpice, za posladek pa se že peče slastno rožičevo pecivo z jabolki in veliko mero čokolade... http://kulinarika.net/recept.asp?ID=2947 ham ham...:) hruškabanana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti