Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

30. avg 2004 11:52

Okidoki ......???......bravo!!!!!!!!! Seveda boš zdržala drugi krog, ali hočeš še veliko dol dat? Meni so ostali 4 kilogrami, nikamor ne gre več. v prvi rundi sem zgubila 11 kil. JOKL

ok  

član od: 26.8.2004

sporočila: 7

30. avg 2004 12:31

Okidoki čestitam! Jaz imam +15 in si niti ne upam upati na tvoj rezultat! Pravim, naj gre dol kolk gre. Mene ubijajo vikendi, ko kuham za svoje doma. Pa še tole: strogo se držati diete, kaj to pomeni, ker berem različne teorije tudi na tem forumu: v vzorčnem jedilniku navajajo, da recimo danes lahko pojemo tudi kos kruha, jutri tudi. Se držite tega recepta, ali se npr. izogibate kruhu?

okidoki  

član od: 19.2.2004

sporočila: 31

30. avg 2004 13:49

Po pravici naj povem kruh redko gdaj ,odvisno kaj jem.Recimo če spečem jajca seveda brez maščobe teflon pojem polnozrnato rezino, ribe,belo meso in sir jem brez kruha. Jaz mam namen shujšati se 5 kg,ampak drugi krog gre počasi, to so mi povedeali tisti ki su že to delal večkrat tako da sak krog manj shujša hujšaš do idealne teže in se pol ustavi. p.s.ok me ni treba vikat kar po domače se dajmo tikat velja?

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

30. avg 2004 14:07

Ja, tole bi pa kar verjela. Najbrz zato, ker se skoraj vsak, ki planira se naslednji krog, v vmesnem casu pazi pri prehrani in je potem razlika med "obicajnih" prehranjevanjem in ponovnim 3MD prehranjevanjem minimalna. JamieO

mary  

član od: 30.7.2004

sporočila: 43

30. avg 2004 17:54

lep pozdrav Sobotni vodni dan sem preživela skoraj brez težav. Okidoki tudi jz ti čestitam, 20 kg je res veliko. Sama sem do sedaj izgubila dobrih 8 kg[slaba 2 meseca] in sem dokaj zadovolna, saj je bil moj cil približno tak.

Selena  

član od: 30.8.2004

sporočila: 3

30. avg 2004 19:06

Pozdravljeni! Oglaša se vam še ena novinka, ki jutri začenja z dieto . Hvaležna vam bom za vsako vzpodbudno besedo in nasvet, saj sem bolj "cagave" narave in mi bo kakršnakoli pomoč zelo dobrodošla . Želim vam lep večer!

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

30. avg 2004 19:34

SELENA, dobrodošla med nami, želim ti uspešen začetek novega načina prehranjevanja. Boš videla, tukaj ti vsak nudi podporo, ko jo rabi. Pozdrav, JamieO

hamer  

član od: 30.10.2002

sporočila: 27

30. avg 2004 21:59

Pozdravljena Selena med nami! Nič se bat, tudi tebi bo uspelo 100% , če le moreš pokukaj vsak dan na ta forum, kajti tukaj dobiš toliko podpore in odgovorov, da ni variante da ti ne bi uspelo. LP valči

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

31. avg 2004 7:07

Selena, nikar si danes ne premisli, vztrajaj z nami in prav gotovo ti ne bo žal. Dobrodošla. Na teh straneh, ne samo, da boš dobila vzpodbudo, ampak tudi super recepte in navdihe za to kar boš dala kateri dan v usta. Sissi, jaz imam zopet sadje. Ja, Okidoki, ni kaj, kapo dol pred tabo. Če si spravila dol teh 20, potem boš gotovo tudi teh 5. Mora pa biti to res OPAZNA razlika pri tebi (prej in sedaj). Tudi grešila si v tem vmesnem času verjetno zelo malo, če si pridelala nazaj samo 1 KG. Veliko dobre volje vse, čeprav je dan tako neprijazen. Sibila

okidoki  

član od: 19.2.2004

sporočila: 31

31. avg 2004 7:17

SELENA,dobro došla med nami. Sibila res sem zelo mal grešila, še enkrat naj napišem da sem enkrat tedensko sadni dan sak ponedeljek sadje in voda. Sem bila operirana ginekološko in hormoni veš kol so me zredili,konfekcija 48 zdaj pa 40 - 42 in bi želela še malo shujšala.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti