Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

5. jan 2005 0:15

oj vsem , pismo 3 h me ni, pa napišete 2 strani , pa to ni res picika tudi jaz uživam ob čaju ko me popade lakota , prav tko obred si nardim kot bi pl kavico , imam pa trenutno sadni zeleni čaj Malibu , prav prijetno diši mmm ... ravno sem ga spil jutri pa imam tudi jaz OH dan hmm... po moje bodo kar široki rezanci za kosilo , do kosila pa mandarine , pa kak pomarančni sok , vmes pa seveda čaj in voda bogi uni k cel dan niso nič brali foruma Dušan

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

5. jan 2005 6:38

Lepo jutro! Ojej, včeraj ob 14.00 sem zadnjič pogledla na forum in sedaj je pet strani več! Meni je to izredno všeč, saj me tako že zjutraj spravite v dobro voljo. Danes sem pa tako ali tako dobre volje! Ja, uspelo mi je preživeti vodni dan! Še sama ne morem verjeti! Vsem iz srca hvala za podporo! Tisto včeraj z vročo vodo v kadi, je bila kar velika napaka, saj sem bila potem tako slaba, da sem komaj prišla v dnevno do sedežne, vendar se je slabotnost že čez uro umirila in sem lahko naprej funkcionirala čisto normlano. Spila sem približno 6 litrov vode in čaja. Danes navsezgodaj je vaga pokazala še -1,5 kg, skupaj je tako v 29.dneh odpadlo 5,5 kg. No, ni ravno grozno veliko, a glede na moje praznične grehe je to super. In centimetri? Ja, tu pa se toliko pozna, da sem že ob 5.00 vriskala! Pas -10cm, boki -4cm in stegno -3cm! No, moj cilj na začetku je bil -10 kg in sedaj res verjamem, da ga bom dosegla, če ne celo presegla! In sedaj sledi tako kot sem se zaobljubila pred nekaj dnevi: CIGARETI ADIJO! Če sem spozobna vzdržati en dan brez hrane, bom naslednje dni tudi brez cigaret! Tega si bolj želim kot izgube kilogramov. Drage nove hujšarice: dobrodošle! Če bo vam ta forum vlil toliko volje kot meni ste na na poti uspešne izgube kilogramov! Sedaj pa moram pričeti z delom. Kasneje se spet oglasim! Uživajte! Sabina

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

5. jan 2005 6:44

dobro jutro. da se še jaz malo oglasim. se že dolgo nisem. včerej sem zjutrej nazadnje brala... pridem danes 7 novih strani!!! kok nas je!!! jz sem se tud s 3.1. priključila. morm povedat, da mi je fuuuuullll fajn, ker mi mami kuha. in se zavedam kako me razvaja.... sem ji zelooo hvaležna. in ne kuha nič drugače, čeprav ona in očim nista na dieti. včeraj je bil segedin, pa sem si jaz meso ven pobrala in dodala malo fižočka in krompirja (je blo k jota - mmmm, dobro). Tako da ne kompliciramo... če je beljakovinski dan... jaz pač jem meso brez krompirja... s solato seveda. zdi se mi trapasto, da bi prov različna kosila kuhali, ko pa se da vse skombinirati. Je pa res da pohanega pr nas sploh ne jemo... po moje je bil na zadnje poleti. vem da mami to nardi če kam gremo, da si sabo vzamemo... držim pesti da nam vsem rata!!!

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

5. jan 2005 6:49

o trixie čestitke!!! super!!! jz mam mejčken probleme pr dieti... grešim skoz po malem, včasih tud mal več. razlog je čist simpl - nehala sem kadit... že več kot dva tedna nisem pržgala cigarete... ampak skoz neki v usta nosim... sploh zvečer mi je težko. najhuje je da se včasih sploh ne zavedam. no ampak bom zdržala.. mi niti ni tok hudo... samo tele grehe morm še ukint!!!

k4484  

član od: 20.7.2003

sporočila: 14

5. jan 2005 7:14

Dobro jutro Danes sem na OH in bom za kosilo jedla zelenjavne žepke z gobani, recept sem dobila na tem forumu in so res dobri. Zvečer pa sladkarije in čokolada, super. Močno pa me skrbi, kaj bo jutri, ko bo na vrsti sadje. Saj ne, da ga ne maram, ampak jaz bi zraven še kaj konkretnega, ali pa vsaj malo kruha, le ta je moja huda slabost, lahko bi ga jedla zraven vsake stvari, celo zraven jabolka. No se bom poizkusila zadržat, če mi bo uspelo. Zanima me pa, če zalani čaj kaj pomaga pri hujšanju, ali je samo nadomestek za kavo. Lep pozdrav GAJA

Fullmoon  

član od: 5.1.2005

sporočila: 1

5. jan 2005 8:56

Pozdravljeni! Tudi bi se vam pridružila kot novopečena članica 3md, ki sem jo začela 3.1.05. Sicer sem prvič začela v decembru, pa moram priznati, da so me premamile decembrske dobrote . Zdaj sem se odločila, da grem zares!! Danes je moj OH dan in komaj čakam večerjo . Za kosilo pa sojini špageti z zelenjavno omako. Bi pa želela vprašat, kam spada proso (pod škrob ali pod OH) in kako ga pripravljate? HVALA IN DO NASLEDNJEGA PISANJA Fullmoon

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

5. jan 2005 9:01

Po neprespani noči (lačna sploh nisem mogla zaspati) ampak povem vam, da sem se vzdrzala in nisem šla jest, spati pa tudi nisem mogla. Danes je malo bolje, zvečer pa grem itak delat in bo lazje. Sama sebi se smejim, ko se spomnim, kako me je včasih pred TV premamil čips in čokoladni bomboni in druge razne dobrote, zdaj pa...... Se še javim zvečer in ponoči, ve pa kar pridno poročajte o zmagah pri dieti.... Galja!

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

5. jan 2005 9:16

Živijo vsem hujševalcem! Galja,kako si preživela noč? Jaz sem pa danes na vodi in to že trtjič,torej je to moj 87.dan. Prvi mesec sem shujšala 7 kg,drugi mesec 3 kg,tretji mesec pa čisto nič(očitno vpliv praznikov),vendar se tudi zredila nisem in še bolj zanimivo,moji obsegi so se vendarle zmanjšali. Torej ne gledat samo na tehtnico.Čeprav se na tehnici nič ne pozna,vaše telo vendarle nekaj dela. No,je pa res,da je treba tud mal migat.Jaz delam trebušnjake in gonim orbitrek,vsaj enkrat na teden,po možnosti pa še večkrat, pa si privoščim daljši sprehod-tam kakšnih 10 km hitre hoje. V eni minuti hitre hoje izgubiš 4 kalorije! V glavnem,jaz sem zdržala!Danes voda,potem pa še štiri dni in konec lažjega dela diete.Ja,prav ste prebrali-LAŽJEGA DELA DIETE! Tile trije meseci so bili prav prijetni,sedaj pa se začne mukotrpno ohranjanje teže. No bom videla,kako mi bo uspevalo,vsekakor pa čez tri mesece spet štartam. Vsem novim sporočam:bodite prepričani vase in naj vas mali neuspehi in pregrehe ne vržejo iz tira. Držite se zastavljene poti in uspehi bodo kmalu vidni. Tudi jaz kuham za družino in tudi meni to ni delalo problemov.Jaz sem jedla hrano brez dodatkov,moji pa z dodadtki. Njim sem naprimer naredila pohane zrezke,jaz pa sem jedla dušenega,njim sem naredila testenine z mesno omako,sebi pa z paradižnikovo.Tako da se kar da preživet. Sčasoma se pa tako navadiš,da se ti že več sline ne cedijo. Men se zdi pohan zrezek že nazgravžen,ko vidim kolk maščobe se cedi iz njega.Bljak! Tako zdaj pa grem spit pol litra vode,potem pa na orbitrek. Imejte se lepo in uživajte! ZAUPAJTE VASE,KAJTI USPELO VAM BO! Marjetka cvetka

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

5. jan 2005 9:52

Marjetka cvetka, zgoraj si preberi, kako sem prezivela noč. Skoraj me je pobralo od lakote. Ampak sem ze pozabila! Galja!

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

5. jan 2005 10:21

POZDRAVLJENI! SEM NOVA NA FORUMU, IN DANES JE MOJ 3-JI DAN. IMAM OGROMNO VOLJE IN SE ŽE PRAV VESELIM VSEGA KAR ME ČAKA. vČERAJ SEM IMELA ŠKROBNI DAN. zA KOSILO SEM JEDLA RIČET AMPAK GA ZVEČER PREPROSTO NISEM MOGLA JESTI. SKUHALA SEM SI MALO RIŽA (BREZ VSEGA). UPAM DA TO GRE ALI MORAM JESTI ISTO KOT ZA KOSILO?! DRUGAČE NE MOREM ŽIVETI BREZ ČOKOLADE ALI KAJ SLADKEGA IN KOMAJ ČAKAM DA BOM DANES POJEDLA TORTICO....MMMMMM! DRUGAČE JE MOJ CILJ IZGUBITI TAM OKOLI 10 KG ALI VEČ. POZDRAV IN USPEŠNO IZGUBLJANJE ODVEČNE TEŽE KAIROS Kairos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti