Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

4. jan 2005 21:01

Zdi se mi , da bi morale več govoriti o številkah saj smo na takem forumu, kjer so problemi in težave s težo. Se strinjate ? slamca8

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

4. jan 2005 21:11

Ahoj, Koliko novih suhcev bo v mesecu aprilu spanciralo po preljubi Sloveniji! DOBRODOSLI VSI NOVI IN POVRATNIKI! Machy tudi sama mislim, da scasoma postane veliko lazje ... skoraj rutina bi rekla. Nic se ne boj Patricija. Pri meni doma se vcasih prav nesramno basejo, vendar pa smo dogovorjeni, da za kosilo jemo v principu enako, le za kuharico ni priboljskov. Poskusi se ti, mogoce pa ne bo tako hudo za tvoje domace. Danes sem recimo naredila zase krompir v oblicah in solato iz kislega zelja, za domace pa sem krompir preprazila in dodala se svinjske zrezke. Vceraj recimo smo imeli vsi puranove zrezke (specene na zaru, domacim pa sem jih potem potunkala se v omako) in solato ter riz za lakotnike. Jutri bo pizza in sicer iz temne moke, zame s paradajzom in gobami, za domace pa posteno oblozena. Meni med zadnjimi tremi meseci ni delala problemov priprava hrana zase in domace, imela pa sem veliko grehov zaradi sluzbenih obveznosti in predpraznovanj novega leta. To mi je tudi zelo vzelo voljo, da bi se striktno drzala in sklenila sem, da me tokrat ne premakne niti pustni krof. Bili zivi pa videli :o))! Dalmatinka, ne se sekirat, en teden pa bos na starih tirih! Boby, po moje bo najboljse, ce se nam pridruzis. Tukaj dobis poleg moralne podpore tudi veliko nasvetov, ki v teh treh mesecih se kako dobro pridejo. Sama uporabljam Rinino knjizico, kjer je tudi jedilnik za vsak dan in to zelo pomaga. Mislim, da bos shujsal veliko, saj je znano, da ko se moski enkrat lotijo diete, za boga ne nehajo. Trmasti so in vztrajni! Kar pogumno! Picika, mar je Mate caj neke vrste shujsevalni caj? Tirxie, voda ali caj sprasujes ... hmmmm, jaz bi se odlocila najprej za nekaj toplega, torej caj, navrh pa se malo vode. Drzim ti pesti, ceprav je, glede na pozno uro, kalvarija ze za tabo!! CESTITAM! Nenni in Patricija, do ponedeljka imata se malo casa za kaksen greh, potem pa dobrodosle med nami. Tele punce tukaj so tako disciplinirane, da cloveka kar potegne. S pisanjem pa nimam problemov, ni res?! Bolje pisati kot jesti, si pravim in nekaj dni se bom verjetno oglasala po veckrat na dan. Hvala za razumevanje in pridni bodite :o)) Marina5

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

4. jan 2005 21:11

Oj! Mislim..... nič ne bi rekla, da nisem bila zjutraj na forumu, ampak to! Saj ne bomo sfolgali vsega prebrat! Se hecam. Prav lepo je videti, da še drugi "trpijo" ob dieti. Pa saj sploh ni hudo, ko se navadiš. Včasih je pač treba pogledati vstran. Tudi jaz kuham za družino, vendar nič ne kompliciram. Pač jesta to, kar jem jaz + kakšen dodatek seveda. Na B dan jaz ne jem priloge, na Š dan jaz ne jem mesa, na OH dan imam jaz špagete z paradižnikovo polivko, njima pa dodam meso (pa ne vedno). Po 63. dneh diete je že to rutina hahaha. Robi, tudi mene zanima, kje si našel tiste diete. Prosim posreduj nam link. Lep večer! Meli Don"t worry, be happy!

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

4. jan 2005 21:15

Slamca8, jaz se ne vagam. Se vedno zatiskam oci pred kruto resnico. Zacutila pa sem, da so bile hlace sirse ze po enem tednu. Po stirinajstih dneh mi je sodelavka rekla, da sem upadla v obraz, po enem mesecu pa so bili vidni ze prvi rezultati. Nikar ne obupaj, ceprav si lahko mislim kako bi bilo, ce bi morala jaz peci recimo meso na zaru vsak dan ali pa rezati salamo in sir ... to so namrec moje najvecje skusnjave. Saj sva se zmenili Slamca, tokrat zdrziva!!! A ni tako punce in fanta? Marina5

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

4. jan 2005 22:46

živjo vsem tud jaz sem ena takih ki se borim s kg. pa saj vsi veste kako je to. Malo brskam po internet pa vidm da nas je več takih, mi je kar mal odlegl da loh z nekom mal poklepetaš! simonka1 simonka1

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

4. jan 2005 22:51

Oj! Simonka1 tukaj pri nas se ne boš borila pri hujšanju ampak se boš prav lepo zabavala pri izgubljanju kilogramov. Dobrodošla med nami slamca8

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

4. jan 2005 23:00

ja živjo! To je pa bilo res hitro,sem mislila da že vsi spite! No malo zabave pa še ni nobenmu škodilo s kg. ali brez......ane! Ja slamca8 lepo te je bilo "spoznati" simonka1

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

4. jan 2005 23:03

Simonka1 dobrodošla med nami! Meli Don"t worry, be happy!

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

4. jan 2005 23:07

Saj me sploh ne skrbi ko pa ste vsi tako dobre volje sem kar voljo dobila,ker ne morem še spat! simonka1

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

4. jan 2005 23:40

Ojla! Predno grem spat še moram malo pokukati tle gor. Dobrodošla Simonka1 med nami. Kot vidiš nas je veliko in še več samo, da se ti še ne oglašajo ali pa že spijo. Marinka5 mate čaj je zeleni čaj, ki vsebuje kofein, vitamine in minerale. Priporoča pa se ga namesto kave, deluje kot osvežujoča okrepčilna pijača, ki zmanjšuje apetit. Prodajajo ga v trgovinah z zdravo prehrano in čajnih trgovinah. Pri nas v celju je BIOTOP stane pa 350 sit. Je zelo prijetnega okusa in je zelo piten. 2303 nisi mi odgovorila glede CD, res bi ga rada imela proti plačilu seveda. Trixie upam, da si zdržala ob vodici in da sedaj že sladko spiš. No tudi jaz še bom malo posrfala po netu in nato odšla v mumulend (o.p. ajčkat). Lahko noč vsem, ki ste še pokonci, Irena picika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti