Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

afrodita  

član od: 5.8.2004

sporočila: 20

1. okt 2004 18:50

Mogoče se komu (Thornu) zdi, da se ponavljam, ampak vseeno - vpelji nas v skrite skrivnosti nogometa o hujšanju itak že vse vemo. afrodita

erin  

član od: 30.9.2004

sporočila: 1

1. okt 2004 19:00

Živjo! Jaz bi sam povedala nekaj o tej "čudežni" 3MD ... nisem je še končala, pred mano so še slabi 3 tedni, no zgubila sem 13 kg. Sj kokr tolk sm bila dosledna glede jedilnika, no mogoče kdaj kej ... ampak ni šlo vedno vse tok u izi, ubistvu sm dubla bulimijo, in zdej letam okol psihiatrov... no sj sm že pred tem mela razne motnje hranjenja, tud anoreksijo sam ne tako u hudi obliki. Najbol sm se bala OH-dneva - sladkarij, ker ko sm jih začela jest, se nism mogla ustavt! No ni blo vedno tako, odvisn tut od mojega počutja in psihične obremenjenosti. Kasneje sm si najdla drug način pomirjanja, ki ubistvu nima skoraj noben povezave ... začela sem se rezat ... Sj mi je usen bolš to kokr pa nažiranje, pa še noben te nima česa obtežvat itd. Ampak ta oblika bulimije ni ravno tista klasična - se nažreš več kokr preneseš ... jaz sm tut navaden obrok izbruhala, četudi samo solato in juho. Najhuj pa je ko za to izvejo še drugi-to je šele pekel, saj jst ob svojem početju neizmerno uživam; rezanju, bruhanju itd. sam morm res povedat, če se spravš na to dieto, moraš bit PSIHIČNO ZELO MOČAN (na žalost jaz nism). no lepo se mejte usi skupaj, pa ne se preveč ozirat na to kar sm povedala... sj je odvisn od vsakega posameznika. erin

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

1. okt 2004 20:09

Alja Tako kot sem ti obljubila, ti sporočam, da je sladoled po tvojem receptu odličen. Nisem ga skoraj nič sladkala, tako da je bila to edina pripomba, katere sem bila deležna, drugače pa ga že ni več-to ti pove vse. Punce še enkrat- ne se ozirat na tiste na tem forumu, ki nam nočejo dobro. Najbolj (jih) boli če jih ignoriraš-preizkušeno. Uživajte, še naprej maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 01. okt 2004 20:10:05

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. okt 2004 10:24

Dobro jutro zaspsnke ! Kje pa ste vse? Sem mislila da bo me čakalo veliko teksta, glede na to, da sem tako pozno vstala. Včeraj mi je pa kar pasal OH dan, me malo PMS daje. Imam kar slabo vest, ko pomislim na zaužite kalorije in že razmišljam kako naj danes preživim dan, da bom čimbolj izkoristila vse te kalorije, smo vsi prosti, zato bo nakaj skupinskega. Za kosilo pa je itak sadje, mogoče kakšna lahka zelenjavna juha. Ne moreš verjet, kako te vse skup zdela, zdi se mi da sem taka, kot žoga, pa saj bo čez par dni mimo. :) Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

kimi26  

član od: 23.9.2004

sporočila: 10

3. okt 2004 2:20

Pozdravček Res sem nova na forumu... komaj teden stara. Moram povedat, da ste vse simpatične in rada prebiram vaše misli. Kot sem morda omenila že prej sem v 52 dnevu in mi gre kar dobro. Lačna nisem, stradam se tudi ne... Dieta me je postavila v pravi ritem prehranjevanja. Morda kakšno misel thorna v teoriji podpiram, vendar vseeno mislim, da način ki si ga je izbral ni primeren. Thorn - Si na forumu žensk, ki imajo veliko energije in volje, da so se pripravile do tega, da začno hujšati. S takimi očitki in kvazi debato ne dosegaš nič drugega kot neodobravanje. In še tisto malo, kar si povedal pametnega zbledi in ne doseže učinka! Predlagam ti malo več diplomacije - to v življenju pomaga. Sicer pa dekleta kar tako naprej! Naj vam povem, da mraz tudi mene spremlja že od prvih dni. Ena od neprijetnosti je napihovanje, ki je vedno bolj prisotno. Ali mi kdo zna povedati zakaj? Sicer pa lahko noč in pridno vztrajajte naprej! kimi26

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

3. okt 2004 12:57

Živjo! Punce, ste se malo polenile al kaj, da se vam ne da nič več pisat na ta forum. Vem da je vikend in da vse poiskušate ta 2 dni izkoristiti koliko se da, pa še sončno je...ampak kakšno sporočilce bi pa vseeno lahko napisale . Kako ste kaj zdržele z dieto te dni. Meni kar gre no...nimam želje po prekrških, na srečo. Kimi26, tudi jaz sem imela probleme z napihovanjem, ampak za razliko od tebe, samo prvih nekaj dni diete oz. kakšen teden, jaz sem to povezala z spremenjenim načinom hranjenja in uporabo različnih vrst sadja(prej skoraj nikoli nisem jedla jabolk, hrušk, sem bila bolj na kiviju, ananasu-ampak sem ugotovila, da se ne splača, glede na to, kaj vse imamo doma!) Zakaj pa imaš ti te probleme, ki si že kar krepko proti koncu diete-razmisli mogoče, si se tudi ti začela prehranjevati z drugačno hrano, drugo vrsto sadja. No upam, da sem ti kaj pomagala. No pa pridne bodite, izkoristite to lepo sončno nedeljo do konca, ko boste pa imela kakšno minuto časa, pa le napišite kakšno sporočilo, da vidim kako se držite. Lp, maychi

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

4. okt 2004 8:06

Maychi veseli me, da ti je sladoled dober.Jaz sem ga ravno včeraj ponovno naredila (ravno tako nisem sladkala) iz domačih malin. Se moram prav zagrebsti zanj, da ga kaj dobim. Mojim je pa ravno to všeč, da ni sladek. Danes sem pa dan začela s s suhim sadjem. Kar nekako mi ni sedlo sveže sadje. Imam ga pa za kosilo in malico s seboj. Danes sem namreš na vitaminčkih. Pridne bodte... alja

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

4. okt 2004 8:53

Dobro jutro! Spet je ponedeljek, kar pomeni, da je čas za tehtanje in merjenje. Moram rečt, da so rezultati kar vredu največ se mi pozna v pasu 6cm, povsod drugje pa se je zmanjšal obseg za 5 cm. Sem zelo zadovoljna. Danes imam škrob, pa še oklevam kaj naj za kosilo. Lp, pa pište kaj! To je ukaz! :) :) Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

4. okt 2004 9:02

juhu! Ja, tudi jaz sem vsa napihnjena cel čas. tudi prejšnjo rundo sem bila, po vrhu vsega sem imela še strašanske probleme z zaprtostjo - res kritično. po moje je to zaradi načina prehranjevanja oz. zaradi sadja. jaz ga načeloma ne konzumiram preveč rada, sem bolj zagovornica zelenjave. kako vam je minil vikend? jaz imam vedno krizo, sem v stalnih pregrehah. najbrž zato, ker imam veliiiiko prostega časa. mize so pa vedno polne raznoraznih dobrot. je pa super, če je sonček, veliko preživim na svežem zraku in na sprehodih. Lep pozdravček, S.

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

4. okt 2004 9:40

Dobro jutro, vsem! Kar se tice problema napihovanja - nekateri so pac bolj obcutljivi na doloceno vrsto sadja, v tem primeru ga je potrebno zamenjati z ustreznejsim. Pa po zauzitem sadju ni priporocljivo takoj piti vode, pocakati je treba kaksne pol ure. Kar pa se tice problema zaprtosti - ali imate najmanj 5 obrokov na dan? Namrec, ko telo pogrunta, da dobi veliko manj hrane kot prej, se zacne obnasati bolj ekonomicno in od tu problem zaprotosti. Nadalje, ali jeste poleg dovolj zelenjave? Priporocljivo je, da pri kosilu ali vecerji najprej pojeste zelenjavo in sele potem riz/testenine ali karkoli ze imate na jedilniku. Upostevati je treba pravilo: najproj pojej najlaze prebavljivo in pocasi proti najteze prebavljivemu. Pa telovadba - trebusnjaki pospesujejo presnovo. Ker je ravno jesenski cas, se nikar ne izogibajte grozdju. Vem, da 3MD tega ne predvideva, ampak, ce boste pred spanjem pojedla 1-2 grozda grozdja, bo problem prebave skoraj zagotovo izginil. JamieO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti