Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

5. jan 2005 12:40

O, kolk nas je! Zelo lepo! Skor bi že lahko ustanovili kakšno društvo hujšaric in hujšarjev - in to uspešnih Kot sem napovedala že decembra, sem se vam res spet (sem ena izmed povratnic) pridružila s 3.1.2005. Tako da imam danes OH in sploh dan ! Prvi dan sem imela za kosilo piščančji zrezek s solato, včeraj joto, danes pa bodo makaroni s paradižnikovo omako in bučkami + solata - to je ena mojih najljubših novosti, ki sem jo "pogruntala" v prvi rundi lani spomladi. Večerje doslej nisem imela, ker mi časovno ne znese, ampak pač toliko dlje (do 15-ure) jem sadje. Tudi v prvi rundi sem večinoma prakticirala ta način, pa nisem bila pretirano lačna. Tokrat sem razmišljala samo o 1 mesecu, pa sta se čez praznike kljub zelo aktivnemu hribolazenju in telovadbi nabrala še 2 kg, tako da bom morda vztrajala kar cele 3 mesece. Pa čeprav je danes šele tretji dan, se mi zdi, da sem že čist not - kot da bi bil že recimo 20 dan. Spet imam red, vnaprej vem, kaj bom jedla, veliko, sploh za škrobni dan si pripravim vnaprej in zamrznem (razne zelenjavne juhe, šaro, joto...), tako da sem prav zadovoljna. V vmesnem obdobju mi je ravno to manjkalo in pa programiranje dni za sladkarije. Zvečer mi je kar nekaj manjkalo, če nisem vsaj enega keksa ali koščka čokolade. Zdaj pa, kot da bi odrezal, 2 dni me sploh nič ni ganilo. Za naprej bomo pa še videli, no... Tukaj moram dodat, da je zame najbolje, da doma nimam nobene zaloge in trenutno je res ni, upam le, da se ne bo možičku kaj preveč zaluštalo. Za praznike sem tudi po navdihu s kulinarike napekla (prvič) več različnih vrst keksov in jih na srečo že vse raztalala za darilca, le v skrinji imam še skutine osate s kokosovim nadevom, ki mi bodo pa morda prav prišli že danes. Lep pozdrav vsem na forumu, posebej še tistim, ki smo skupaj začeli, in tistim, ki se nam še pridružite. Nenni, kako si preživela vmesno obdobje Dušan, sem te imela na sumu, da boš tudi ti vnovič štartal z novim letom No, obilo uspeha vsem skupaj in vsakemu posebej Encijan

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

5. jan 2005 12:46

Oj, vidim da je kar nekaj "ta starih" živih. Jaz sem vmesno obdobje kar dobro preživela - zredila sem se ta zadnji mesec in to predvsem zaradi teha "veselega decembra" in pa ker nisem šla cel mesec na aerobiko. No zdaj pa sem se odločila da se spet spravim v red. Bolj zdaj kot prepozno - pa tudi se mi zdi, da imam na splošno zapacan želodec in res nujno rabim čiščenje. No preživet moram še tale vikend - rojstni dan, potem pa sem na konju.

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

5. jan 2005 14:01

Zdravo, manekeni in manekenke! Encijan, tudi jaz sem začela približno tako kot ti: no, 02.11.2004 pa moram priznati, da še kar naprej vztrajam. Priznanje: grešim pa tud! Moji kg: -10, dieto imam pa še do začetke februarja. Včeraj in danes imam le sadje, ker sem za Silvestra zvečer grešila, grešila, grešila...... Morala bi shujšati še -10 kg, pa v tem zadnjem mesecu ne bom. Zato sem se odločila, da bom po končani 3DM prav tako ločevala živila, brez da bi pazila na zaporedje dnevov. Pa še to! A se ne da prej začeti kot v 3. mesecih? Kaj mislite, stare mačke? Počasi se odpravljam iz službe, doma pa me verjetno čaka lačni najstnik! Jaz pa lepo sadje in vodo!!! Vsem novim začetnikom in začetnicam želim veliko volje in vztrajnosti, ta "starim" pa ohranitev željene teže. Mejte se! dalmatinka

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

5. jan 2005 16:26

Živijo. Najprej pozdrav vsem novim - ja imen ne vem več, sem bolj slaba v tem, obljubim pa, da si jih bom hitro zapomnila, saj smo sotrpini/ke. Dopoldan me ni doma, pa mi komaj uspe prebrati, kaj vse ste napisali. Sedaj mi pa ne uspeva več slediti, koliko nas je pričelo v ponedeljek....bom morala vzeti list papirja, pisalo in pregledati nekaj strani nazaj, da vem, na koga se obrniti, če bom kaj potrebovala. Trixie, še čestitke od mene za uspešno prestan vodni dan. Kar tako še naprej. Ima ketera kakšno dobro idejo za današnjo sladico, čeprav bom verjetno pojedla kar kos potice ali sadnega kruha, ker je še ostalo od novega leta... Robi je spregledal, da smo ga prosili za linke tistih omenjenih diet... Zanimivo, moška pa poznam po imenih....imata srečo, da sta samo dva Uspešno izgubljanje kilogramov še naprej! Lp, maychi

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

5. jan 2005 16:36

Nenni vse najboljše Dušan

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

5. jan 2005 16:38

Oj! Lepo pozdravljene nove in stare sotrpinke.Moram vam priznati, da mi današnji dan OH žal ni uspel, v službi sem namreč pošteno grešila, do osme ure zjutraj sem še nekako zdržala potem pa me je lakota pošteno premagala.Najbolj žalostno pa je to , da sem jedla kruh in pašteto, ker tega skoraj nikoli ne jem , sploh se ne spomnim na to.Blagor se vam , ker imate tako trdno voljo, da nič ne grešite, da jutrišnjega dne sploh ne omenjam sadni dan - KRIZA! če bi bilo poletje bi zdržala, vendar pozimi ne morem-ŽAL!tako sem besna, da bi se najraje izpisala iz tega foruma, pa ne misliti da zaradi vas, vse ste full face, ampak zaradi sebe, a vam naj vsak dan jambram kako sem grešila. Čao ! slamca8

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

5. jan 2005 17:29

Ojla! Komaj berem za vami toliko je tega. Maychi jaz imam za večirjo sladico, ki sem si jo spekla pred 1/2 ure. Sprva pa sem bila prepričana, da bom jedla sadni kruh, no pa kot vidiš nič od tega. Tu ti pošiljam recept, ki je preprost in hiter za naredit. Recept: v ognjevarno posodo narahlo premaži z maslom, naribaj 2 jabolki. V skodelico ubij 1 jajce in ga stepi ,dodaj žličko sladkorja 1žlico moke in 1 1/2 dcl mleka. To stepi in polij po jabolkah.Peči 1/2 ure na 200 C. Na koncu potresi s cimetom. Ko se ohladi pa navali narode. Dušan kaj ni bilo rečeno, da bodo na jedilniku rezanci ? Isti si kot jaz, ki se spomnim v zadnji minuti na kaj drugega. Tako sedaj pa grem na večerjo, dober tek vsem, ki boste tudi jedli. Se še oglasim po 20h uri. čao, Irena picika

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

5. jan 2005 17:30

Dušan, hvala. Ampak te strani vse poznam....in vse se nanašajo na to našo dieto. Robi je pa govoril o treh različnih dietah...o neki dieti združenih narodov(ali nekaj takega) in ne vem katerih dveh še... Saj ni tako nujno....saj veš bolj me fiirbec, kot kaj drugega(pač ženska radovednost) Picika hvala, bom poskusila čez 4 dni(ali pa čez 8) maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 05. jan 2005 17:31:56

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

5. jan 2005 18:58

maychi mislim da se Roby malo šali z nami :)) upam da se motim evo kaj napisal : Zanima me še nekaj: Z interneta sem si sprintal te diete in obstajajo 3 različne verzije! 1.verzija: dieta združenih narodov, 2 verzija: dieta kombiniranja živil za spreminjanje metabolizma in 3 verzija: dieta za spreminjanje metabolizma. Najbolj mi je sicer všeč 3.verzija,kjer je zraven še jedilnik za vseh 90 dni! Sitno 005!!! ce bi te strani res obstajale, verjemi, da bi jih kdo že našel , samo od kar spremljam ta forum, o dieti tega še nisem zasledil .... Roby se ustrašu? , upam da ne no Lep pozdrav Dušan Sporočilo je spremenil(a) Dusano dne 05. jan 2005 18:59:04

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti