Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

4. jan 2005 18:10

Galja, pojdi na stran 146, kjer je povezava do jedilnika v pdf formatu. Sicer ni isti kot moj, je pa podoben! Robi

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

4. jan 2005 18:10

Hvala! Saj je res lažje. Ko sem lačna, grem kar za računalnik. Patricija

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

4. jan 2005 19:02

patricija skuhaj si kak čaj dober , in da bo vroč in ga počasi srkaj , pa nič sladkat Dušan

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

4. jan 2005 19:25

Pozdravljeni vsi sotrpini! Kako ste? Jaz sem super, danes sem na 3md 51. dan in sem ugotovila, da sem zdaj že tako v tem prehranjevanju, da ga bom prakticirala tudi po končani dieti. Kako pa gre vam? Vidim, da vas je dosti novih. Pa vsak dan imam več za prebrati. Kaj bi šele bilo, če ne bi bila vsak dan na forumu. Potem bi tako verjetno brala več dni skupaj... Lepo bodite pa pazite nase in na svoje kg... saby

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

4. jan 2005 19:37

Hvala Dušan, res ste vsi krasni, vsi pomagate z nasveti. Patricija

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

4. jan 2005 19:57

patricija poročaj če ti pomaga Dušan

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

4. jan 2005 20:03

Zdravo! Vidim, da ste se lepo razpisali, in da je kar nekaj novih, ki hujšajo z nami. Slamca8 tudi jaz imam tako službo pri kateri včasih mižim na obe očesi. Delam namreč v domači pekarni v trgovini. In ko zjutraj pridem v službo tako lepo diši po sveže pečenih dobrotah, da me želodec že ob 5.00 sprašuje kdaj bo dobil kaj za jest. Vam povem da je res težko. Gogy čestitke za uspešen vodni dan. Pa pa. Dipsi

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

4. jan 2005 20:36

Res upam, da mi bo tokrat uspelo priti do konca. Poročajte kaj kako napredujete, kolko časa je že preteklo in če ste zadovoljni z količino kg, ki so "odpavali" Srečno! tocka

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

4. jan 2005 20:40

Večer! Kako je fino pogledati na forum in je tako živahno! Pozdrav vsem novim. Robi a te lahko prosim za linke teh diet, ki jih omenjaš-ja sem pač tak freak...saj ne, samo zanima me, kakšne so razlike, pa če je kaj podobnega, da še to prakticiram. Tudi jaz sem najdla neke diete pri akterih ločuješ živila in ko sem jih brala, sem se ustrašila, da vse delam narobe...toliko je različnih, da te lahko glava boli! Galja, puding si pa le privošči na OH dan, da boš lahko tudi ti uživala! Patricija, s časom ti bo lažje gledati moža, kako se sladka s čokolado, ker boš videla kako uspešna si...in na takšen način boš tudi njega najlažje prepričala, da se bo tej razvadi odpovedal. Kaj pa če bi si pripravila kosilo že dan prej, kdaj se pač to da...npr. za Š dan si zvečer pripraviš ričet (naslednji dan naj bi bil še boljši) ali pa si pripravi nekaj kar je hitro pripravljeno (hrenovke, puranji zrezki...). Še huje je, če moraš kuhati za druge in to po možnosti nekaj takega, kar obožuješ in ravno tega ne smeš jesti.... Rožica, koko se kaj držiš? Bolj malo se oglašaš. Jutri imamo pa sladico!!! Lp, maychi

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

4. jan 2005 20:58

Oj! Eno popoldne me ni na forumu , pa imam skoraj za pol ure dela, ko prebiram pošto saj nas je, kar nekaj.Vidim , da se, kar dobro držite in da vam gre dieta odlično. No jaz sem danes malo grešila, ampak bo jutri bolje, saj so na vrsti testenine, ki jih imam najraje. Dipsi mislim , da me ti najbolj razumeš, kako težko je biti v takem poklicu in zraven stradati 1 do 2 uri že gre potem pa te že premami, no ampak, če hočemo biti na poletje, kot manekenke se bo treba ornk potruditi.Ravno danes sem dobila Neckermanov katalog, kakšne lepe cujnce, sam kaj k je vse smo za suhice, sej je res , da imajo tudi večje številke, ampak ne pride tako do izraza, čr si močnejši ( no bolje rečeno elegantno izpopolnjen ). Zanima me , tiste, ki mste že dlje časa na dieti po kolkih dneh začnejo kilogrami izginjat? Kdaj je tisti precep, ko kilaža stojo ? Vem , da je to odvisno od posameznika, vendar me zanimajo vaše izkušnje ? Lep pozdrav slamca8

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti