Vprašanje za jerneja

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

26. dec 2006 0:41

Upam, da ste lepo praznovali! Da ti zastavim vprasanje sem cakala vsaj da mine Bozicni dan. Sedaj pa k vprasanju: prej sem uporabljala brskalnik IE, ker pa sem zacela imeti probleme (ne z vaso stranjo) sem presaltala na Opero. Sedaj imam problem, da se moram vsakic na novo prijaviti (ceprav se nikoli ne odjavim) in pa ko grem nazaj na portal od kjerkoli sem (ne z back button) s klikom na Portal, se moram spet ponovno prijaviti. Upam, da mi je uspelo razloziti problem in da mi bos lahko pomagal. Jerneja USA PS Ugotovila sem, da ko kliknem portal me pelje na stran kakrsna je bila ob tistem casu, preden sem se prvic prijavila. Po tvojem navodilu sem poskusala za tudi brisati kolacke, pa se nic ne spremeni. Vse je malo cudno, Opera pa je res fejst! Sporočilo je spremenil(a) Jerneja USA dne 26. dec 2006 02:46:42

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

26. dec 2006 2:07

To da si prešaltala je gotovo plus. Opera je krasen brskalnik, celo recepte lahko brez vsakih težav tiskaš Očitno pa so se ti zaštrikali kolački. Odpri na Operi Tools->advanced->cookies in najdi kolečke iz kulinarika.net in www.kulinarika.net in jih izbriši. Potem se še enkrat prijavi in bo delalo. Mora, moj privzeti brskalnik je Opera 9.1. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

26. dec 2006 2:59

Hvala ti za hiter odgovor! Ali ti sploh kdaj spis? Sedaj sem tukaj z IE (kjar imam probleme s smeskoti, ce ne bi ti enega prilepila), ker imam z Opero se vedno probleme. Takoj ko vstopim v Kulinariko, je moj portal star kot takrat, ko sem se prvic prijavila, in sem neprijavljena. Jerneja USA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

26. dec 2006 3:07

Ne, jaz nikoli ne spim. Vedno budno spremljam to stran, če bi bilo kaj narobe Si izbrisala kolačke na Operi? In ko se prijaviš piše da je prijava uspešna? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

26. dec 2006 3:14

Izbrisla kolacke ampak Portal je bil vedno star (casovno) ni bilo zadnjih forumov. Ko je moz pocistil cache, in potem spet na novo vstopil v portal, je bil portal nov, ampak se vedno ni delalo. Lahko pa gres panckat, pa bom jaz ze do jutri pocakala, ce bos imel kaksno novo idejo. Kulinarika je pa res super, navkjub tem problemom!!!!!!!!!! Jerneja USA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

26. dec 2006 10:23

NBimam nove ideje, razen da je nekaj narobe s tvojo Opero ;-( Meni dela na isti Operi brez težav, Bojanu tudi, pa poznam še par ljudi, ki uporabljajo Opero. Res ne vem, kaj bi bio narobe. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

26. dec 2006 14:36

Vceraj sem potem se nekaj carala, danes pa je najprej zgledalo, da ne dela, sedajle je pa kar v redu. Najlepsa ti hvala za tvojo pomoc in upam da bo sedaj delovalo. Verjetno me je pa vceraj zezalo samo zato, da sem preverila sli si res dezuren na teh straneh. Se naprej zelim tebi in vsem domacim lepe praznike!!!! Jerneja USA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

26. dec 2006 14:44

Praznik je vsak dan, ko smo živi in zdravi, s streho nad glavo in s polnim želodčkom (a ne prepolnim) . Me veseli da ti dela. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

26. dec 2006 19:51

A to misliš tukaj na forumu desna ikona B, s katero v beležko daš sporočilo iz foruma? Kdaj pa to naredi? ko klikneš B ali potem ko klikneš shrani? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

28. dec 2006 14:14

To je pa zelo neverjetno, saj je ista stran, le podatki iz baze so drugi. Šel sem na temo angleščina in klik na B normalno mi odpre shrani v zabeležko okno. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti