Vprašanje za jerneja

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

30. maj 2006 12:47

Joj Jernej, se globoko opravičujem. Slepa kot kura. Do sedajle sploh nisem "porajtala" tiste ikonce. Sem pa res ena buča, pa nisem blond. Pa očitno rabim očala z močnejšo dioptrijo. Julija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. maj 2006 18:32

jernej je napisal/a:
Julya: Ne da se, ali potrebujete to možnost? Do zdaj nisem mislil, da bi kdo tiskal beležke... Loni, rozanec: Včeraj je delala Kulinarika preko rezervne povezave ker sem izvajal test. Vsega skupaj je bila nedosegljiva 2 x 8 minut. A vsi ste hoteli ravno takrat gor?! Tista "tretja slika" pa je moja domača stran.... [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Ja jaz grem tolikokrat na dan gor (trenutno imam čas ), da pogruntam vsako napakico. Saj vseeno, samo da še isti dan dela vse normalno. Drugač bi bla to prehuda kulinarična abstinenca Lep dan vam želim

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. jun 2006 18:25

Želim pogledati neko temo na forumu, za katero se ne spomnem imena. Tale tema ni izmed zadnjih dvajsetih sporočil. Primer: želim pogledati petindvajseto. Grem na vsa, in kliknem na srtran št. 2, javi mi to: Vsi forumi...... Microsoft ubscript runetime error 800 a 000d" Type mismatch:(string:""")" /forum/ vse.asp.line 354 Upam, da sem prav prepisala. Jernej ,mi lahko ti pomagaš? Hvala za odgovor in lep pozdrav. Anamarija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

29. jun 2006 18:38

To sem pa zjutraj pokvaril nekaj ko sem naredil, da odpre neprebrane na 2 strani (ni delalo prej). Zdaj pa vsi niso delali. No zdaj pa oboje dela. Hvala za opozorilo, pa res takoj najdete ;-) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 934

28. jul 2006 11:07

Jernej mene pa zanima zakaj pri iskanju foruma (naprimer beseda rak) odpre forum z naslovom konvekcijsa pečica:parni kuhalnik, ki z besedo rak nima nobene zveze. Hala za odgovor in brez zamere zinka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

28. jul 2006 13:06

Saj pomodri del besede, ki ga najde. V prvem sporočilu je beseda multipRAKtik. Notri je beseda rak. Ampak po forumu slabo išče. V delu je nov iskalnk po forumu ki bo iskal po avtorjih, samo po temi, po prvem sporočilu in tudi po celotni temi. Skratka, nekaj mnogo boljšega, kot je sedaj Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 934

28. jul 2006 14:33

Hvala za odgovor, sem mislila da išče po besedi v naslovu foruma. Še enkrat hvala in lep pozdrav. zinka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

28. jul 2006 15:05

Ne, išče po besedah v naslovu in celotnem prvem sporočilu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

21. sep 2006 6:52

Ne morem poslati recepta Prav danes, ki mi je šlo kot po maslu.. Jernej, kaj se ne bi morda dalo pri pošiljanju recepta, zraven opcije odpošlji,vnesti opcijo shrani, tako da ne bi bilo treba ponovno napisati recepta. Če ne gre, bi shrnanjenega recepta preklicala, in ga poslala še enkrat. Jernej, tole je samo vprašanje, dvomim, da bo to izvedljivo. lp Anamarija

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

29. sep 2006 6:48

Jernej, kako se naredi "okrajšana" povezava na določeno spletno stran, da se tema ne raztegne tako, kot npr. tule http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7744 Vem, da se nekaj napiše med oglate oklepaje, pa zdaj še teh ne najdem na tipkovnici. Aja, med oglatimi oklepaji je običajno napisano "tukaj". jankica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti