Sivi lasje...zakaj pa ne?

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

28. maj 2014 15:20

Franciska, bravo pametno mnenje,barva las nima nobenega pomena,vse je v glavi.

mopsika

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. maj 2014 16:54

mopsika je napisal/a:

Franciska, bravo pametno mnenje,barva las nima nobenega pomena,vse je v glavi.



mopsika

Saj obleka julija in avgusta tudi nima nobenega pomena, pa nihče ne dirja nag naokrog.

lp

cervus

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. maj 2014 18:39

elaphus je napisal/a:

mopsika je napisal/a:

Franciska, bravo pametno mnenje,barva las nima nobenega pomena,vse je v glavi.



mopsika

Saj obleka julija in avgusta tudi nima nobenega pomena, pa nihče ne dirja nag naokrog.

lp



cervus

A bejž... jaz pa ja, jaz pa ja... in tudi s tegale kulinaričnega foruma, jih z menoj bezlja kar veliko sive glavce očitno več vedo, ko se pogledam v ogledalo, sem sama sebi vedno bolj všeč , me veseli, da se moji prijatelji pridružujejo

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

28. maj 2014 18:48

Elaphus  , pa če sem iskren je tud boljš videt nagico kot sivolasko 

hedonist

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. maj 2014 18:56

Zdaj si pa zamisli, da vidiš nago sivolasko....

lp

cervus

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. maj 2014 19:32

hedonist, nič ne bom v bran sebi rekla, ker mi tega resnično ni treba, sem pomirjena s seboj, tebe sem pa že dolgo nazaj za kapco prosila, samo barve nisva dorekla bo enkrat na vrsto spet prišla ta tema, do takrat pa upajva, da se bova v svojih srcih pomirila, življenje je, kakršno koli pač je, jaz sprejmem vse, kar mi ponudi upanje, nekoč boš bolj razumel, ko bodo morda tvoji črnolasi otroci izgubili lase, ko bodo njihove glavice gologlave, potem počasi spet puhek zraste, kape in rute so pozabljene, tako zelo se veselimo las, koruzno šekastih in štrenastih, rdečelasih...sam da so, lasje, ki ponovno zrastejo, pomenijo novo življenje in naši družini, to veliko pomeni... nekoč, morda, boš tudi ti, razumel to moje spotročilo...do takrat pa se smej živlenju in uživaj

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

28. maj 2014 19:33

franciska je napisal/a:

Preblisk sem dobila, ko je prijateljica zboplela za rakom in je bila brez las . Spoznala sem ,da sivi lasje niso problem, ampak bolezen. Če premagaš bolezen, boš tudi sivino las.


franciska

 

Sivi lasje so problem, če/ko naredijo problem z njimi. Meni se zdi tale zapis ubitačno bedast. Imam nekaj prijateljic in še več znank/sosed, ki so zbolele, izgubile lase in ko so jim spet zrastli, so šle nazaj na barvanje. O tem, da so nosile make-up tudi med zdravljenjem, mi ni treba preveč pisat, a ne? 

Vanja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. maj 2014 20:03

Vanja, bedasto se ti bo vse skupaj lahko zdelo, ko zboliš, dokler sama nisi na tem, ni variante, da o tem lahko govoriš... skuliraj se, to kar pišeš, ni na tvojem zelnjiku zrastlo, če pa so vse tvoje znanke šle nazaj na barvanje, ti pa res ni treba več kaj napisaat

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

28. maj 2014 20:21

babka1951 je napisal/a:

Vanja, bedasto se ti bo vse skupaj lahko zdelo, ko zboliš, dokler sama nisi na tem, ni variante, da o tem lahko govoriš... skuliraj se, to kar pišeš, ni na tvojem zelnjiku zrastlo, če pa so vse tvoje znanke šle nazaj na barvanje, ti pa res ni treba več kaj napisaat



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

 

čisto nič ne razumem, kaj hočeš s tem povedat. 

Smo bili pri naši hiši że tudi bolani, na srečo ne tako zelo hudo, ampak je bilo počutje, ko si vsaj nekoliko urejen, psihično boljše. Če se bolje počutiš v glavi, hitreje okrevaš.

 

Malo mimo, a si mogoče kdaj razmišljala, kaj pomeni izrek pri tvojem podpisu?



Vanja



Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 28. 2014 20:31

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. maj 2014 20:41

Vanja, me veseli, da nisem samo jaz tako butasta, da ne znam brati med vrsticami ...

 

O tem mojem izreku, pa točno vem, o čem govori...

mi je pa v veliko veselje, da se kdo vpraša, kaj sem želela povedati...jaz vem, drugim pa dopustim možnost ugibanja, misli si, kar hočeš, meni se sladko... , brez zamere

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti