Sivi lasje...zakaj pa ne?

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. jun 2014 17:38

lucka52 je napisal/a:

 

Kot sem že enkrat prej napisala: sprememba je očitna, popolnoma drugačna frizura, nova  moderna očala, bolj intenziven make-up in če potegnem črto.... taka sem si  dosti bolj všeč.

 

lp Lučka

In to je najbolj pomembno, da si si všeč in si zadovoljna! 

Mojca

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

6. jun 2014 9:41

Predlagam srečanje nas, sivolask, bi znalo biti zanimivo))).

 

Dolores

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

8. jun 2014 15:42

Dolores, res bi bilo zanimivo. Organizirajte,  če  bo srečanje  na Primorskem, pridem zagotovo. Kam dlje žal ne morem.

Še ena velika prednost zelo kratkih( in ker jih ni treba barvati, naravnih, sivih ali ne ) las: v desetih minutah so oprani in suhi. Kaj si človek lahko želi več v teh vročih dneh...da ne govorim o dopustu v hribih ali morju, pa savni..... In če tudi ne ubogajo in gredo po svoje, ker so zelo kratki, ne moti, je prej prednost ; delujejo sveže in mladostno.

Upam si torej trditi, da POSTARA napačna barva in  napačna frizura, ne pa sivi lasje!

Je pa res, da  ker so lasje  kratki, pride bolj do izraza obraz in je zato pozornost, ki smo jo prej namenili lasem, usmerjena samo  na obraz.  Zato je treba z diskretnim make-upom poudariti oči in/ ali usta. Vsaj jaz to prakticiram.  Včasih so dovolj že  nove drugačne špegle  ali pa nenavadni  uhani.

Pa nasmeh in  dobra volja zelo pomladi...sitnobe, dolgočasni, jezni in vsevedni ljudje so verjetno zato" stari"  že pri tridesetih.

lp Lučka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. jun 2014 16:35

lucka52 je napisal/a:

 

Pa nasmeh in  dobra volja zelo pomladi...sitnobe, dolgočasni, jezni in vsevedni ljudje so verjetno zato" stari"  že pri tridesetih.



lp Lučka

Matr, še dobr, da je sploh še kaj mladih na svet!

lp

cervus

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

8. jun 2014 16:42

Meni se zdi, da sivolaske same delajo čisto preveč cirkusa iz sivolask in o tem, kaj si mi mislimo o njih. Ker mi si resnično nič ne mislimo o vaših sivih laseh, dokrer ve same ne pridete z debato na dan.

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 08. 2014 16:43

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

9. jun 2014 11:54

Druženje ne gre šteti za kakršenkoli cirkus, ali pač?

Dolores

kozamurnik

sporočila: 2311

9. jun 2014 14:09

Kašen cirkus neki, le na isto stvar gledamo iz različnih zornih  kotov, to je vse.

Meni je tema všeč in iz domačih izkušenj vem, da  ena  čisto navadna škatla barve za lase potegne za sabo marsikaj in lahko celo postane  predmet nerazumevanja, da ne rečem  psihičnega nasilja. Pri nas je moja sestra zganjala cirkus v tapravem pomenu besede vse  dokler ji mami ni povedala kar ji gre! 

Ženske, kar najdite se in  !

 

 

 

 

 

murnik

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

10. jun 2014 12:18

Torej predlagam srečanje, recimo pri Jurmanu in . Prijave?

Dolores

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

12. jun 2014 9:45

Dolores, glede na to, da je lučka52, to temo odprla in napisala, da bi do Primorske strani lahko prišla, spoštujmo to.

Tudi meni bi bil Jurman najbližji , ampak sredi poletja, bi si čas bolj težko vzela, na jesen, ni problema, takrat bom že prava sivolaska, danes sem pa še bolj, kot kravica " Liska "

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

12. jun 2014 11:14

Saj voda pa tudi ne gori))).

Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti