Sivi lasje...zakaj pa ne?

krpa  

član od: 2.11.2011

sporočila: 26

28. maj 2014 21:30

babka1951 je napisal/a:

 


"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

 

Ja to drži kot pribito. Saj pravijo "pot v pekel je tlakovana z lepimi nameni". Pekel nas ne sme skrbet, uživajmo na poti

krpa

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. maj 2014 22:40

[citat=--Vanja_v_ZDA--]

 

Smo bili pri naši hiši że tudi bolani, na srečo ne tako zelo hudo, ampak je bilo počutje, ko si vsaj nekoliko urejen, psihično boljše. Če se bolje počutiš v glavi, hitreje okrevaš.

 



Vanja

 

Namigovanje, da je nepobarvanost neposredno povezana z neurejenostjo, je meni popolnoma neprimerno.

 

JJ

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

28. maj 2014 23:02

JanisJoplin je napisal/a:

 

 

Namigovanje, da je nepobarvanost neposredno povezana z neurejenostjo, je meni popolnoma neprimerno.

 



JJ

 

Niti enkrat samkrat nisem nikjer napisala, da kakorkoli namigujem, da so sivi lasje neurejeni. Ker besede tako hitro obrnete, vsakokrat napiešm, da so meni sivi čisto OK. Jaz nimam niti najmanjšega problema s sivimi glavami. :)

 

Čisto banalna: Naslednjič, ko boš imela kako gripo ali prehlad, se stuširaj in preobleči v svežo pižamo. Počutje se, vsaj mi doma tako opažamo, vsaj za nekaj časa zboljša. 

 

Vanja

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2351

29. maj 2014 4:11

Ko sem bila v najstniških letih, bi si tako rada pobarvala lase. Takrat sem razmišljala, da bi se pobarvala na karkoli, malo za spremembo, pa mogoče mi druga barva bolj paše, pa znanci me ne bodo takoj spoznali, zabavno bo! V tistih časih bi me takoj razglasili za pokvarjeno punco, doma bi bil cel kraval. Da je barvanje drago, mi niprišlo na misel.

Pa sem si rekla: ko mi bodo začeli lasje siveti, si jih bom pobarvala. V vse mogoče barve, takrat bom imela izgovor. In sem pričakala sivenje las in pričela z barvanjem. Najprej na temnejšo barvo - groza, še bolj me je postaralo, nato na svetlejšo - se mi je zdelo, da se mi koža na glavi kar skozi vidi, o rdeči varianti ne bi izgubljala besed, takrat nihče ni opazil, da sem se zredila, le v lase so gledali. 

S poskusi sem našla barvo, ki je po mojem trenutnem okusu. In strinjam se s tistimi, ki se bolje počutijo, če jih iz ogledala pogleda ena lepo "zrihtana" oseba. 

Katrca11

kozamurnik

sporočila: 2311

29. maj 2014 5:58

Imam vprasanje. Tisti , ki kar naprej in vsepovsod odgovarjate, kje najdete cas?

Glede na to da ste vedno spedenane ve in vasa stanovanja, mozje ali partnerji zasipani s pozornostmi...pa na vzgojo otrok se spoznate. Pa najdete cas za film on tv. Pa knjige pozirate dobesedno, pa  celo v sluzbi ste  tudi tam vse blesti in je vse poslihtano? Kajpada.

Ce bi imela jaz tako polno in zadovoljeno zivljenje, ne bi imela toliko casa za brskanje po forumih. Moj bi mi ne pustil dihati.

Oddahnite si no kdaj pa kdaj , ne vtikajte se vsepovsod in ne iscite vselej zadnje besede.

 

Saj ne recem da ne veste veliko in ste dostikrat prav zanimive. Ampak vse ima svoje meje in kar je prevec je prevec. Nekatere ocitno utruja.



murnik

Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 29. 2014 06:02

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

29. maj 2014 6:56

Kozamurnik, ti pa res nič ne razumeš . Če obstaja superman, potem obstajajo tudi superwomen  .  Rezultat tele debate: še sama bom poskusila, kako izgledam brez barve na laseh.



Cila

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

29. maj 2014 7:19

kozamurnik je napisal/a:

Imam vprasanje. Tisti , ki kar naprej in vsepovsod odgovarjate, kje najdete cas?

Glede na to da ste vedno spedenane ve in vasa stanovanja, mozje ali partnerji zasipani s pozornostmi...pa na vzgojo otrok se spoznate. Pa najdete cas za film on tv. Pa knjige pozirate dobesedno, pa  celo v sluzbi ste  tudi tam vse blesti in je vse poslihtano? Kajpada.

Ce bi imela jaz tako polno in zadovoljeno zivljenje, ne bi imela toliko casa za brskanje po forumih. Moj bi mi ne pustil dihati.

Oddahnite si no kdaj pa kdaj , ne vtikajte se vsepovsod in ne iscite vselej zadnje besede.

 

Saj ne recem da ne veste veliko in ste dostikrat prav zanimive. Ampak vse ima svoje meje in kar je prevec je prevec. Nekatere ocitno utruja.



murnik



Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 29. 2014 06:02

Sama sebe ne najdeš v tem zapisu s svojimi nestrpnimi in domoljubnimi zapisi pri pisanju pripomb o prelepi slovenščini? By the way, kakšna strešica na treh črkah, ki jih imamo z njimi, ne bi škodila.

Commis débarrasseur

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

29. maj 2014 8:21

Madonca, jaz sem celo noč bila tu prisotna

Me je pred eksplozijo besed obvaroval nekdo od zgoraj, so me brisali, brisali, brisali.... pol mi je pa on elektriko izklopil... kaj naj rečem ??? hvaležna sem mu... je treba včasih razgaljene strasti pomiriti, pa naj imajo strešice, ali pa ne, vesel, nasmejan in srečen dan vsem, ki boste tole prebrali želim 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

kozamurnik

sporočila: 2311

29. maj 2014 9:20

Babka1951, moj komentar ni bil namenjen tebi.

Zzak 1977, vem da me ne prenasas. Jaz tebe tudi ne. Oba bova prezivela.

murnik

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

29. maj 2014 10:44

Uh,še več sivih las bo, če boste tako nadaljevali, pa jih kar pobarvajte, da bo počutje in videz O.K.Saj je dejansko zanimivo prebiranje vaših komentarjev, kam pa pridemo, če bi vsi enako razmišljali.



zaja

Sporočilo je spremenil(a) zaja dne 29. 2014 11:12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti