Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

22. okt 2013 19:04

Danes se bom verjetno razpočila od ponosa,najboljše,da grem čim prej spat.Prvič v življenju pretekla  svoj 1.kilometer in kar je še važnejše in lepše,izvedela sem da sta na poti 4 in 5 vnuk

Preveč za moja leta.

Joj kolk sm jest vesela

jesen

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2351

22. okt 2013 19:36

Jesen, tako prikupno si napisala, da sem še jaz dobre volje!  Bravo zate in za tvoje, vso srečo, da boš še večkrat takole pujske spodaj prilepila za podpis!

Katrca11

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

22. okt 2013 20:30

Všeč mi je, ker v tej temi vedno preberem toliko pozitivnih sporočil, čeprav vem, da nam ni vedno z rož'cami postlano.

Všeč mi je, ker sem danes spet videla, koliko ljudi je pripravljenih pomagati drugim v stiski

Všeč mi je, ker sem bila na zelo lepem sprehodu.

Všeč mi je, da grem zdaj zadovoljna v posteljo

Vsem vam, ki pišete v to temo, pa pošiljam

 

JJ

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

22. okt 2013 22:34

Všeč so mi vsa vaša sporočila, vaše veselje, dobra volja, čudovita narava, prebujajoča se življenja...

Všeč mi je, ker se je moj oče danes vrnil iz bolnišnice, presrečen    v domačem okolju, čeprav njegovo zdravje

ni čisto OK. V stressss pa me spravlja jutrišnji obisk tržne inšpekcije v moji popoldanski službi, ki  mi je danes napovedala   obisk ob 8.00 uri . Čeprav sem prepričana, da delam vse po predpisih  in oh in sploh me takšne zadeva spravljajo v , slabo voljo, , cel popoldne sem preživela v apartmajih, pregledovala posodo, kozarce, obešalnike...,  ves čas premlevam to in ono, kaj bo spraševala, kaj bo gledala, v kaj se bo zapičila, kje me bo našla... Dobro vem, da je to njihovo delo, da šefi zahtevajo čim boljše rezultate, proračun je treba polniti, tudi sama sem v podobni službi, pa me kljub temu muči .
Dopovedujem si, da bo vse OK, da bo čim prej končano in bom že ob 9. uri v službi.

lep večer vsem

sonce51

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

23. okt 2013 0:09

Sonce 51,  kljub stresu ob napovedanem obisku inšpektorice, upam, da že sladko spiš. Sicer pa, čez devet ur bo že vse za tabo.  . 

Sama sem preživela že številne obiske inšpektorjev in čeprav so bili strah in trepet v naši občini, moram reči, da so mi pravzaprav vsi ostali v lepem spominu. Navsezadnje so tudi oni samo ljudje.

Kazni sicer nisem nikoli pokasirala, opomini o nepravilnostih, ki jih je bilo potrebno odpraviti, pa so v zapisnikih seveda bili.  . 

Se pa pri nas inšpektorji niso najavljali...so samo potrkali  .

Pa lep pozdrav v Moravske toplice.

 

Johanna

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

23. okt 2013 8:13

Čakam, čakam, .... upam, da bo vsak čas pri vratih. Drugače pa tudi pri nas se do sedaj niso napovedali, sedaj pa menda kontrolirajo ocenjevalne oz. kategorizacijske liste, pri tem pa moram biti prisotna (ali pa imajo kaj drugega za bregom, kdo ve ).
Drugače pa pri nas je zelo toplo, sončno jutro, tople sapice vetra pa se igrajo z jesenskim listjem, popoldne bo že vse za mano in se bom jaz igrala z listem, ki mi je pokrilo celo teraso.

lep dan vsem

sonce51

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. okt 2013 8:27

DA VEDNO PREBEREM TAKŠNEEEEEEEEE POZITIVNE POSTE in da vidim kako se spoštujemo in PODPIRAMO, pa najsi bomo imeli ŠE TAKŠNE PROBLEME!! Res ste super in vas imam neizmerno raaaad V kolikor pač govorimo o virtualni ljubezni. Prav vsi ste na svoj način SUPER!!

Veseli me, da imam danes vpis v bazo podatkov pri podjetju HTS kjer NUJNO NUJNO iščejo sezonsko pomoč v meni TAKO ŽELJENI in VŠEČNI branži---> HOTEL/TURIZEM. Sedaj, bolj kod kadarkoli, potrebujejo pridne roke, jaz pa že 2 leti želim v Avstrijo in delat v hotelu. Hjoooo, komaj čakam. Velike možnosti.

Veseli me, FULL FULL da vedno bolje kuham in da se vidijo SADOVI; vaja dela mojstra.
Včeraj prvič v MOJEM ŽIVLJENJU SAM PRIPRAVIL AHMOT in sem tako tako ponosen, da danesp onovim vajo. Pa tudi izmislil sem si v glavi da bi naredil žličnike z mešanico koruznega in pšeničnega zdroba. Joj sem bil vesel ko mi je uspelo. Wiiii, happy happy!!

Vesel sem pozitivizma, kofetkanja, čvekanja in veselih obrazov zaradi vremena in sončeka, a sam sem vseeno malo žalosten saj to le ni normalno stanje...

CMOK VSEM!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

23. okt 2013 19:35

Superrr vse se je končalo OK, samo en opominček sem dobila, ker nisem imela na ceniku napisanega enega malega detajlčka, drugače pa sem imela vse naključno izbrane artikle, kot zahteva evidenčni oz. klasifikacijski list. Cenik sem še v času njene prisotnosti popravljenega natisnila in odšibala v službo. Sem bila kar utrujena, slabo prespana noč, skrbi, služba .... popoldne sem pa še očeta peljala na en prgled. Njemu želim samo , pa ne vem kako bo....

In sedaj sem našla čas, da vam sporočim to mojo , to mi je všeč.

Lep večer vse

sonce51

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

23. okt 2013 20:21

Oj, sonce sem vesela zate!!!

Pa tudi zate jesen, kakšne lepe novice, res!

Vesela sem tele pozitivne teme, 

všeč mi je, da sem do konca pospravila moj vrt, naj malo počiva, jaz pa tudi,

všeč mi je, da sem prejšnji teden pospravila rože, naredila in posadila jesensko dekoracijo, pomila šipe, pospravila...

no saj ne da zdaj nimam kaj počet, ampak nekaj je pa le opravljeno, bodite v --prelepem jesenskem listju!!!

tabu

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

27. okt 2013 8:35

všeč mi je, da danes v Ljubljani ne dežuje in bomo izpred domače hiše lahko spodbujali vse maratonce

babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


O POKROVITELJU »
O NAGRADAH »
POGOJI SODELOVANJA »

Nagradna igra

Rezultati prejšnje igre:
Vsi odgovori na nagradno igro so bili pravilni.

Računalnik je izžrebal naslednje nagrajence:
1 nagrada: Danica Panzi (2370 Ravne na Koroskem)
2 nagrada: Maja Bromde (8274 Leskovec pri Krškem)
3 nagrada: LJILJANA MASELJ (1000 LJUBLJANA)

O NAGRADAH »

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti