Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

30. okt 2012 14:22

Katerega smo danes???

rrr

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

30. okt 2012 14:45

kara je napisal/a:

Anibas, Andrej  dela z bratom v nekakšni fast food okrepčevalnici ( zato tudi takšno znanje o jajčkih), Rok pa ima catering...kolikor se spomnim iz predstavitev.



kara

ja pa res,z bratom sta odprla lokal s hitro prehrano

anibas

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

1. nov 2012 12:24

Tamalaursa tudi mene so vabili v ta šov , ker je moj mož poznan gostinec in so me želeli na vstopnih intervjujih, pa sem zavrnila. Nikakor si nisem predstavljala da bom nekaj tednov (odvisno kdaj bi izpadla) stran od otrok, družine, službe,.... za moje pojme precej noro! Seveda pa po vseh informacijah ki sem jih dobila dejansko izbirajo zelo nasprotujoče si karakterje, seveda da se sploh kaj dogaja in počasi bo tudi počilo. ....pa še čudne iskrice se krešejo.Ko imam čas pogledam šov, če gledava skupaj z možem pa sploh uživam, ker kot gostinec vidi marsikaj.

Pa še malo sem bila "tišasta" in sem nam rezervirala mizo v tej gostilni (kljub začetni neuspešnosti), tako da sprobamo in javim kako je v resnici

ANJA

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. nov 2012 12:46

Ma saj itak ne bi bilo zanimivo, če ne bi bili nasprotni karakterji in kakšnih iskric. Moramo vsi priznati, da bi bilo dolgočasno, če bi se vsi super razumeli ipd. Si pa tudi jaz nisem znala predstavljati, da bi bila nekaj časa stran od moje družine in vsega. Pa tudi nikoli nisem imela kakšne želje, da bi imela svojo gostilno. 

 

Pa prosim, javi kako je v resnici :). 

Kulinaričarka  

član od: 4.10.2012

sporočila: 29

1. nov 2012 13:49

Pozdravljeni!
Če ima kdo zakupljen voyo paket, bi nam ostalim lahko prosim zaupal recepte za jedi z gostilne.

 

Hvala in LP

Kulinaričarka

Tomorrow  

član od: 25.9.2011

sporočila: 53

1. nov 2012 17:40

Bine ves čas uporablja besedo "amis buš", menda se napiše AMUS BUCHE in me zanima kaj to sploh pomeni. 

Hvala

 

Tomorrow

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

1. nov 2012 17:48

Prosti prevod: Prijatelj v grmovju.

F r i n a

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

1. nov 2012 17:57

Tomorrow je napisal/a:

Bine ves čas uporablja besedo "amis buš", menda se napiše AMUS BUCHE in me zanima kaj to sploh pomeni. 

Hvala

Tomorrow

 

Amuse-bouche ("mouth amuzer" ) je predjed, ki pa se razlikuje od običajnih predjedi po tem, da je količinsko zelo skromna (za grižljaj ali dva), izbere pa jo "chef" in je brezplačno postrežena celemu omizju.

Blanchy

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

1. nov 2012 17:58

Frina, tudi tvoj prevod mi je všeč 

Blanchy

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

1. nov 2012 17:59

Tomorrow je napisal/a:

Bine ves čas uporablja besedo "amis buš", menda se napiše AMUS BUCHE in me zanima kaj to sploh pomeni. 

Hvala

 



Tomorrow

To isto besedno zvezo vpišeš v Google, klikneš tole; "Ste morda mislili: AMUS BOUCHE" in vse informacije se čarobno naslikajo na monitor ob kliku prve povezave. Weird!

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti