Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

24. nov 2013 14:06

BABI 2+2 je napisal/a:

Vanja, bo res tako, ker pravi kuharji vedno poudarjajo, da mora meso vedno počivati vsaj pol toliko, kot se je peklo (Ramsey, Bine...).

Me pa zanima, kako je s to česnovo juho. A prekadijo na pol kuhane in potem prerezane glavice? Potem pa vsebino stisnejo v pire in potem iz tega kuhajo?

Jaz imam zimski česen, ki ima tisto trdo in debelo steblo v sredini in najbrž ni šase, da ga prerežem poprek. Tole prekajevanje pa najbrž naredi en poseben okus, ki ga drugače ne moreš nikakor doseči.



BABI 2+2

 

Babi pomagaj si na tej strani :

http://www.blog.uporabnastran.si/2013/10/23/juha-z-zara-pecena

anibas

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

24. nov 2013 14:11

Če koga zanima: V današnjem Nedelu Uroš Mencinger ocenjuje Gostilno pri šefu.

pirnica

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

24. nov 2013 18:07

Hvala, ja stric Google ve veliko....

BABI 2+2

doberkuhar  

član od: 11.1.2012

sporočila: 6

27. nov 2013 9:07

Ta Bine volčič,izgleda tudi rad kaj kopira,saj je koncept isti kot pri res odličnem master cheef-u Gordon Ramsey in podobni svetovno znanimi kuharji,z mishelinovimi zvezdicami ,smo ne rata mu prav tko...ga sploh ne gledam,zelo dolgočasno v primerjavi z Ramseyem!!!

doberkuhar

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

27. nov 2013 10:02

Tudi lagat je treba znat, a ne...da se že v naslednjem stavku ne zapleteš? Ne gledaš oddaje, pa veš, da je dolgočasna, ne gledaš, pa veš, da so jedi kopirane, ne gledaš, pa veš, kakšen je koncept oddaje...

Ognjič

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

1. dec 2013 7:34

Ognjič je napisal/a:

Tudi lagat je treba znat, a ne...da se že v naslednjem stavku ne zapleteš? Ne gledaš oddaje, pa veš, da je dolgočasna, ne gledaš, pa veš, da so jedi kopirane, ne gledaš, pa veš, kakšen je koncept oddaje...



Ognjič

 

Bravo Ognjič, se podpišem pod tvoje z VELIKIMI ČRKAMI!

Veronika

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

1. dec 2013 16:57

Eh, pustimo dobrega kuharja, verjetno je mislil, da gostilne ne gleda več, ker mu ni več všeč.

 

Jaz se sploh ne prepoznam, včasih sploh nisem mogla gledat raznih takih šovov, zdaj ob gostilni sem pa čisto noter padla, še Voyo sem si naročila, da dostikrat še tam pokukam, ker imam trenutno sedeče ročno delo v dnevni sobi in mi TV non-stop laufa.

 

Strinjam pa se s tem, da so tiste Ramseyeve oddaje o iskanju najboljšega kuharja mnogo boljše in sem si vse, kar je bilo mogoče gledati na raznih kanalih s slovenskimi podnapisi, tudi ogledala. Je pa tam zagotovo tudi mnogo več keša v igri.

 

 

BABI 2+2

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

5. dec 2013 14:19

Danes sem za kosilo naredila Šefovo omako.Presenetljivo dobra,z zelo izrazitimi okusi..sladko-pikantno, da čustiš okus lepo v ustih,zelenjava in jabolko lepo anrezano na kocke...nekako wauuu efekt.Zraven sem jaz namesto zrezka naredila male mesne kroglice,ki se lepo kombinirajo z omako.Definitivno bo še na krožniku.Bravo Šef...

 

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti