Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

20. okt 2013 19:53

Ne razumem kako lahko toliko nakladate okoli Tilna, skrajno nizkotno obnašanje Aljaža pa niti ne omenjate. To kar je naredil on je zame res skrajno podlo. Tilen je pač užaljen, ker neprestano umiva posodo, dejansko  zna veliko več in je tudi pripravljen delati. Seveda s svojimi posmehljivimi komentarji res ne more biti priljubljen, vendar se je včeraj izkazal in rešil rdečo ekipo popolnega fiaska, kar je vsekakor rezultat napačne Lidijine odločitve o razporeditvi ljudi v kuhinji.

vikica

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. okt 2013 20:01

Tudi meni je Tilen zelo simpatičen in delaven. Ni čudnega, da je bil malo zamorjen, če je pa dejansko sposoben veliko več. In ja rešil je Lidijino rit.

tamalaursa

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

20. okt 2013 20:03

vikica, Tilnovi komentarji niso posmehljivi ampak  zelo žaljivi. Kar je naredil Aljaž ni vredno odgovornega človeka,  Tilen je pa katastrofa - izgubi živce in se ne zmore kontrolirati, potem se pa opravičuje. Znerviral je kompletno ekipo. Zakaj pa misliš, da so ga nominirali?

Ava

Sporočilo je spremenil(a) AVA dne 20.okt 2013 20:05

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

20. okt 2013 20:16

Jaz ga pa razumem-najprej ga vtaknejo v pomivalnico, potem, ko je za delat, pa je bil dober za držat celo kuhinjo pokonci. Vodja rdeče skupine (Irena?) ima za sabo Žiga, ki ne prenese Primorcev.  Ne vem, mogoče ker sem sama Primorka, so mi ti Žigotovi komentarji čez celo oddajo čez Primorce (Tomaž, Tilen, ki so mu jasno trn v peti), zdijo popolnoma neprimerni. Irena je nesposobna vodja skupine, kar je lepo pokazala, ko je bil Tilen iz pomivalnice premeščen v kuhinjo, ni preusmerila nikogar v pomivalnico. In je Martina bila sama za celo gostilno! Je pa res, da kar pokažejo na POPTv je zrežirano in ne odseva realnega dogajanja v hiši. 

emalisej

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

20. okt 2013 20:21

Ups, Lidija je vodja. In še 1x dokazano nesposobna, ker niti ne ve recepta za jed. Važno, da so za to krivi ta črni.

emalisej

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

20. okt 2013 20:35

Gledala sem "v živo" (ali je to manipulacija POP tv, ne vem), Tilen je kričal v kuhinji, drugi so ga mirili, mu razlagali, da  gostje vidijo in slišijo, kaj se v kuhinji dogaja, on pa samo "boli me k...c za vse". Če bi bila jaz šef  gostilne, bi ga nagnala tisti trenutek. Da ne omenjam na kakšen nivo se je spustil potem v hiši. Žiga ni moj tip, je pa inteligenten in, kakor je rekla že Savina, pravokator. S takimi pa je treba znati - niso mu dorasli.

Ava

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. okt 2013 20:36

Jaz tudi mislim, da bi morala nositi levji delež krivde Lidija. Ker je totalno zabolokirala in se ni niti malo izkazala kot vodja. Tilen tudi ni "zlat" ampak se mi tale izpad zdi normalen ker dejansko mu včeraj ni nihče ni rekel niti H od hvala za pomoč. Se pa tudi strinjam, da bi lahko malce bolj izbiral besede, ker izjave Lidiji ala "Smrklja utihni" mi pa niso všeč. 

tamalaursa

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

20. okt 2013 21:20

vikica je napisal/a:

Ne razumem kako lahko toliko nakladate okoli Tilna, skrajno nizkotno obnašanje Aljaža pa niti ne omenjate. To kar je naredil on je zame res skrajno podlo. Tilen je pač užaljen, ker neprestano umiva posodo, dejansko  zna veliko več in je tudi pripravljen delati. Seveda s svojimi posmehljivimi komentarji res ne more biti priljubljen, vendar se je včeraj izkazal in rešil rdečo ekipo popolnega fiaska, kar je vsekakor rezultat napačne Lidijine odločitve o razporeditvi ljudi v kuhinji.



vikica

 

anibas

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

20. okt 2013 21:53

Kdor čaka dočaka..v ta glavni jedi nastopi sam kralj živali...in to ne sam,pač pa ima družico z seboj.. in . Ideja da se glavno jed loči na rozo in čeleste(svetlo modra) za ta prave dame in taprave dedce je briljantna.

In priprava..za njega dolga,flam vakumsko kuhan20ur na 72...nato popekel,wauuu..spet nekaj novega zvedla..čeprav nisem tapravi dedec,bi hotela to probat,pa naj bo za njega gor ali dol...za pravo damo pa ribica v mreni...in en mali kozarček zarven postrežen,jager za njega,kaj je zanjo sem pozabila...perfektno.

Sedaj pa resno..ima že kdo izkušnje z tako pripravo mesa?20 urno vakumsko kuhanje?..v čem je poanta tega?

To me res zanima,pa saj ne da bi to delala,ker časovno ne znese..toda me zanima razlika.

Glede kreganja pa spet..šov je šov...osebno pa navijam da gre domov oseba ,ki nesramno govori čez nas primorce (kdor spremlja to ve)..skoraj bi rekla ,da že sovražni govor..čeprav sam si skoraj po moje ni nič kriv,prej vzgoja od svojih staršev,ki so ga v tem vzgojili.

Ežoj..Martina pa se super drži...fejst punca..tako rada jo poslušam,kaj ne razumem,kaj češ,po naši vasi se malo drugače govori,kot po njeni...

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti