Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

11. dec 2012 10:02

Verjamem, da se bosta ob začetni pomoči šefa Bineta čisto lepo znašla. Ker sta oba mlada, polna energije, pridna... In tudi ponudbo bodo na željo gostov in po sprotnem spremljanju odziva lahko prilagajali. Jima iskreno privoščim, da uspeta.

zeta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

11. dec 2012 10:34

marcelll je napisal/a:

FRINA ne žali mi Angelce !!!

Jaz kmetov nikoli ne žalim, so moji prijatelji, kupujem samo pri njih v marketih nikoli !!!

Kupujem samo ekološko hrano, če veste kaj je to.

TO so stari pregovori ki bodo še dolgo ostali med nami:

zarukan kot kmet,

neumen kmet ima debel krompir,

ne bodi tak kmet....

ali pa drugi poklici:

usran kot rraufenkirar (kakšen pa je kot usran-umazan)...

Ob to, da pa FRINA žali Angelco, Savino in Mišota, to je pa kar OK al kaj ?

Moj namen je bil dosežen, Jani je šel ven ker je pocar ki je ves čas trobil kako si želi te gostilne, ko je pa letel ven, je pa obrnil ploščo in papagajal čisto obratno, bruhhhhh !

Kot vidite ne sodelujem v drugih temah, ker je tale forum za mene prešvoh (recepti na baze cukra pa moke) zamislite se malo kaj mečete v sebe, če to kuhate (debelost,sladkorna,srčno žilna obolenja,bolna trebušna slinavka...

Na tem forumu sem zaključil-kr neki-brez veze.......................



marcelll

 

Ja kdo te pa sili, da si tu z nami?

Pa še površno si pogledal to stran, sicer ne bi nekaj o moki in cukri napletal, spregledal pa kaj drugega. Pa saj ni pomembno, če sem prav razumela se itak poslavljaš. Pa srečno in zdrav ostani!

mamamia

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

11. dec 2012 10:35

@ spagon:  tu pa ena izmed "gospa", ki ji je po tvojem Andrej tudi zmehčal kolena, ampak povem ti, da sem včeraj kljub temu prikravsljala na naš vikend, na višini skoraj 900 metrov in danes zrem v prekrasen dan in gledam v dolino, rahlo prevlečeno z meglicami.

In, "me - gospe", smo tako noro glasovale, da je ta pocukrani dečko s svojimi jajčki, celo zmagal, hahaha.....

Pa dosti heca. Zdaj je šova konec, prav malo me briga, kako bo s to gostilno naprej, zame je ta epizoda končana.

In tu je tak spokojni mir,da mi ga lahko zavidate, pošiljam vam s smehom zabeljen pozdrav.

Naj bo dan z lepimi mislimi obdan, pozitivno naravnan, ter s obsijan.

babka1951

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

11. dec 2012 11:03

babka1951 je napisal/a:

@ spagon:  tu pa ena izmed "gospa", ki ji je po tvojem Andrej tudi zmehčal kolena, ampak povem ti, da sem včeraj kljub temu prikravsljala na naš vikend, na višini skoraj 900 metrov in danes zrem v prekrasen dan in gledam v dolino, rahlo prevlečeno z meglicami.

In, "me - gospe", smo tako noro glasovale, da je ta pocukrani dečko s svojimi jajčki, celo zmagal, hahaha.....

Pa dosti heca. Zdaj je šova konec, prav malo me briga, kako bo s to gostilno naprej, zame je ta epizoda končana.

In tu je tak spokojni mir,da mi ga lahko zavidate, pošiljam vam s smehom zabeljen pozdrav.

Naj bo dan z lepimi mislimi obdan, pozitivno naravnan, ter s obsijan.



babka1951

Babka, veš, da ni bilo mišljeno slabšalno. Kot vidim si isti letnik kot moja mami :) In vem kako ona gleda te reči: "Joj, kako je ta Andrej prijazen, pa simpatičen, naj on zmaga." Tako se izpostavlja ta dobrota (to furajo na POPu kot neko "zgodbo"), da se izgubi prvoten namen oddaje. Ta pa je bil najti najboljšega kuharja/šefa.

No pa zdaj itak berem, da bo Andrejevo kuhinjo vodila Julijana. Fant se očitno zaveda, da mu v kuhinji še veliko manjka. Jima želim, da bo gostilna ostala obiskana in dobra.

saša

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

11. dec 2012 13:51

Jaz pa Andreja osebno poznam, dobrote izpod njegovih rok so okusne, z Julijanino pomočjo pa bo še boljši. Menim, da je z svojo skromnostjo in prijaznostjo pravi šef, da bo imel dovolj obiska. 

Jaz sem imela za favorita Roka, ki pa ima izdelano svojo vizijo.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

11. dec 2012 19:25

marcelll je napisal/a:

 

Kot vidite ne sodelujem v drugih temah, ker je tale forum za mene prešvoh (recepti na baze cukra pa moke) zamislite se malo kaj mečete v sebe, če to kuhate (debelost,sladkorna,srčno žilna obolenja,bolna trebušna slinavka...

Na tem forumu sem zaključil-kr neki-brez veze.......................

Najbrž bi se ti morali zahvaliti za "prijazne" besede in podcenejvalen odnos do vseh nas ostalih na tej spletni strani, uporabnikov in "upravljalcev".

Praviš, da sodeluješ le v eni temi, torej v tej, kako pa potem veš, kakšne so druge?

A na to, da bi nas s svojim znanjem malo prosvetlil, pa nisi pomislil?

No, saj, če sem poštena, pogrešali te ne bomo.

rimljanka

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

11. dec 2012 19:42

Čestitam Andreju in opazila sem kako je Julijana pogumno prenesla "poraz" in se odločila, da bosta skupaj sodelovala naprej.

Želim jima veliko uspeha, ker žal sem tega mnenja, da mogoče največ leto dni bo tale gostilna še zanimiva,

potem pa se bodo ljudje vračali v svoje priljubljene  in preverjene gostilne, kjer se bodo za spodobno ceno tudi najedli.

Res pa da vsak, ki ima to možnost rad enkrat poizkusi kaj novega in nenavadno kombinacijo okusov.

Žal ne morem mimo samozadostnega Janija, ki je govoril v kamero, da je zaključil z gostilno, danes pa berem, da je skupaj s Tejo ponudil pomoč Andreju.

Moje mnenje in ne me napadat, če se vrne on, ne bo zgodbe o uspehu.

Kar se pa tiče kolega Marcella se je na kulinariko prijavil aprila in ne tik pred Gostilno in njegove besede,

ki so vas zmotile so bile mišljene v žargonu in prepričana sem, da ni mislil s tem nikogar žaliti.

Drugače pa se bo ta tema najbrž počasi zaključila in že v naprej vam povem, da vas bom vse pogrešala.

Lep večer

syu

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

12. dec 2012 6:22

Tudi tebe, Syu, Jani nekam dosti moti. Saj, ko je izpadel, bi morala biti zadovoljna, ti pa še kar pogrevaš svojo "zamero". Jaz sem vesela Andrejeve zmage, bila bi pa tudi Julijanine ali Janijeve. Čeprav se bojim, da bo ta gostilna bolj breme kot pa nagrada. Upam, da jim bo uspelo, pa čeprav s skupnimi močmi.

Se je pa ves čas videlo, da sta Andrej in Julijana zelo "obrajtala" Janija, kar mislim, da je dobro merilo o tem, kakšen človek je. So bili skupaj 24 ur na dan, 9 oz. 10 tednov. Največ o moralnih in kuharskih kvalitetah so pokazale njihove nominacije. Zakaj že so tolikokrat nominirali Luko?

Še zadnjič: držim pesti zanje.

pirnica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

12. dec 2012 12:44

Ja, le tekmovalci vedo kaj se je dogajalo v zakulisju. Sem pa včeraj poslušala, kako dobrodušno je Andrej ponudil stanovanje tudi Julijani, pa čeprav je nagrada le njegova. Se vidi, da ima veliko srce. Sicer bo pa čas pokazal svoje.

Jaz mu želim veliko uspeha. Časi so težki, najbrž gostilna ne bo več tako polna kot do sedaj, torej bo ekipa lahko manjša. Morda iz radovednosti še nekaj časa, potem pa bo treba tudi že kaj spremeniti in novega ponuditi. Pa se poslužiti še kakšne reklamne poteze, da bodo privabili goste.

Moja hči dela občasno v enem lokalu na precej prometnem mestu in pravi, da se pozna upad gostov, pa čeprav strežejo le pijačo in prigrizke. Dostikrat je lokal napol prazen.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

16. dec 2012 18:12

kako bi naredila peno na steklenem kakiju? Če ve katera cel recept toliko bolje.

Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti