Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

10. dec 2012 22:04

Bravo Andrej. Zmaga je zaslužena, zdaj pa vso srečo 

tamalaursa

Merjinaa  

član od: 25.11.2009

sporočila: 102

10. dec 2012 22:15

Čestitke Andreju in seveda tudi Đuli, upam, da bosta res furala tandem. Tako bi bilo najboljše.

Merjinaa

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. dec 2012 22:32

Jaz sem vesela Andrejeve zmage, če bi bila izbrana Julijana, bi bila vesela za njo. BIl je res dvoboj dveh moralnih zmagovalcev, zmaga pa lahko le eden.

Kakorkoli, šov je končan. In še enkrat: to je bil šov, zabava, ne kuharska oddaja. Nagrada je res konkretna. Upam, da se bo Andrej z ekipo potrudil. Lahko nas preseneti. Lahko se pa se tudi sfiži. Ne bi bil ne prvi ne zadnji. Življenje je nepredvidljivo. Jaz mu vsekakor privoščim srečo, potreboval jo bo.

 

naor

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

10. dec 2012 22:42

Andrej vsekakor ni usposobljen za šefa gostilne. Če mu Juli uide, bo hitro propadel. Niti ni usposobljen za šefa strežbe. Za tak nivo gostilne je preveč domač do gostov in preveč zafrkantski. Od šefa se pričakuje tudi nekaj uglajenosti, ne pa le širok nasmeh na neobriti faci.

Ne morem pozabit, kako "prijazno" je ogovarjal dekleta, katerim je šel skuhat na dom, z babami oz. babnicami. Res srčno!

začetnik

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. dec 2012 0:34

Prosim za pojasnilo: ali je šef streže ober kenler oz. glavni natakar, ali je šef strežbe birt. Seveda v taki restavraciji.

Meni je vseeno, kdo je zmagal.

Glede TV: imamo dva TV, gledam ga pri mami, moj je skoraj deviški, ker nimam časa.

Čas zabijam le pri šovih, tokrat sem ga gledala bolj malo, ker me zanima interacija udeležnecev. Dajo se na ogled in jaz jih ocenjujem.

Imam pa slabe slutnje v zvezi s to Gostilno,

Renatbilnost poslovanja +ogromni stroški+nezmožnost prilagajanja ponudbe+popolnoma neizkušen vodja+recesija, so slaba popotnica Andreju, ki mu zmago privoščim.

 

F r i n a

Vesna555  

član od: 19.1.2012

sporočila: 56

11. dec 2012 1:52

začetnik je napisal/a:

Andrej vsekakor ni usposobljen za šefa gostilne. Če mu Juli uide, bo hitro propadel. Niti ni usposobljen za šefa strežbe. Za tak nivo gostilne je preveč domač do gostov in preveč zafrkantski. Od šefa se pričakuje tudi nekaj uglajenosti, ne pa le širok nasmeh na neobriti faci.

Ne morem pozabit, kako "prijazno" je ogovarjal dekleta, katerim je šel skuhat na dom, z babami oz. babnicami. Res srčno!



začetnik

 

opaaaa, smo fouš a? Mali je odličen, tako z gosti kot z osebjem v kuhinji, ne bodi pokroviteljski ;), nimaš za kaj biti. In ja tudi uglajen in srčen je. Verjemi, je sposoben.

Vesna555

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

11. dec 2012 8:00

Frina s tvojim zadnjim odstavkom se pa čisto strinjam... Tudi jaz nimam ravno dobrega občutka. Gostilna bo zanimiva nekaj časa, tako kot bodo nekaj časa še zanimivi tekmovalci, potem pa bodo preprosto pozabljeni (dobili pa bodo tistih 5 minut slave). Za primer lahko vzamemo zmagovalce oz. tekmovalce vseh ostalih resničnostnih šovov in me zanima, koliko bi se jih brez googlanja spomnili. Po mojem mnenju se ne bi spomnili niti desetih ljudi iz x factorja...

tamalaursa

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

11. dec 2012 8:06

FRINA ne žali mi Angelce !!!

Jaz kmetov nikoli ne žalim, so moji prijatelji, kupujem samo pri njih v marketih nikoli !!!

Kupujem samo ekološko hrano, če veste kaj je to.

TO so stari pregovori ki bodo še dolgo ostali med nami:

zarukan kot kmet,

neumen kmet ima debel krompir,

ne bodi tak kmet....

ali pa drugi poklici:

usran kot rraufenkirar (kakšen pa je kot usran-umazan)...

Ob to, da pa FRINA žali Angelco, Savino in Mišota, to je pa kar OK al kaj ?

Moj namen je bil dosežen, Jani je šel ven ker je pocar ki je ves čas trobil kako si želi te gostilne, ko je pa letel ven, je pa obrnil ploščo in papagajal čisto obratno, bruhhhhh !

Kot vidite ne sodelujem v drugih temah, ker je tale forum za mene prešvoh (recepti na baze cukra pa moke) zamislite se malo kaj mečete v sebe, če to kuhate (debelost,sladkorna,srčno žilna obolenja,bolna trebušna slinavka...

Na tem forumu sem zaključil-kr neki-brez veze.......................

marcelll

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

11. dec 2012 8:13

Vesna555 je napisal/a:

začetnik je napisal/a:

Andrej vsekakor ni usposobljen za šefa gostilne. Če mu Juli uide, bo hitro propadel. Niti ni usposobljen za šefa strežbe. Za tak nivo gostilne je preveč domač do gostov in preveč zafrkantski. Od šefa se pričakuje tudi nekaj uglajenosti, ne pa le širok nasmeh na neobriti faci.

Ne morem pozabit, kako "prijazno" je ogovarjal dekleta, katerim je šel skuhat na dom, z babami oz. babnicami. Res srčno!



začetnik

 

opaaaa, smo fouš a? Mali je odličen, tako z gosti kot z osebjem v kuhinji, ne bodi pokroviteljski ;), nimaš za kaj biti. In ja tudi uglajen in srčen je. Verjemi, je sposoben.



Vesna555

Ni vsaka kritika foušija. Se strinjam z začetnikom, da Andrej za tak nivo gostilne, kot so si ga zastavili, ni dovolj uglajen in usposobljen. Sploh pa je point šefa gostilne ta, da zna dobro kuhat. Šef strežbe pa mora bit prijazen, vljuden, topel človek.

In tisto nagovarjanje z babami je tudi mene zmotilo, pa nisem neka fina dama. Poimenovanje z babami je pri nas žaljivka, rečemo, da ima baba "en jošk in en zob" :)

Kakorkoli, naj mu uspe!

 

saša

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

11. dec 2012 8:17

marcelll je napisal/a:

FRINA ne žali mi Angelce !!!

Jaz kmetov nikoli ne žalim, so moji prijatelji, kupujem samo pri njih v marketih nikoli !!!

Kupujem samo ekološko hrano, če veste kaj je to.

TO so stari pregovori ki bodo še dolgo ostali med nami:

zarukan kot kmet,

neumen kmet ima debel krompir,

ne bodi tak kmet....

ali pa drugi poklici:

usran kot rraufenkirar (kakšen pa je kot usran-umazan)...

Ob to, da pa FRINA žali Angelco, Savino in Mišota, to je pa kar OK al kaj ?

Moj namen je bil dosežen, Jani je šel ven ker je pocar ki je ves čas trobil kako si želi te gostilne, ko je pa letel ven, je pa obrnil ploščo in papagajal čisto obratno, bruhhhhh !

Kot vidite ne sodelujem v drugih temah, ker je tale forum za mene prešvoh (recepti na baze cukra pa moke) zamislite se malo kaj mečete v sebe, če to kuhate (debelost,sladkorna,srčno žilna obolenja,bolna trebušna slinavka...

Na tem forumu sem zaključil-kr neki-brez veze.......................



marcelll

Marcelllllll, umiri se. Saj vemo, da si se prijavil sem samo zato, da si žalil Janija. Zdaj je Gostilne konec, tako da lahko tudi ti nehaš s svojimi zlobnimi pisarijami.

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti