Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

7. nov 2012 11:57

osebno nimam nič proti Janiju, ker ga sploh ne poznam, še zdajle ne vem od kod je, prav nikogar ne poznam iz te ekipe.GLedam samo preko POP TV, zvečer ko je na sporedu, sicer pa nimam tega dodatnega programa, ker potem bi blo pa za bruhat, pa še časa nimam.

Res pa je da je tale fant Jani, zelo len, kar se takoj opazi po fizisu, pa tudi na prvi pogled, brez da bi kaj spregovoril - zelo ciničen pogled.

Sploh ne razmume, da je lahko ženskam všeč, saj ženske vedno iščejo nekega alfa samca, močnega, pokončnega,

resnega.....ne pa tako pohuljeno šlevo, brez hrbtenice, z nožem za hrbtom....

marcelll

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. nov 2012 12:05

Marcelll, spraševal se boš do konca življenja, zakaj je kdo komu všeč, saj imajo vsake oči svojega malarja in zakaj med enimi nastane kemija, med drugimi pa ne. Ne muči se s temi stvarmi, raje uživaj življenje, si kaj dobrega skuhaj, nalij kozarček in se zahvali za lep dan! 

 

 

naor

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

7. nov 2012 13:26

to je zelo res, jaz sem hotel predvsem poudarit, kako lenuha spoznaš po fizisu in to je pa zelo res, kar sem napisal.

marcelll

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

7. nov 2012 17:14

Meni pa tole udrihanje čez Janija bolj spominja na to;na drugem vidimo najbolj tiste napake,ki jih delamo sami in jih pri drugemu tudi najbolj kritiziramo. Jani,kot Jani;)))

Koliko Janijev in Tej je okrog nas,pa jim pogledamo skozi prste.Tile omladinci so pač na očeh vseh. izbrali so jih,kakorkoli že,bori se vsak,kot ve in se znajde. Nič jim ne zavidam položaja. Šli so res zavestno v to,pa vendar,življenje v izolaciji te verjetno res malce obrne. Meni je vseeno,kdo bo dobil tole gostilno,pa kdorkoli jo bo,se bo moral presneto  truditi, da jo obdrži.Jaz  želim,da mu(ji) uspe



nickMax

Sporočilo je spremenil(a) nickMax dne 07.nov 2012 17:17

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. nov 2012 18:33

mene pa bolj spominja na kaj bolj osebnega.. ker to da ti gre en na tvju tako na živce da se zato vpišeš na kul slo,  napišeš 5 postov, prižigaš tv ob osmih zvečer in daš na določen kanal... to ni več zdravo..



Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 07.nov 2012 18:34

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. nov 2012 18:44

Meni je spomin na Ivačiča nepozaben in si tako predstavljam tudi kuharja. Dobrovljnega, nasmejanega in zalitega.

Če je suh ko skorš, razmišljam, da tako slabo kuha, da se mu ne da niti svoje kuhe poskusiti, kaj šele uživati v njej.

Mogoče bi moral Marcel, ki ima nek drug namen, pomisliti, da Jani najbrž živi od dela svojih rok in nima toliko časa, da bi se vlačil po fitnesih in treniral mišice, ker je najbrž zvečer utrujen ko pes in mu je vseeno, kako zgleda.

Moja najljuša oddaja je bila Kuhajmo z Vegeto. Spomnin se, ko so za en čas dali drugega povzeovalca, ki pa ni bil uspešen, ker so ugotovili, da so gledalci menili, da nima nobenega apetita.In spet Mlakar, ki ni ravno videti hedonist, ampak ima sloves.

F r i n a

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

7. nov 2012 19:25

marcelll je napisal/a:

ampak zavedati se moramo, da GOSTILNA IŠČE ŠEFA....

Torej en Jani ne more biti izbran, ker ni niti kuhar, kaj šele šef.

Morda pa bi bil Jani (in Tea tud) dober za kakšen drug šof, ker bi se ribali med sabo, tudi po omarah in skritih kotih stopnišč(predvsem kotih, ki jih kamera ne doseže).

 Itak pa bo gostilna zelo kmalu propadla, če jo dobi Jani.

Tako mlad, pa ima že sedaj povešen trebuh, to je samo od lenobe, poglejte ga kako stoji, z zvito hrbtenico, torej ni pokončen-POKONČEN človek, ampak ena zvita lisica.



marcelll



Sporočilo je spremenil(a) marcelll dne 07.nov 2012 07:05

Jani zelo spominja na Bourdain-a, tudi tale tvoj zapis ujame enega in drugega praktično v vsaki povedi.

Upam, da bo tudi Janijeva kuharska pot sledila njemu. Meni edini tekmovalec v šovu, ki ponuja nekaj več. Rok je le običajen kuhar za v običajno nedeljsko oštarijo, kjer strežejo piščanca in dunajce. Angelca je nora nanj, to pove vse.

 

Commis débarrasseur

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

7. nov 2012 21:47

nickMax je napisal/a:

Meni pa tole udrihanje čez Janija bolj spominja na to;na drugem vidimo najbolj tiste napake,ki jih delamo sami in jih pri drugemu tudi najbolj kritiziramo. Jani,kot Jani;)))

Koliko Janijev in Tej je okrog nas,pa jim pogledamo skozi prste.Tile omladinci so pač na očeh vseh. izbrali so jih,kakorkoli že,bori se vsak,kot ve in se znajde. Nič jim ne zavidam položaja. Šli so res zavestno v to,pa vendar,življenje v izolaciji te verjetno res malce obrne. Meni je vseeno,kdo bo dobil tole gostilno,pa kdorkoli jo bo,se bo moral presneto  truditi, da jo obdrži.Jaz  želim,da mu(ji) uspe



nickMax



Sporočilo je spremenil(a) nickMax dne 07.nov 2012 17:17

  Popolnoma se strinjam. namesto da bi se pogovarjali o jedeh, se o ljudeh. Tisti, ki najbolj kritizira, naj se naslednjič prijavi in pika. Kako se vam zdi martinova pojedina po Binetovo?

syu

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. nov 2012 21:52

Jaz bi jo jedla brez račke. Če pa bi že jedla račko, bi jo pa orenk spekla. Ne maram rdečih steakov, roza pečenk. Eni pravijo, da ne vem, kaj je dobro.

 

naor

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

7. nov 2012 21:58

Evo sva že dve "čudni".

Jaz pojem priloge (običajno sva povabljena h kolegici), mož mesni del, nazdravimo pa vsi.

Me pa mika skočit v tole vročo gostilno v petek, ko bo dan odprtih vrat., oz. brez rezervacij. 

syu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti