Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

30. nov 2012 23:24

Ja, eni taki rrr in podobnim je pa to life in absolutio, kaj naj se jim pa še drugega zgodi?

nola

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

30. nov 2012 23:33

nola je napisal/a:

Ja, eni taki rrr in podobnim je pa to life in absolutio, kaj naj se jim pa še drugega zgodi?



nola

 

Ti že veš in neštetokrat ti je bilo povedano, da nehaj zlivat svoj žolč okrog sebe, po moje je treba veliko postoriti pred lastnim pragom - v tem primeru ti pred svojim.

rrr

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2011

1. dec 2012 4:36

Mislim, da ta zadnja objava kar kliče po opozorilu moderatorja. Vse člane in čanice tega foruma spoštujem, si pa nekateri privoščijo TOO MUCH - tako tu, kot na drugih forumih.

tedyka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

1. dec 2012 7:54

nola je napisal/a:

He he he, prišparaj svoj žolč, jaz ga pač ne potrebujem za polivanje pred vašimi vaškimi pragi.

Ljuba mala (tako in drugače) duša, tebi in podobnim očitno ni bilo nikoli dostikrat povedano, da se držite štale, štedilnika in hiše in se ne mešajte tja kamor ne sodite.



nola

 

Nolica, a ne moreš spat - vidiš, jaz s tem nimam problemov. 

 

rrr

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

1. dec 2012 8:15

nola je napisal/a:

He he he, prišparaj svoj žolč, jaz ga pač ne potrebujem za polivanje pred vašimi vaškimi pragi.

Ljuba mala (tako in drugače) duša, tebi in podobnim očitno ni bilo nikoli dostikrat povedano, da se držite štale, štedilnika in hiše in se ne mešajte tja kamor ne sodite.



nola

 

sej ne morem verjet

anibas

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

1. dec 2012 8:20

Nič novega anibas. Toliko hudobije, žaljivost, snobizma, podcenjevanja nekaterih članov, si na teh straneh privošči le Nola in očitno nikoli ni dovolj hudo, da bi moderatorji in lastniki ocenili, da tu pač ni njeno mesto.

rrr

marcelll  

član od: 24.4.2012

sporočila: 34

1. dec 2012 8:51

sem rekel da se ne bom več oglašal, ampak tole kar je bilo pa včeraj presega pa že vse meje...

Jani je dokazal včeraj da je res en pocar, pojma nima, ne vem kako ga Bine ne spregleda..skoraj prepričan sem, da to dela zanalašč-scenarij POP TV.

To kar je skreirala Julijana-to je  kreacija, Jani pa kr neki-kr neki, čisti aberveznik.

Vsi trije so kreirali boljše kot Jani, pa tudi oblika krožnika pri Janiju je bila kr neki....

 

marcelll

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8838

1. dec 2012 9:21

nola je napisal/a:

He he he, prišparaj svoj žolč, jaz ga pač ne potrebujem za polivanje pred vašimi vaškimi pragi.

Ljuba mala (tako in drugače) duša, tebi in podobnim očitno ni bilo nikoli dostikrat povedano, da se držite štale, štedilnika in hiše in se ne mešajte tja kamor ne sodite.



nola

 

KAJ TO POMENI?????  Moderatorji, kje ste? Zdaj bomo pa take trosili tukaj. Kako vas ni sram, odrasli ljudje oz. žene, pa take nizke, podle... stvari pisat.

Moj predlog, to "vzvišeno" gospo bi povzdvignila tako, da jo brišem s kulinarike, saj ne spada med nas navadne smrtnike.

 

Pozdravček!

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. dec 2012 11:09

Tudi jaz pogrešam moderatorje.... Drugače pa ja imamo doma štalo, štedilnik in hišo ampak to še ne pomeni, da sem zato kaj manj razgledana kot tisti, ki živijo v nekem bloku. Naj te pa spomnim, da ti od tistih, ki ima(m)jo doma štalo dobiš vse meso, mleko in moko! 

 

Res sem mislila, da živimo v 21. stoletju, kjer beseda kmet ni več poniževalna beseda, ampak očitno ste nekateri še precej v preteklosti 

tamalaursa

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

1. dec 2012 11:23

Itak da ne odobravam Nolinih pripomb. Sem proti vsaki obliki nesramnosti in predrznosti. Držim še načela: Primum nil nocere. Ne vem, če sem čisto prav napisala, pomeni pa: Prevsem nič škodovati. Nola, naj se te že kaj prime, da tvoje pripombe niso dobrodošle. Ali je tvoj cilj večna nesramnost?

Kar se pa tiče šova, pa tudi sama navijam za Julijo. Luka, Luka, tvoji cinični nasmehi so bili več kot opaženi. Andrejevi komentarji in razmišljanja pa se mi zdijo do konca fer.

Da pa je vse prilagojeno, no ja ............ bomo videli na koncu!

 

Se beremo!

Veronika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti