Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

28. nov 2012 21:38

Hvala obema.....sigurno bo linka še kdo drugi z veseljem pogledal..

Vrtejbenka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

28. nov 2012 21:40

Ne vem, ali dvomim le jaz. Nosečnicam odsvetujejo slabo prepečeno meso, školjke, rakce, ker obstaja tveganje okužbe s salmonelo.

Drugače pa se mi zdi  Bine primeren za izobraževanje, kjer ga ne bojo snemali. Preceč je sramežljiv za kamero.Kuhanje je zdaj na vsakem programu, le na Animal Planetu ni, ker opice ne znajo kuhat.

Pogrešala bom Škrata Bolfenka, ki ni bil za vodenje gostilne, bil pa je ko en šopek na mizi.

Navijam za Julijano, ki  je pokazala zrelo in nekonfliktno. Luka je nezanesljiv in ni sposoben voditi gostilne.

Andrej ima veliko šarma, vendar ne spada med vodje, Jani je največ menežerja, čeprav je preveč žmučkan.

Gled izpadov pa se mi ni zdelo nič presenetljivega, izpadli so manj všečni publiki.

Vsekakor pa bi POP TV ( ki berejo te zapise) svetovala, da pri štetju glasov angažirajo kakega notarja. Njemu reklamo, v zameno pa kako storitev. To bi morali obvaladati.

Na konu bodo odločali med Julijano in JAnijem.

 

F r i n a

andrejagaz  

član od: 4.2.2011

sporočila: 20

28. nov 2012 21:49

frina, ne dvomiš le ti.

tudi jaz sem bila presenečena, ko sem videla, kako se je iz tistega kosa mesa pocedilo... noseča še nisem bila, vendar pa sem mikrobiologinja in me je tole kar zaskrbelo. in še posebno tista Binetova izjava: nosečnice niso bolne. res niso bolne, vendar moramo upoštevati, da je njihov imunski sistem oslabljen.

upam, da bodo postregli kaj drugega =)

andrejagaz

štumfika  

član od: 6.11.2011

sporočila: 45

30. nov 2012 12:13

Zdaj pripravljajo hrano za nosečnice in Luka non-stop "poje" Oprosti mi, Katrin od Balaševiča. Malo mi je žal, da sem gledala med kosilom, ker se bojim, da se mi bo hrana slabše prebavila, ker sem ga poslušala. Ja, tudi jaz sem brez posluha, pa toliko realna, da se tega zavedam in ne silim ljudi k poslušanju mojega cviljenja. Ne zna ne besedila ne melodije, sfalil, da bolj ne bi mogel. Se mi zdi, da tudi tisti pomočnik, ki je precej blizu, kar trpi. Vmes je prišel še Bine, pa ima Luka kar nekam zanimiv odnos, ko mu Bine kaj reče, meni deluje v stilu "ja, ja, saj vem sam...."

(Oprostite za izpad, samo res zanič poje!!!!)

štumfika

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

30. nov 2012 20:35

Vesela sem za Julijano, njena jed je res lepa (dobra tud verjetno). Zelo ji privoščim, upam da zmaga.

Luka pa naj gre čimprej ven. Kot kuhar ni nič posebnega, pa tudi njegov karakter ni nič simpatičen.

saša

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

30. nov 2012 21:32

Se navežem na spagon: Julijana je tam edini ( totalni ) pozitivc, pa še Andrej po človeški plati, kulinarično je " prekratek " ( in se tega tudi zaveda ).

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

30. nov 2012 22:31

ribaracarak je napisal/a:

Jaz sicer ne vem, kaj je res in kaj ne, vem pa, da mi je od samega začetka takih in drugačnih resničnostnih showov popolnoma nerazumljivo, da nad tem glasovanjem nihče ne bedi - kakšen nepodkupljiv notar npr., saj je sicer povsem logično, da so rezultati lahko ukrojeni po meri organizatorja.

Vsekakor pa mi tale oštarija skorajda ni več zanimiva od kar sta odšla Rok in Branko.



rrr

Pa saj je popolnoma jasno, da je popolnoma vse v takh šovih po meri (in diktatu, scenariju, karkoli že) organizatorja. Vse je zrežirano, od prve do zadnje skunde.

 

In zakaj, kot nekateri sprašujejo, notar? Pa saj ne gre za skupščino delniške družbe ali za nagradno igro, gre zgolj in samo za tv šov.

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti