Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

10. okt 2012 7:36

No, če v mojih besedah vidiš našpičenost........

Če pa 2x napišeš, da naj se nekdo drug potrudi zate, bi pa najbrž k prošnji sodil kakšen razlog, zakaj naj bi se. Vsaj moje mnenje je tako.

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. okt 2012 8:35

Takole bom rekla. Sčasoma se bo začela poznati utrujenost. Tempo je za vse velik in odgovornost tudi, sploh, ker hoče Bine pokazati tekmovalce v najboljši luči. On je njihov učitelj. Jaz temu rečem, da smo vsi samo ljudje. Opažam pa, da se ljudje res prijavijo, so pa nekritični do sebe. On razlaga, kaže, se trudi, oni pa potem po sistemu gremo mi po svoje. Ne zagovarjam takega obnašanja, ga pa razumem. To so odrasli ljudje in tam niso pod prisilo. Bine zna zelo pohvaliti in biti vesel, če jim rata. 

Malo mimo teme. Ko sem pri rosnih osemnajstih prosila očeta, da bi malo peljala našega fička, mi je dovolil. Prvič sem sedla na šoferski sedež in seveda je avto metalo v zrak, saj moja koordinacija sklopke in plina ni laufala. Oče je znorel, me pohodil s čevljem, ker se je ustrašil, da bom zapeljala na sosedin vrt in preroško zatulil, da ne bom nikoli šoferka. No, šoferka sem že 42 let. Učiti druge ni lahek posel, to vem tudi iz svoje življenjske prakse.

 

naor

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

10. okt 2012 8:53

MamaMia, če sem iskren, Bineta do showa res nisem poznal. Mi je nekako ušel , trenutno delam na povsem drugih projektih, rumenega tiska ne berem in evo, se mi je zgodilo. Sicer pa tudi on ne pozna mene  hehehe.....

Me je pa kot sem že napisal povsem prepričal in verjamem, da kuharijo res obvlada.

Glede preklinjanja pa kot je napisala Naor. Ali nihče od dežurnil moralnežev nikoli ne zakolne ? Dvomim , zato so take debate brez veze , s ciljem delati škodo in degradirati človeka, ki ga v bistvu v živo sploh ne poznaš. Ampak tudi to je nap nacionalni šport, mar ne !? 

hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

10. okt 2012 10:30

hedonist, Bine ni junak rumenega tiska, on je čisto zaresen chef, ki ima tudi rezultate za pokazat. Malo poguglaj, boš videl.

In je izjemno prijazen dečko, sem enkrat z eno ekipo sodelovala v eni akciji, ki jo je vodil, in smo kuhali skupaj.

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

10. okt 2012 12:17

Ja Mamamia,sem se nerodno izrazil glede rumenega tiska. Nisem mislil tako , sem pa itak napisal da mi je model všeč in ne dvomim o vseh njegovih kvalitetah. Take rabimo in to v čim večjem številu potem bi z večjim veseljem obiskal kakšno restavracijo več :)

hedonist

Mygrace

sporočila: 6506

10. okt 2012 12:52

Pri tistem rezanju šalotke...Pa pri Julijanovem korenju.. kam grejo ostanki?

Mygrace

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

10. okt 2012 13:04

Šef je reku,da bodo iz teh ostankov kuhali zelenjavne fonde

anibas

Mygrace

sporočila: 6506

10. okt 2012 13:30

No, potem pa v redu.

Nisem zagovornica razsipanja sicer.

Mygrace

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

10. okt 2012 13:53

syu je napisal/a:

A ste vedeli da je Bine naš član? poglejte njegov recept, morda nam bo zdaj še kakega namenil

http://www.kulinarika.net/recepti/10285/solate/osvezujo



syu

 

In v tem trenutku je njegov profil postal najbolj gledan ta dan. Vsaj mene je babji firbec.

Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti